Vlasy koruna krásy… alebo aspoň takto vyzerajú titulky v časopisoch o kráse. Nájdete množstvo tipov ako vlasy posilniť, podporiť rast a aké vitamíny užívať. Nikdy som sa ale nedočítala, aké produkty zastavujú vypadávanie vlasov. Ja som však po dlhšom pátraní taký produkt našla a vrelo ho odporúčam. Vlasy sú pre ženy dôležité, alebo aspoň pre väčšinu žien. Preto som sa rozhodla napísať o produkte, ktorý mi pomohol. Nie je sponzorovaný a produkt nemusí pomôcť každému.

Prečo a kedy mi začali vypadávať vlasy

Vlasy mi začali vypadávať v máji – júni 2021, niekedy pred letom. Bolo to vplyvom veľkého stresu a nie najlepšej psychickej kondícií (čo si budeme klamať). Do toho histamínová intolerancia, neustále kontrolovanie čo môžem jesť, frustrácia z toho, neustále “lokdavny” a predlžovanie núdzového stavu. Moja umelecká duša trpela, žiadne umelecké vyžitie, žiadne kurzy vyšívania ani folklórne stretnutia. Jednoducho bolo toho priveľa na každého.

Keď hovorím, že mi vypadávali vlasy, tak naozaj vypadávali. Aj keď som sa nečesala alebo si neumývala vlasy. Boli všade v kúpelni, v oblečení, vaňa bola neustále upchatá a dom som vysávala 3x týždene. Cítila som sa hrozne a bolo mi to samej hrozne nepríjemné. Chcela som si dať urobiť krvné testy či som OK,či to nie je niečo vážnejšie, ale v tom čase mali prednosť iné prípady.

Produkty, ktoré som vyskúšala

Kúpila som si vitamíny, používala špeciálne šampóny aj obľúbené Dixi ampulky (pozri článok TU). Tie podporovali rast, ale nezastavili vypadávanie. Zašla som po 4 mesiacoch trápenia do lekárne a tam mi lekárnička vrelo odporučila olej Creastim od Ducray. Prizvukovala som že potrebujem zastaviť vypadávanie nie podporiť rast. Cena produktu bola v tom čase 40€ čo je celkom dosť ak neviem či účinkuje, no povedala som že vyskúšam.

Výsledky po pravidelnom používaní

Urobila som dobre! Po 3 mesiacoch používania vlasy prestali ako zázrakom vypadávať a krásne rastú ako šialené. Dá to celkom zabrať zorganizovať mini nové vlásky do copu, ale toto sú krásne starosti.

Vrelo odporúčam, ale nie som odborník. Je možné, že to na vašich vlasovh nebude fungovať. Nič negarantujem a preto sa vždy poraďte s odborníkom!

Ako sa používa

Olej je suchý t.j nezanecháva mastné vlasy. Používa sa 3x do týždňa. Nie je potrebné si zakaždým vlasy umyť. Môžete ho používať aj na suché vlasy. Za mňa super. Výsledky som však videla naozaj až po spotrebovaní celej trojmesačnej dávky. Už som bola ku koncu skeptická, ale potom to zázrakom zabralo.

Poraďme si navzájom a napíš do komentára produkt, ktorý pomohol tebe.

You May Also Like

Leave a Reply