relaxing saturday // Tatralandia

Milujem plávanie. Túto sobotu sme strávili v aquaparku v Tatralandii. Najviac ma bavil vonkajší bazén s horúcou vodou. Hrali sme volejbal alebo sme len tak sedeli vo vode. V čírej, slanej, perličkovej a s fontánkou :) Bola som taká vyčerpaná, že som už ani nevedela či som hladná, či sa mi chce spať alebo ešte vyskúšam posledný bazén. A to sme nevyskúšali ani tobogány ani sauny. Poslednú pol hodinu sme ležali na lehátku a relaxovali. Miestami som sa cítila ako na exotickej dovolenke ešte tam bol aj horúci vzduch :)
up date k 7.4.2017:
v Tatralandii sme boli veľa krát, vždy na jar alebo jeseň. Pre mňa ako milovníčku plávania je to trošku nudný aquapark :) Plavecký bazén je vonku a musíte ísť po zime do bazéna, čo nie je práve najpraktickejšie.  Štyri vnútorné bazény sú takmer rovnaké a v strede je bar. Nedá sa v nich vlastne nič iné robiť iba sedieť buď v sladkej alebo slanej vode. OK ak chcete relaxovat a chytíte si bublinky tak sa to dá, ale inak je to pre mňa nudné. Lehátka sú non-stop obsadené a už si obsadzujú aj stolíky v jedálenskej časti alebo hojdačku, no príde mi to choré. Všade je upozornenie, že sa lehátka nemajú obsadzovať. Vonkajší teplý bazén je rozdelený na dve časti, v jednej je teplá voda a v druhej horúca nevhodná pre deti a srdciarov. Ako je to super, len cez jeden bazén je natiahnutá po celej šírke sieť a hrajú sa tam, takže takmer vždy pri vás skončí lopta a poriadne vás ošpliecha, čo je to posledné čo chcete keď je vonku -5 stupňov. (OK možno som už stará :DDD). Do tatralandie chodíme iba keď už nemáme kde, lebo je tu neuveriteľne veľa ľudí. Saunový svet je super, na streche je dokonca sauna aj vírivka :) Keď vychytáte zľavu na zlavomate tak odporúčam, inak je to skôr pre menšie deti.

....prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko - wonnemar 123, ; Maďarsko - ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice- boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúkčo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list

5 komentárov:

 1. Tam jsme byli v létě teda jen před vchodem, protože bylo moc lidí :D tak jsme museli jet zpátky no :D

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jeje, milujem Tatralandiu, tak na prechode zimy/jesene som tam este nebola, ale musela si si to uzit. Skoda, ze si nestihla tobogany :D Inak, na tej foto, mas uz uplne dlhe vlasy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj A. ano vlasky su uz poriadne dlhe :) mam pripraveny članok ako rástli :D :D

   Odstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)