x-mas Budapest - aquaworld

Každý rok vianočná Viedeň?! Stop! Tento rok som chcela zmenu. S Tomášom sme vymysleli (teda on vymyslel) predvianočnú Budapešť. Skvelý nápad. Tri dni v raji :) Len keby nefúkal taký silný vietor. Odporúčam každému kto miluje vodu, spa, horúcu vodu v kombinácii s mrazivým počasím a tobogány. Vyskúšali sme úplne všetko. Nechcelo sa mi odísť :D Najprv hodinu sedenia v horúcej vode, potom sme prešli do exteriéru. Vonku cca 0 stupňov a voda 32 stupňov k tomu bublinky, zavrieť oči a relaxovať. To sa mi páčilo najviac. Potom hodinová večera s jedlom od výmyslu sveta a naspäť do vody :) v Aquaworld sme vyškúšali všetko. Kruhový bazén so silným prúdom vody, ktorý vás unášal, perličkový kúpeľ, plavecký bazén, v ktorom som bola úplne sama, všetky tobogány od ufa až po ten z ktorého som bola ešte minútu dezorientovaná a samozrejme aj more s vlnami. Vybláznila som sa, zrelaxovala a perfektne si zaplávala. V sobotu sme stihli aj vianočné trhy. Neverte tomu, že v Maďarsku sa nedohovoríte. Dohovoríte. Ešte aj upratovačky vedeli po anglicky. Jedine brigádnici pri bazénoch nerozumeli nič.


2 komentáre:

  1. Hneď by som si dala povedať. Tento rok to už bohužiaľ nestíham, ale budúci December mám vďaka tebe o zábavu postarané ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahoj Ivi, tvůj milý měl skvělý nápad a je fakt, že předvánoční Vídeň už je trochu klišé. Vypadá to a zní, že jste si to parádně užili a tak to má být ;)
    Zdraví Eve.h

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)