Muži tvrdia, že vrásky sú na ženách sexy. Ženy sú však schopné vyhodiť veľa peňazí za produkt, ktorý sľubuje, že nás tých vrások zbaví. Pri pohľade do zrkadla a zistení, že sa na čele a okolo očí rysujú prvé vrásky nás pochytí panika. Mýlim sa dámy? Spomínam si, keď som mala dvadsať ako som okamžite prešla na krémy označené 20+. Nebolo tomu inak ani po tridsiatke. Teraz sa zameriavam na produkty, ktoré pleť rozžiaria a dodajú jej zdravý vzhľad. Dodajú jej flexibiluju a pevnosť, ktorú vekom stráca. Z rady The Ordinary od Deciem som vyskúšala ďalší produkt. Recenzie na predchádzajúce kozmetické si môžete prečítať TU.

Men say that wrinkles are sexy. Women have another opinion. We are able to pay a lot of money on products which reduce wrinkles. We are in a panic when we see first wrinkles. Am I right, ladies? When I was fresh twenties I immediately start to use products for 20+. Now, in my early thirty, I use products for flexible and glowing skin. I tried a new product from The Ordinary od Deciem. Argireline with the nickname “botox in the bottle”.

Čo je argireline?

ARGIRELINE™ je ochranná známka. Vlastní ju spoločnosť Lipotec v Barcelone. Je to patentovaný roztok Acetyl Hexapeptidu-8. Štúdie ukázali, že Argireline zlepšuje vzhľad oblastí tváre. Hlavne tých častí, ktoré sú náchylné k vývoju dynamických vrások. Očí a oblastí čela.

What is Argireline?

ARGIRELINE™ is a trademark. This trademark own Barcelona-based Lipotec S.A.U. It is a proprietary solution of Acetyl Hexapeptide-8. Studies have shown that ARGIRELINE™ improves the appearance of facial areas. Prone to developing dynamic folds. Including around the eyes and in the forehead area.

Ako sa používa?

Na čelo a okolo očí naneste niekoľko kvapiek dvakrát denne. Použite po očistení pokožky. Dodržte postup vrstvenia. Pred nanesením prípravkov na báze olejov alebo pred hydratačným krémom.

How to use Argireline?

Apply a few drops on the forehead and around the eyes. Use it twice daily. Before heavier treatments. If irritation occurs, cease use and consult a physician. Use only as directed on unbroken skin.

Moje skúsenosti

The Ordinary Argireline solution 10% používam pár týždňov. Vo flaštičke je ukrytý zázrak. Môžem tvrdiť, že právom dostal prezývku “botox vo flaštičke”. Ide o veľmi ľahučkú formuláciu. Veľmi dobre sa rozotiera a rovnako rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva povlak ani žiadny lepkavý pocit. Videla som výsledky už po pár použitiach. Argireline používam 2x denne. Ráno v kombinácii s Caffeine Solution 5% + EGCG. Večer si pridávam kvapku skvalánu. Ak sa rozhodnete pre túto kombináciu aj vy, tak použite najprv Caffeine a potom Argireline Solution. Samozrejme každý máme inú pokožku. Nemusíte postrehnúť rovnaké účinky. Napríklad, moja kolegyňa s týmto produktom nemá až také dobré výsledky ako ja. Záleží to aj od hĺbky vrások. Aký máte typ pokožky. Koľko máte rokov. Mne tiež nevyhovovali všetky produkty od deciem. Môžem potvrdiť účinky, ktoré sľubuje, a to:

  1. pleť je vypnutejšia
  2. zlepšuje vzhľad okolo očí a na čele
  3. právom je nazývaný “Botox vo fľaštičke”

My experiences with the product

I love this serum. I have been using the Peptide Complex for a few weeks. In this bottle is a miracle. The name “botox in a bottle” is definitely right. It is simply a lightweight serum. My skin absorbed it very quickly. The texture is amazing. It’s is very watery and doesn’t feel greasy at all. This product definitely works for me. Wrinkles caused by smiling have decreased. I use it twice a day. In the morning with Caffeine Solution. An evening mixed with Squalane. I have had no allergic or other skin reaction to it. My skin is glowing. Don´t forget, that everyone’s skin is unique. Everyone will have a unique experience with this product. For my type of skin is great. I am in my early 30s. I have not deep wrinkles. The most visible wrinkles are under the eyes. I agree with this:

  • the skin is more flexible
  • the wrinkles around the eyes are more reduced
  • the name “botox in a bottle” is simply perfect

Ak sa chceš dozvedieť viac o kyselinách v kozmetike a ich účinkoch, stiahni si náš e-book, ktorý nájdeš na home page

source of information

You May Also Like

Leave a Reply