aquapark Vyhne

Vraj posledný teplý víkend. Tak to treba využiť!!! Doma sa aj tak nedá vydržať takže šup k vode :) Tento krát vyhrali Vyhne. Je tam naozaj nádherné so všetkým od šatní až po detské ihrisko. Je tam 6 bazénov v 2 bazénoch. Pre vysvetlenie: jeden pre malinké deti s fontánkou a potom jeden velikánsky rozdelený na 5 bazénov t.z. plavecký, sedací s bublinkami a striekajúcou vodou, bazén kde je dovolené skákať a vyblázniť sa, bazén detský ale pre väčšie deti a posledný najlepší štvormetrový potápačský raj :) a ešte taký kruhový ktorý simuloval vlny, bol tam kľud, každý sa staral o seba, nebolo to ani drahé a navyše s veľmi zaujímavým programom, napríklad dnes tam tancovali zumbu v bazéne a bolo otvorené až do 23:00 :)

A keďže posledný horúci, tak som prevetrala svoje kratučké šaty, ktoré sa hodia na kúpalisko najlepšie. Vpredu majú všitý zips po celej dĺžke takže jeden ťah a môžeme ísť hneď do vody :) Šaty som doplnila náušnicami vyrobenými kamarátom Vilom a klobúkom. Deň to bol úplne nádherný, boli sme aj s kamarátkou Jennikou a Vilom a ich malinkou Eliškou, len fotky malinkej radšej nebudem zverejňovať, predsa to len nie je moje dieťa :)

update k 7.4.2017:
vo vyhniach sme boli 2x  a po trebom sme si povedali DOSŤ, pretože sa to tam pokazilo. Príliš veľa ľudí, málo miesta na ležanie, neuveriteľne veľa včiel, bála som sa aj napiť, jesť a chodiť po tráve. Predražené jedlo, ako odpudzovač včiel bola kola naliata v pohári v strede stola, takže sa nedalo pri stole ani sedieť, langoše neboli čerstvé ale hriali ich v mikrovlnke, neboli sme už spokojní s ničím naozaj. Bol tam strašný neporiadok, príde mi to celé neorganizované uff už tam nepôjdeme. Ale to väčšinou tak býva, že na začiatku je to super a potom sa to pokazí.
earrings: made by Vilo
nail polish: both from Germany
hat: Terranova
dress: newyorker (vintage)
shoes: D.I.Y.
a nakoniec moja konkurencia :) tomu pánovi to teda seklo ... čo myslíte? :))))

have a nice day
Klepi

Mademoiselle IVA lookbook 

....prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko - wonnemar 123, ; Maďarsko - ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice- boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúkčo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list

9 komentárov:

 1. vyzerá to tam skvelo:) a veľmi sa mi páčia tvoje nechty ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. You have such a uniquely natural beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. šaty sú super :-)....a tomu ujkovi to tiež sluší, vie čo je IN :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. veru ujo vyzeral byť riadny pohoďák :))) a ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I have to compliment the outfit on your header. Love the striped dress too. Thanks for sharing the photos and feel free to drop by me too, soon.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. thank you Ellinor :)) header outfit is from x-mass party, I was Audrey Hepburn - here is link - http://mademoiselleiva.blogspot.com/2011/04/x-mas-party.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. máme podobné šaty.
  len ja ich mam bodkové. :) a sivé :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)