shorts and straw hat // Vyhne


shorts, shoes: D.I.Y. (vintage) top: stradivarius bag, hat: ? sunglasses: from Paris

Prvý krát pri vode ♥ Milujem vodu, plávanie, len tak ležať a čítať knihu. Super som sa zrelaxovala a ešte som aj nachytala bronz :) Vystihli sme super počasie a až pri odchode začalo pršať. Cestou späť sme sa zastavili v McD na rýchly obed a kávu a večer si pozreli historický film. Super deň.

Obliekla som si šortky, ktoré som si prerobila (teda mama ich prerobila) z dlhých jeansov, sandále, ktoré som ostrihala do požadovaného vzhľadu, slamený klobúk a vzdušný top, ktorý som si doniesla z Krakowa. Nesmeli chýbať samozrejme okuliare a plavky :) V tých sa ja ale nefotím. Všetko som zbalila do veľkej plážovej tašky na vychutnávala si slnečný deň vo vodnom raji Vyhne. Aké kúpalisko alebo jazero by ste mi odporučili určite navštíviť?

Sledovať ma môžete cez Facebook alebo bloglovin 

....prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko - wonnemar 123, ; Maďarsko - ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice- boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúkčo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list

8 komentárov:

 1. Hneď by som šla! :) Ja som ešte tento rok na kúpalisku ani nikde pri vode nebola :/

  GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super oblečenie ku vode :) Hneď by som šla... Páčilo sa ti vo Vyhniach? Mne sa páčilo napríklad v Turčianskych Tepliciach v aquaparku :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hezký a pohodový ourfit, to je přesně můj styl. Jen ty tvoje štíhlé nohy by se mi hodily :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekné pohodové na kupko :) Ja rada chodím na Kupko na Dolnú Strehovú. Nie je to síce najbližšie, ale je tam strašne fajn :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. outfit akorát na léto, ty nohy ti taky závidím :P :D k vodě moc nechodím, já radši ležím doma na terase :) i když občas bývá na koupališti větší sranda :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Parada, my radi chodime do Velkeho Medera, tam je to fajn a potom zevraj skvely je aj Vincov les pri Galante, odkedy je prerobeny :)
  Svedci ti to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. wow, těch lidí! já mám radši taková prázdnější místečka, kde má člověk soukromí. slamáček je na léto ideální :))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)