K produktom Oriflame vždy robím najprv “first impression” t.j. prvý dojem z produktov formou video záznamu na instagrame. Potom sa snažím naštudovať všetko do podrobna, ako by sa mali používať, čo sľubujú a niekoľko týždňov používam. Pred samotným testovaním na sebe ich nafotím :). Na základe testovania na sebe pozorujem, či sa výhody produktu prejavili a potvrdili alebo naopak. Výhody si veľmi často čítam až pri písaní článku t.j. tesne pred spustením kampane, aby som nebola veľmi ovplyvnená. Prečítajte si ako som bola spokojná s produktami a novinkami z kampane 5/2019 Oriflame. Otestovala som nový krém A-Z hydra, ktorý vidíte na titulke katalógu, produkty na pery, na ruky, pleť  a nájdete tu aj tipy na overené a moje obľúbené produkty, ktoré sú v kampani za super ceny. ✔ – túto fajku nájdete pri zozname výhod alebo účinkov, ktoré by mal produkt spĺňať, ak tam nájdete fajku, tak je to pravda, ak tam fajka nie je, tak som tam uviedla aj dôvod prečo tam nie je. Článok je v rámci spolupráce, bez podmienky na pozitívne hodnotenie produktov, ide o môj názor, ktorý sa od vášho môže líšiť, vzhľadom na rôzne typy pleti. Nezabudnite mi napísať, ktoré produkty ste otestovali vy a či máte rovnakú skúsenosť alebo úplne inú. Poďme na to. 

A-Z krém Hydra The ONE

informácie z katalógu:

V dnešnom uponáhľanom svete potrebujete viac než len dobrú podkladovú bázu. The ONE predstavuje svoj prvý A-Z krém Hydra so SPF 30, ktorý je jednoduchým riešením na dosiahnutie krásneho a prirodzeného vzhľadu. Obsahuje to najlepšie, čo môže krycí krém ponúknuť a zároveň sa stará o pleť ako krém. Ľahučký ochranný krém má 10+ úžasných výhod a bez námahy vám pomôže dosiahnuť nádherný prirodzený vzhľad. TIP: Ak si chcete vytvoriť jemné krytie, použite mokrú špongiu na nanášanie krycieho krému. Ak chcete silnejšie krytie, použite suchú špongiu. Na vytvorenie profesionálneho vzhľadu nanášajte najskôr mokrou špongiou a potom suchou, aby sa krém kompletne vmiešal do pleti. A-Z krém Hydra je skvelým riešením na dosiahnutie krásnej a zdravo vyzerajúcej pleti každý deň. Má 10+ úžasných účinkov vrátane celodennej hydratácie a univerzálnej ochrany. Má ochranný faktor SPF 30.

ako make-up: 
 • zosvetľuje a vytvára bezchybný žiarivý vzhľad  ✔
 • zdokonaľuje tón pleti  ✔
 • korikuje vzhľad pórov   toto asi funguje po určitom období
 • pripravuje pleť na kontúrovanie a rozjasňovanie ✔
 • jemné vrstviteľné krytie ✔

ako pleťový krém:
 • viditeľne prebúdza pleť  – toto asi funguje resp. je viditeľné po určitom čase používania krému
 • celodenná hydratácia ✔
 • ochrana pred slnkom vďaka SPF 30 ✔
 • nemastné zloženie nepodporuje tvorbu vyrážok   ✔ 
 • Odolný voči poteniu ✔
 • chráni pleť pred znečistením  – k tomuto sa neviem vyjadriť

 • OCHRANA PRED VONKAJŠÍMI VPLYVMI pomáha chrániť pleť pred škodlivými vplyvmi znečisteného ovzdušia.
 • ZMES PIGMENTOV TELOVEJ FARBY poskytuje pleti prirodzené krytie a zjednocuje jej tón. Obsahuje ingredienciu získanú z harmančeka, ktorá upokojuje a chráni pleť.
množstvo:  30 ml
kód:  34543 Beige, 34541 Ivory
cena: 10,90 € 6,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Prvý dojem z tohto krému nebol najlepší. Nevedela som určiť, či je to make-up alebo krém na pleť. Nakoniec som po preštudovaní katalógu zistila, že to to aj krém aj krycí krém. Je vhodný pre ľudí, ktorí sú dosť uponáhľaní a nemajú čas na aplikovanie viacerých produktov na pleť. Veľkou výhodou krému je, že má ľahké a nemastné zloženie, obsahujem SPF 30, vďaka ktorému bude vaša pleť chránená pred UV žiarením a pleť je hydratovaná. Vďaka zmesi pigmentov telovej farby krém dodáva pleti jednotný tón a vytvára bezchybný vzhľad. Krém nemá vysoký stupeň krytia, ale dá sa vrstviť. Ak však máte výrazné kruhy pod očami alebo vyrážky, odporúčam použiť aj korektory. Krém vydržal celý deň, nemala som pocit, že by pleť zaťažoval ani som nemala žiadne alergické reakcie. Krém je vhodný aj na letné obdobie, kedy nechceme pleť zaťažovať a aplikovať si toho čo najmenej. Obsahuje vyššie SPF 30, čo je super a hlavná zložka produktov, ktorá vás ochráni pred nežiadúcim starnutím pokožky.  Takže ak nemáte v láske príliš veľa produktov a stačí vám jeden, tak tento je ten pravý. Btw. veľkosť produktu je rovnaká ako ho vidíte v katalógu – je v životnej veľkosti. V ponuke je v štyroch odtieňoch. Mne sadol odtieň Ivory a mamine Beige. Je medzi nimi dosť veľký farebný rozdiel. Bežne používam odtieň porcelain, ak vám to pomôže pri rozhodovaní. 🙂 
update k 24.7.2019 –  nepoužívam, používa mama a je spokojná

fotky výrobku:

Balzam na pery The ONE Lip Spa Intense

informácie z katalógu:

Balzam na pery s dvojitým účinkom chráni pery počas celého roka a v každom počasí. Poskytuje perám ochranu pred chladným a suchým počasím a vďaka ochrannému faktoru SPF 20 ich chráni pred slnečným žiarením.

1. ÚČINOK: Ochrana pred slnkom ✔ lebo obsahuje SPF 20
2. ÚČINOK: Technológia Dual Core s marulovým olejom okamžite hydratuje ✔ a posilňuje pery a chráni ich pred chladným a suchým počasím. Pery zostanú hladké ✔, hydratované ✔ a jemné ✔ za každých okolností. 
 • pocit napätosti okamžite mizne ✔
 • pery vyzerajú zdravšie a krajšie ✔
 • iintenzívna ochrana vďaka ochrannému faktoru SPF 20 ✔

množstvo: 1,7 g
kód:  34732
cena: 6,90 € 3,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Balzamy na pery od Oriflame ma nikdy nesklamú. Tento ma takisto nesklamal.Má krásny elegantný dizajn a ešte lepší účinok. Milujem ten pocit, keď si ho nanesiem na suché pery a oni sa ako zázrakom premenia na vyživené a hydratované. Je to super pocit a tento balzam vám vrelo odporúčam. Nemá žiadnu výraznú vôňu ani nezanecháva farebnú stopu (je bezfarebný). Pery pôsobia tak sviežo. Super, odporúčam.
update k 24.7.2019 – super, stále odporúčam

fotky výrobku:
Kolínska voda Radiant Rose

informácie z katalógu:

Svieža kolínska voda s delikátnou vôňou ružovej vody v pôvabnom ružovom obale so zlatým vzorom. Ľahká a svieža vôňa vám pozdvihne náladu kedykoľvek počas dňa. Pôvabná kolínska voda Radiant Rose bola inšpirovaná romantickým čarom ružovej vody. Ľahká svieža vôňa prinesie radosť do vašich všedných dní alebo poteší blízku osobu, na ktorej vám záleží. Ľahká svieža vôňa ružovej vody pripomína atmosféru teplých letných večerov. Kolínska voda, krém na ruky a mydlo s touto delikátnou vôňou prinesie radostné osvieženie do vašich každodenných chvíľ.

množstvo: 400 ml
kód:  35436
cena: 12,90 € 7,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Kolínsku vodu som nikdy neskúšala. Na webe som o kolínskej vode vo všeobecnosti našla tieto info “Kolínska voda alebo Eau de Cologne (EDC) obsahuje 3 – 5 % vonnej kompozície rozpustené v často riedenom 70 % liehu a ide teda o výrazne slabšiu koncentráciu, než akú nájdeme napríklad u vody parfémovanej. Najčastejšie sa tento typ výrobkov objavuje u vôd po holení a to preto, aby nedráždil citlivú pokožku po holení, avšak nájdete i kolínske vody určené pre ženy.zdroj Viac o histórii tejto vody, napríklad prečo sa volá Kolínska, sa môžete dočítať aj TU a je to veru zaujímavé čítanie. Vopred som si nevšimla v katalógu, že ide o väčšie množstvo, takže som bola celkom zaskočená veľkosťou balenia 400 ml. Ide o veľmi jemnú vôňu, ktorá sa nanáša do dlane, rozotrie sa a potierajú sa ňou pulzujúce miesta. Je to trošku obtiažny spôsob nanášania, ak ste zvyknuté na toaletné vody s rozprašovačom, ale je to ideálne na osvieženie a ešte aj krásne vonia. Nie je to prehnaná vôňa, ani ťažká vôňa. Je to super, keď chcete voňať, napríklad počas cestovania, ale nechcete aby vás všetkých bolela hlava. Je to najhoršie keď si do auta dajú všetci rôzne druhy vôni a všetko sa to zmixuje ou. Btw. ešte posielam info k rôznym druhom vôni: 

 • parfum obsahuje 15 až 30%-tnú koncentráciu parfumovej esencie (parfum)
 • parfumovaná voda alebo Eau de Parfum 8 – 15% koncentrácie (EDP)
 • toaletná voda alebo Eau de Toilette 4 – 8% koncentrácie v koncentrovanom liehu (EDT)
 • kolínska voda obsahuje 3 – 5% koncentrácie parfumovej esencie v zriedenom, často 70% liehu (EDC)
update k 24.7.2019 – nepoužívam, voda je veľká a nepraktická na používanie aj nosenie

fotky výrobku:
Rúž na pery Giordani Gold Metallic Matte

informácie z katalógu:

Prvý matný metalický rúž od Oriflame s jemnučkými trblietavými čiastočkami vytvára matnú krémovú vrstvu na perách. Je obohatený o omladzujúci arganový olej a ochranný faktor SPF 12.

množstvo: 4 g
kód: 35396 Red Shimmer (v ponuke aj tieto odtiene: 35394 Nude Glow 35395 Frozen Rose 35397 Royal Purple 35398 Ruby Jewel)
cena:11,90 € 7,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Tento rúž je v ponuke už druhú kampaň a bol pre mňa veľkou záhadou. Hovorím si ako môže byť rúž matný a metalický zároveň? Chcela som ho otestovať a rozlúsknuť túto záhadu. Poviem vám, že inak ako matný rúž s metalickým finišom sa to nedá opísať a je to úplne presné. Rúž je matný t.j. nie je krémový a má skôr suchšiu konzistenciu. Obsahuje veľa trblietok, čo z konzistencie rúžu robí taký až pieskový rúž. Po nanesení na pery je matný a na svetle je poriadne metalický. Keď si ho odličujem tak tampónik je plný trblietok. Nedajte sa však odradiť má krásne sýte farby, ktorými určite očaríte na párty alebo v divadle. Nikdy osm nič podobné nevidela. Ja by som to možno ešte opísala kao matný rúž s metalickým vzhľadom s trblietkami. Keby tam neboli tie trblietky, tak by bol podľa mňa vhodný aj na denné nosenie. Rúž je v ponuke v piatich odtieňoch, vyskúšajte :).
update k 24.7.2019 – nepoužívam, je skôr na výnimočné situácie ako bežné nosenie

fotky výrobku:
Pleťové masky NovAge

informácie z katalógu:

Pleťové masky NovAge sú vyrobené z prírodných vlákien získaných z dreva. Ultratenký vzdušný materiál vytvára hydratačnú vrstvu podobnú druhej koži, ktorá zásobuje aktívnymi látkami každý kúsok tváre. Použitie: Pred použitím masky si vyčistite pleť. Masku naneste  na tvár a nechajte 15 minút pôsobiť .Jemne ju stiahnite a zvyšky vklepkajte do pleti, až kým sa úplne neabsorbujú. Neoplachujte. Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte dvakrát týždenne počas 4 po sebe idúcich týždňov spolu s kompletnou pleťovou starostlivosťou NovAge.


Vyhladzujúca pleťová maska NovAge
Vyhladzujúca pleťová maska s obsahom antioxidačného výťažku z rastlinných kmeňových buniek pomáha neutralizovať pôsobenie škodlivých voľných radikálov. Intenzívne hydratuje pleť a minimalizuje tvorbu jemných liniek a vrások. Výsledkom je hladká a mladistvá pleť. 

Prečo ju používať? Intenzívne hydratačná omladzujúca pleťová maska s vyhladzujúcimi účinkami obsahuje antioxidačný výťažok z rastlinných kmeňových buniek, ktorý efektívne pomáha neutralizovať škodlivé pôsobenie voľných radikálov. Pokrokový hydratačný komplex okamžite vyhladzuje pleť, minimalizuje tvorbu jemných liniek a vrások a prinavracia pleti mladistvý žiarivý vzhľad.

množstvo: 25 ml
kód:  35074 
cena: 6,90 € 4,49 €

Posilňujúca pleťová maska NovAge
Posilňujúca pleťová maska s obsahom antioxidačného výťažku z rastlinných kmeňových buniek obnovuje pružnosť pleti a neutralizuje pôsobenie škodlivých voľných radikálov. Výsledkom je posilnená a omladená pleť.

Prečo ju používať? Intenzívne hydratačná omladzujúca pleťová maska s posilňujúcimi účinkami obsahuje antioxidačný výťažok z rastlinných kmeňových buniek, ktorý efektívne pomáha neutralizovať
škodlivé pôsobenie voľných radikálov. Obsahuje ochranný komplex, ktorý chráni pleť pred následkami stresu a s ním spojenými škodami, obnovuje pružnosť a žiarivosť pleti. Výsledkom je posilnená, obnovená a omladená pleť.

množstvo: 25 ml
kód:  35077
cena: 6,90 € 4,49 €

Vyplňujúca pleťová maska NovAge
Vyplňujúca pleťová maska s obsahom antioxidačného výťažku z rastlinných kmeňových buniek pomáha neutralizovať pôsobenie škodlivých voľných radikálov, intenzívne hydratuje, rozžiaruje, vypĺňa a obnovuje pleť. 

Prečo ju používať? Intenzívne hydratačná omladzujúca pleťová maska s vyplňujúcimi účinkami obsahuje antioxidačný výťažok z rastlinných kmeňových buniek, ktorý efektívne pomáha neutralizovať škodlivé voľné radikály. Pokrokový hydratačný komplex chráni ochrannú vrstvu pleti, okamžite osviežuje a vypĺňa mdlú a dehydrovanú pleť a obnovuje jej žiarivosť aj pružnosť.

množstvo: 25 ml
kód:  35078
cena: 6,90 € 4,49 €
moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Priznám sa, myslím, že som to písala už viac krát, že textilné masky nemám rada. Robí mi hrozne zle ten pocit, že si dávam na tvár niečo studené a vlhké. Prekonala som sa a otestovala som nové masky na pleť. Len aby ste rozumeli, že som trošku trpela :). Takže Maska je zabalená iba v jednom obale (sem tam je to ešte plast v plaste a podobne). Maska je textilná a napustená tekutinou, alebo lepšie opísané gélom. Tak išla som na to, masku som si dala na tvár a nejako to zvládla. Maska je pekne nastrihnutá na kontúry tváre, jedine, asi mám oči ďaleko od seba :DD lebo mi vo vonkajšom kútiku trošku prekážala. Maska sa nijako neodliepala, nepadala, ale zase si nepredstavujte, že v nej môžete cvičiť jógu :). Pekne dať na tvár a odpočívať. Ja som napríklad nemohla ani jesť, lebo tieto pohyby čeľuste textilnú masku neustále posúvali hore dole a bola som z toho nervózna. Takže 15 minút si dajte takých oddychových a nič nerobte. Ako som písala ja tento pocit nemám rada a radšej si dám 3x do týždňa klasickú masku ako túto textilnú. Neviem presne aký je rozdiel medzi týmito maskami, pretože všetky masky sú “s obsahom antioxidačného výťažku z rastlinných kmeňových buniek “. Možno je každá na iný typ pleti. Ospravedlňujem sa, ale toto už testovať nebudem. Maska sa odporúča používať 2x týždenne 4 týždne, aby ste videli výsledky. Maska samozrejme mala super účinky. Zvyšok gélu alebo produktu, ktorou bol textil napustený som do pokožky vklepala a nechala po 15 minútach vpiť. Za mňa super, len tieto masky už testovať nebudem. Má ešte niekto také isté pocity pri textilných maskách, že ich neznesie?
update k 24.7.2019 – ako masky som spotrebovala ale podľa mňa sú všetky rovnaké a účinok je dočasný ako pri každej hydratačnej maske – je to iba na pár hodín po použití. Dlhodobý účinok masiek nie je, iba ak by ste ich používali dlhodobo.

fotky výrobku:

Zvláčňujúce rukavice s dotykovými prstami 

informácie z katalógu:

Zvláčňujúce rukavice podporujú hydratáciu pokožky po použití hydratačného krému na ruky. Majú dotykovú časť na prstoch. Materiál: bavlna, elastan, metalické vlákna. Omladzujúci krém na ruky so SPF 25 NovAge 35073 6,99 € naneste na ruky a vmasírujte do pokožky. Na ruky si navlečte zvláčňujúce rukavice a nechajte pôsobiť počas noci, aby ste pokožku ešte viac hydratovali.

Rozmery: 18,8 x 12,9 cm
kód:  37607
cena: 5,90 € 4,49 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Rukavice a návleky na krém na nohy je druhá vec, ktorá je u mňa veľmi neobľúbená. Rukavice ma však veľmi zaujali tým, že majú plec a ukazovák “vybavený” dotykovými časťami. Takže nanesiete krém a môžete ešte surfovať na svojom telefóne. Postup je taký, že si máte naniesť vrstvu krému na ruky a potom natiahnúť rukavice, ktoré podporujú hydratáciu pokožky. Je to celkom zvláštny pocit. Neviem asi sa krém neutrie do vankúša ale zostane na rukách a rukaviciach a počas noci by mal krém pôsobiť. Hmm mne bolo tak strašne teplo, že som si rukavice po prvom prebudení musela dať dole. To isté mám aj s návlekmi na nohy. Dlho mi tam nezostanú, ale tie hlavne preto, lebo nemajú ukončenie gumičkou, len tak volne. Rukavice sú trošku kratšie, tiež by som ocenila gumičku, aby vydržali na rukách dlhšie aj pre ľudí, ktorí sa prehadzujú celú noc. Dotykové časti fungujú parádne. Ja som zástanca nakrémovania a nechanie nasiahnutia pokožky na vzduchu. Aký máte názor vy? Pozorujete rozdiel medzi tým, keď použijete iba krém a krém s rukavicami (alebo návlekmi na nohy)? Je to super pre ľudí, ktorí sa veľmi v noci neprehadzujú. Počas dňa si veľmi neviem predstaviť mať rukavice na rukách. Nikde som nenašla dobu pôsobenia rukavíc, či je skutočne potrebné mať ich celú noc. Osobne si myslím, že ide skôr iba o ochranu pred tým, aby ste krém na ruky poutierali cez noc do postele a tým vám krém zostane tam kde má a ráno máte ruky krásne :).
update k 24.7.2019 – nepoužívam, neznášam ten pocit, keď mám na ruke krém a ešte na tom rukavicu blee aj na nohách to neznášam.

fotky výrobku:

Odličovač vodoodolného make-upu očí The ONE

informácie z katalógu:

Jemný, hydratačný odličovač rýchlo a šetrne odstráni vodoodolný a dlhotrvajúci očný make-up. Zloženie bez obsahu oleja. Po použití zostanú citlivé očné partie na pocit hebké a osviežené*. Je vhodný pre citlivé oči a ženy používajúce kontaktné šošovky. Pred použitím dobre pretrepte, aby sa odličovač premiešal.
 • nemastné zloženie je vhodné aj na citlivé oči ✔
 • pokožka očného okolia je hladká a hydratovaná ✔
 • vhodný na citlivú pleť ✔ a pre ženy, ktoré nosia kontaktné šošovky – k druhej časti sa neviem vyjadriť

množstvo: 100 ml

kód:  32138
cena: 7,90 € 3,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Moje oči sú dosť citlivé a neznesú veľa prípravkov na oči. Napríklad jediný odličovať, ktorý som doteraz používala je od Balea dvojfázový. Žiaľ ani NovAge mi nerobí dobre. Preto som sa potešila odličovaču The ONE. Vyzerá rovnako ako ten od Balea. Pred použitím je potrebné to pohrkať a zmiešať dve časti. Je super, oči ma neštípali a pokožka nebola ani podráždená, či červená. Make-up bol krásne odlíčený bez potreby šúchať alebo príliš tlačiť. Super. Nezabudnite, že odličovač je potrebné nechať chvíľku pôsobiť a potom make-up z očí utrieť.
update k 24.7.2019 –  super spotrebované

fotky výrobku:

Sada korektorov The ONE

informácie z katalógu:

Kompaktná sada korektorov 3v1 na zamaskovanie a skorigovanie nedokonalostí pleti. Obsahuje 2 korektory s vysokým krytím a kompaktný púder na finálnu úpravu a zdokonalenie pleti. Sú obohatené o rastlinný olej, ktorý vyživuje pleť a upokojuje vyrážky.

 • krémový korektor 1: Maskuje tmavé kruhy pod očami Červenkastý odtieň  ✔
 • krémový korektor 2: Maskuje vyrážky Žltkastý odtieň ✔
 • kompaktný púder: Fixuje nanesený korektor – tento nepoužívam
množstvo: 6 g
kód:  32592 light (v ponuke aj tmavšia verzia 32593 Medium)
cena: 9,90 € 4,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Korektory sú moja záchrana. Mám celkom výrazné kruhy pod očami, vraj je to spôsobené tým, že mám menej podkožného tuku a tenšiu pokožku a teda mi presvitá tmavá časť :). (asi tak nejako to bolo). Preto denne používam korektor. Najviac milujem červenkastý, ktorý parádne prekryje tieto tmavšie miesta  a zjednotí ich s farbou pokožky. Vlastne aj keď idem niekde cez víkend, tak si dám iba trošku tohto korektoru a špirálu. Korektor v žltkastom odtieni je super aj na vyrážky a červený nos od neustáleho posmrkovania, ale takisto aj ráno po firemnej párty. Tieto korektory  používam denne a som s nimi veľmi spokojná.Možno by som ocenila namiesto fixačného púdru, ktorý nepoužívam, lebo je príliš svetlý k farbe korektorov, nejaký ďalší odtieň, napríklad zelený, ktorý je na tyčinke tea tree, aby som nemusela nosiť dva produkty. 
update k 24.7.2019 –  najobľúbenejší korektor

fotky výrobku:

Predlžujúca špirála Giordani Gold

informácie z katalógu:

Predlžujúca špirála s mikrovláknami, ktorá vytvorí podmanivú dĺžku a mihalnice od seba nádherne oddelí.
 • Luxusné zvýraznenie ✔
 • Predlžuje mihalnice ✔ až o 49 %  (percentná si nie som istá potvrdiť)
 • S obsahom mikrovlákien, ktoré predlžujú vaše mihalnice ✔
 • Dlhotrvajúca ✔
 • Nerozmazáva sa ✔

množstvo: 8 ml
kód:  32079
cena: 12,90 €  7,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Písala som to už veľa krát a opäť to zopakujem. GG je moja najobľúbenejšia špirála. Teraz je naviac za super cenu 7,99 EUR. Je to jedna z mala špirál, ktorá mi skutočne dodá objem a aj mihalnice predĺži. Maskara má krásnu čiernu farbu a milujem aj širokú kefku, ktorá nemusí sedieť úplne každému. Dokážem si ňou pekne nalíčiť aj spodné aj vrchné mihalnice. Ktorá je vaša obľúbená? Vyskúšajte GG teraz je v super zľave. 
update k 24.7.2019 –  bez tejto špirály ani krok 🙂

fotky výrobku:

Denný krém so SPF 15 Time Reversing Intense SkinGenistII™

informácie z katalógu:

Luxusný denný krém s obsahom viacnásobne prečisteného sójového genisteínu, ktorý pôsobí na Gény krásy™. Pomáha zachovávať hebkosť pleti, z ktorej vyžaruje vitalita a mladistvosť. Jedinečný komplex Amino+ zlepšuje celkovú pevnosť pleti, tvárových kontúr a viditeľne minimalizuje vrásky na veľmi zrelej pleti. Je dokázané, že denný krém Time Reversing so sójovým genisteínom a komplexom Amino+ pôsobí na množstvo problémov pleti spôsobených jej prirodzeným starnutím v období menopauzy, ako sú hlboké vrásky, nedostatok žiarivosti, ochabnuté kontúry, nejednotný tón a mnohé iné. Určený pre veľmi zrelú pleť 55 +.
 • obnovuje tvárové kontúry 
 • obnovuje hustotu a žiarivosť pleti
 • viditeľne redukuje vrásky 
 • navracia pleti pružnosť a plnosť
množstvo: 50 ml
kód:  24185
cena: 27,90 € 9,99 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Ďalší produkt za super cenu je denný krém pre veľmi zrelú pleť. Nie je pre mňa, ale pre mamu. Ona si túto radu nevie vynachváliť. Zatiaľ sme nenašli iný lepší krém. Má super účinky pleť je krásna, hydratovaná, pripravená na make-up :). Určite odporúčame.

fotky výrobku:

Gél na vyrážky s hĺbkovým pôsobením Pure Skin

informácie z katalógu:

Zbavte sa vyrážok s dermatologicky testovaným gélom, ktorý na ne pôsobí už v priebehu 8 hodín a zmenší ich už za 24 hodín. Používajte ho podľa potreby.

množstvo: 6 ml 
kód:  32651
cena: 6,90 € 3,49 €

moje hodnotenie výrobku / môj názor:
Tento gél je moja záchrana. Sem tam sa mi vyhodia vyrážky hlavne na lícach. Neviem prečo, nikdy som s tým nemala problém, ale v poslednej dobe sa jeden dve vyrážky vyhodia len tak (aby som sa nenudila asi). 😀 Tento gél skutočne pôsobí do 24 hodín. Samozrejme ak máte väčšie zapálené miesta, tak budete potrebovať viac času na liečbu ako 24 hodín to je samozrejme. Na drobné vyrážky je gél super. Je číry a nanáša sa aplikátorom priamo na tube. Super.
update k 24.7.2019 –  stále super spoločník , odporúčam
fotky výrobku:

 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

0 comments

zrovna nedávno jsem u babičky prohlížela katalog, ale popravdě mě tam teď nic nechytlo za srdce.. 🙁

The world of makeup

Bohužel mě tyhle novinky nezaujaly 🙁

Nela z blogu Růžová rtěnka

Ten rúž (vľavo fotka) nádherná červená farba, ten efekt je moc pekný, no jo "kolínská" 😀

Leave a Reply