kontakt/o mne

Vítam Vás na mojom blogu  / Welcome to my blog


O MNE / ABOUT
Volám sa Ivana a vítam vás na mojom blogu www.mademoiselleiva.com, ktorý vznikol v roku 2011. Na obsahu blogu sa odzrkadľuje moja vášeň pre cestovanie, fotenie, módu, knihy a všetky pekné veci, ktoré mi spríjemňujú život. Milujem tulipány, slnko, úsmev, pozitívnu energiu, šitie, hrady a zámky, vôňu kníh, všetko francúzske, staré fotky a obdobie 20s až 40s. Blog je zameraný na módu, ale nájdete na ňom aj rôzne tipy na styling, kozmetiku, cestovanie, knihy veľkú časť tvoria DIY a SIY projekty t.j. "urob si sám" a "šitie", ktorému by som sa raz chcela venovať oveľa intenzívnejšie. Môžete ma sledovať aj na youtube, kde pridávam rôzne videá outfitov, práve ušitých modelov alebo video postupy na výrobu napr. módnych doplnkov, ktoré si dokážete vyrobiť za minimálne náklady. So šitím mi zatiaľ pomáha mama, ktorá je vyučená krajčírka a aj moja "majsterka" pri tvorbe a šití. Oblečenie, ktoré sme spolu s mamou ušili nesie štítok s menom "Klepáčová" a na blogu ho nájdete s označením "Ivana Klepáčová".  V roku 2014 som sa rekvalifikovala na módnu stylistku, absolvovala som kurzy módnej etikety a neustále sa vzdelávam v oblasti stylingu, šitia a fotografovania.  Ako milovník matematiky a štatistiky som vyštudovala  úplne odlišný odbor, ktorý nemá s módou nič spoločné, prvý je ekonomika verejných služieb a potom aj cestovný ruch, kde som získala aj osvedčenie na sprievodcu cestovného ruchu, z kadiaľ pramení moja láska k cestovaniu. Ak vás niektoré modely zaujali, máte otázky ohľadom stylingu, obliekania, vášho šatníka alebo šatníka priateľa, manžela alebo máte iné otázky, s ktorými si myslíte, že vám budem vedieť poradiť, neváhajte a napíšte mi na klepacova.ivana(zavináč)gmail.comSPONSORING/COOPERATION/ADVERTISEMENT 
Are you interested in a cooperation with Mademoiselle IVA ? I'm always looking for interesting projects with companies acting in the fashion or beauty. Please feel free to contact me concerning any form of cooperation, I'm happy to discuss the details with you! Just drop me a quick message: klepacova.ivana(at)gmail.com E-MAIL/KONTAKT:
klepacova.ivana(at)gmail.com

FROM/AKTUÁLNA LOKALITA:
Banská Bystrica, Slovakia

STYLING/ OUTFITS:
http://mademoiselleivalookbook.blogspot.com/

TAILORING/SEWING/ŠITIE:
http://mademoiselleiva.com/p/siy.html


autor fotky/photo by: Lenka Dadová 

Ak Vás zaujali niektoré šaty alebo máte záujem o spoluprácu kontaktujte ma e-mailom
V roku 2014 som sa umiestnila na 10.mieste a získala ocenenie TOP 10, v kategórii Móda / Fashion v súťaži bloger roka (Slovenská republika)

FOTOGRAFKY/FOTOGRAFOVIA OUTFITOV:
aktuálne:
Simona Obernauerová - Sajsou photo fashion
Janka Šípková - Janka Šípka photography  
Lucia Santorisová - LS Photo
Marián Klepáč - Koliesko (bratmm :))
v minulosti:
Mária Mazuch - Mária Mazuch Photography
Lenka Dadová - Lenka Balogova-Dadová Foto 
Michaela Mladá - MM photo


ZNAČKY S KTORÝMI DLHODOBO SPOLUPRACUJEM:
                  


Moje články o móde, beauty, lifestyle, ktoré som písala pre externé e-magazíny:
PUBLIKOVANÉ ČASOPISY, ONLINE ČLÁNKY A MOJE ÚSPECHY (prelink na články cez fotky) 
http://www.burdastyle.cz/moda/modni-trendy/kvetovane-saty/