ako zbaliť klobúk do kufra na dovolenku // how to pack a hat for holidayKlobúky som si veľmi obľúbila. Napríklad aj tento najnovší, čierno-biely klobúk, ktorý je perfektný k vode. Nosím ich v zime aj v lete. Ako ich však previesť na dovolenku bez toho aby sa poškodili? V ruke? Zavesený na ruksaku? Na hlave? Prečítajte si ako najlepšie zbaliť klobúk do kufra a nepoškodiť ho.// Do klobúka vložíme mäkké veci, napríklad šatky, tričká, ktoré sa nepokrčia resp. sa vystrú hneď po oblečení (obtiahnuté úpletové tričká a pod.) alebo spodné prádlo, či ponožky. Klobúk doslova vypchajte, aby bol pekne pevný.

// Vložte ho do kufra. Najlepšie je to stredu, ale môžete ho aj posunúť do strán tak, aby sa nezohli bočné strany klobúka. 

// Okolo klobúka poukladajte oblečenie, ťažšie veci ako topánky dajte na spodnú časť, ku kolieskam a ľahšie, ako okuliare, na hornú časť t.j. k rúčke kufra. 
klobúk: shein (odtiaľto) botasky: humanic kozmetika, okuliare: oriflame riflová sukňa: romwe (odtiaľto) vzorované šaty, pásikavé tričko: Klepáčová (KONTAKT)
Na vrch už iba poukladajte uterák, šaty, alebo ľahučké blúzky, ktoré nechcete aby sa veľmi pokrčili :) Najbližšie vám poradím, čo robiť ak ste si klobúk objednali z e-shopu a prišiel vám pokrčený. Tento prišiel tiež v hroznom stave, ale pozrite aký je krásavec :)


3 komentáre:

 1. Tiež ho takto balím. :) ale som zvedavá na to, ako vystrieť už pokrčený klobúk, lebo taký mám doma jeden a už neviem čo s ním :)

  Simona | liveinfoxworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahááá, to je fikané :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ooo na ten trik ako dať do normálneho stavu pokrčený klobúk som veľmi zvedavá, vždy keď nejaký objednám zo zahraničia vyzerá hrozne :D ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)