Chcete sa naučiť vyšívať pomocou 21 stehov? Navrhla som Vzor plný kvetov, na ktorom sa naučíte vyšívať. Je určený pre začiatočníkov. Vytvorila som online kurzy pre začiatočníkov a v tomto článku ti ho predstavím.

Kurz „Vyšívanie pre začiatočníkov “KVETY”” je jednoduchý a dosiahnuteľný vzor pre každého začiatočníka vo vyšívaní. Nemusíte mať žiadne skúsenosti vo vyšívaní ani vedieť natiahnuť plátno na vyšíavací rám. A je úplne v poriadku ak ani nevite čo je to vyšívací rám. Vzor a celý online kurz som navrhla tak, aby bol čo najfarebnejší a ľahko zapamätateľný. Na kvetinovom vzore vás naučím, ako vyšívať 21 stehov.

Neexistujú žiadne pravidlá, kde začať a kde skončiť. Začnite sa učiť výšivku s tým najzákladnejším – rovným stehom, alebo sa pustite rovno do ťažšieho stehu ako napríklad bullion steh. Tento kurz je vhodný pre začiatočníkov a verím, že si tu svoje nájdu a mierne pokročilí.

Pri každom stehu, nájdete QR kód na online kurz s podrobným video postupom o tom, ako vyšívať steh. Ako BONUS si môžete stiahnuť ZDARMA e-knižku s terminológiou výšivky obsahujúcu 7 základných a 9 dekoratívnych stehov. Pošlem ti ju automaticky.

Tento online kurz obsahuje:

  • Zoznam pomôcok a materiálov, ktoré budete potrebovať
  • PDF vzor
  • Sprievodca stehmi a farbami k vzoru
  • Podrobný slovník stehov s ilustráciami
  • Priame odkazy na 21 video tutoriálov na YouTube – online kurz
  • 4 BONUSOVÉ videá
  • 4 DODATOČNÉ Inštrukcie, ako pracovať s vzorom, ako preniesť vzor, ako pracovať s vyšívacím kruhom a ako dokončiť vyšívanie pomocou krížového stehu
  • ZDARMA e-kniha s 16 stehmi terminológiou výšivky – 7 základných a 9 dekoratívnych stehov

Na zobrazenie súboru budete potrebovať program na otvorenie PDF, smartfón a prístup na internet. Súbor bude k dispozícii na okamžité stiahnutie priamo v emaile.

Zdieľajte svoje dokončené projekty na sociálnych médiách s #ivanamajtanembroidery – Budem rada, ak uvidím, čo vytvoríte! Môžete ma aj označiť: Instagram @mademoiselleiva

*Táto príručka je originálnym dizajnom a je určená len na osobné použitie. Nepredávajte, nerozdávajte ani nekopírujte túto príručku. *Vrátenie, výmena a zrušenie nie sú akceptované pre PDF/okamžité sťahovanie. *NESMIETE predávať alebo distribuovať tento vzor v ŽIADNEJ forme. Prosím, smerujte svoje publikum na samostatné stiahnutie prostredníctvom tohto záznamu.

Ďakujem a veselé vyšívanie!!

Ivana

You May Also Like

Leave a Reply