wellness weekend // Bystrá

V sobotu vraj malo byť 30 stupňov. Hmmm bolo 26 a fúkal chladnejší vietor. My sme si napriek počasiu vychutnali vodu, saunu, vírivku  aj relax v zážitkovej sprche. Boli sme tu už druhý krát a veľmi sa nám tu páči. Mali sme zľavový kupón. Tomášovi sa najviac páčilo vo vírivke, kde by presedel celé dve hodiny, a ja by som plávala v bazéne non-stop. Po kúpaní sme si vyčistili telo od toxínov v saunách. Po saune relax na lehátkach s bazovým nápojom. Nakoniec som vyskúšala aj Kneippov kúpeľ a využila som aj akciu masáž rúk zadarmo. Kneippov šľapací kúpeľ nôh je kruh štyroch komôr bazéna, kde sa strieda teplá a studená  voda. Má priaznivé účinky na viaceré ochorenia, mne pomôže s imunitou ,tak ako aj sauna ;) Po wellnesse sme si dali halušky v kolibe po ceste a večer boli na návšteve u kamarátov. Tú masáž rúk som si predstavovala inak a naviac mám po tejto masáži problém s jedným kĺbom na ruke a verím, že to prejde (teraz s ním hýbem iba keď musím inak mám pocit ako keby som v ňom mala non-stop kŕč, alebo ako keď mám stŕpnutú nohu auky). Inak hodnotím sobotu na výýýýýbornú. 

update k 7.4.2017:
s odstupom času a návšteve iných wellness a aquaparkov musím skonštatovať, že je to dosť predražené. Zľavové kupóny už neponúkajú a cena je príliš vysoká. Pozri cenník TU. Vodný svet zahŕňa veľký plavecký bazén, ktorý je ukončený divokou riekou a na jednej strane je perličkový kúpeľ. Ďalší bazén je detský a jedna vírivka pre 5 ľudí. Presne to čo vidíte na fotke nižšie. Pre hotelových  hostí je to super, lebo je to v cene ubytovania no pre návštevníkov dosť drahá zábava. Nie som veľký "sauničkár" takže mne stačí aj málo a bola som spokojná, pekná oddychová miestnosť, sauny, nápoje, sprchy všetko OK - trošku malinké ale ok. Už sme tu neboli, pretože využívame radšej zľavové kupóny do aquaparkov, ktoré ponúkajú lepšie sauny aj atrakcie.


....prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko - wonnemar 123, ; Maďarsko - ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice- boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúkčo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list

4 komentáre:

 1. Tak to bych si přesně dala! Věřím, že po tom šíleném pendlování do Prahy a nazpět, to přišlo víc než vhod. Přeju, ať křeč v ruce brzy přejde. Snad to nic není. :)

  Pěknou neděli

  Eve.h

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tý výrivka je užasna ale vám bolo teda dobre, závidenia hodne:)) pekne fotky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. A kde to je ? :-) a kde ste kúpili zlavovy kupón ?

  OdpovedaťOdstrániť
 4. na šiestej fotke to je napísane :) je to Bystrá ... kupon máme z práce ;)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)