V Aquacity Poprad sme boli tretí krát a ani raz som o ňom nepísala článok. Vždy sme využili zľavu, ktorú sme si kúpili na niektorom zo zľavových portálov a raz sme využili zľavu zo zľavovej knižke DM (neviem či tam ešte sú). Takto sa to veľmi oplatí inak sú tie ceny dosť vysoké a tým, že sme z BB tak by nás celý výlet stál poriadne veľa. Zliav sa dá využiť mnoho len stačí preštudovať cenník na webe. V článku sa dočítate môj názor a odporúčania k výletu, ktorý sme absolvovali túto stredu. Btw. fotila som novým vodotesným Nikon W100.

Ísť do aquaparku v strede týždňa, a tesne pred výplatou, bol najlepší nápad aký nám kedy mohol napadnúť. Bazény boli prázdne, ľudí bolo veľmi málo a lehátka voľné. Vlastne tu boli iba dôchodcovia, ktorí boli na pobyte. Môžete si vybrať z niekoľkých balíkov. Prvé dva razy sme mali Aqua packet, s ktorým máte vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov a parnej sauny. Cena je 22 EUR so zľavou okolo 11 €. Je to tak akurát dva vnútorné bazény, v jednom je bar a telka, perličky, potom veľký plavecký 50 m bazén, parná sauna, a vonku sú dva horúce bazény, rôzne vodné atrakcie a ešte jeden plavecký, ktorý je trošku chladnejší ale na plávanie super.  Keď sme tam boli prvé dva razy to bolo asi na jeseň, bolo tam taaak strašne veľa ľudí, že sa v bazéne nedalo hýbať a nie to nájsť lehátko. Bolo to cez víkend, takže aj preto tam bolo tak veľa ľudí. Po týchto skúsenostiach sme išli v strede týždňa a pozrite aké prázdne bazény nás prekvapili. Dokonca v plaveckom vonkajšom som bola úplne sama. 
Keď si kúpite vital packet, máte v cene aj saunový svet. Tento lístok sme vychytali na zľava dna v 50% zľave  z pôvodných 34 EUR.  Saunový svet je rozdelený na dve poschodia a nevedela som si ho vynachváliť. Pred vstupom je rozdelený na dámsku a pánsku šatňu (napr. v tatralandii je iba jedna prezliekareň) so skrinkami na odloženie vecí. Dostanete jednu plachtu, muži kratšiu a ženy dlhú. V iných štátoch, a verím, že aj niekde na Slovensku, dostanete aj dve plachty, lebo na jednej musíte sedieť a mať ju aj pod nohami, aby po vás nezostal nikde pot. Tu keď som si po saunovaní vypýtala druhú suchú plachtu, tak som si musela za ňu zaplatiť. Tak som si teda vypýtala aspoň deku, keď nie suchú plachtu do odpočívarne, ale čuduj sa svete aj za tú som si musela zaplatiť. Tak som tam ležala v mokrej plachte, bolo mi trošku chladno a zostali po nás premočené lehátka, no čo už, keď im to takto vyhovuje. Odhliadnúc od tejto negatívnej skúsenosti bolo v spodnej časti (na poschodí spomínané sauny) odpočívareň, infrasauny, vodná posteľ a súkromný bazén. Bolo to úžaaasnéééé. V tejto časti ste mohli mať plavky.  Naviac tam bola aj ľadová jaskyňa s -14 stupňami. Veľmi sa mi tam páčilo, no cez víkend sa pripravte na poriadnu dávku ľudí a plné lehátka.
tie biele plachty ba mal niekto oprať, ležali sme pod nimi a bolo to neuveriteľne nechutný pohľad :-/

photo by Nikon W100 


….prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko – wonnemar 123, ; Maďarsko – ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice– boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúk, čo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list


******
HLASUJ za môj blog v súťaži BLOGER ROKA >>>  TU
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

Leave a Reply