I love bows. They are the perfect female element on clothes, which we borrow from the male closet. I show you an amazing styling tip “How to tie the perfect bow”. You can try it in a trenchcoat, winter coat or trousers. It is very simple. Play the video on youtube, slow-motion video on Instagram, or check the photo tutorial in this post. Share and follow me for more tips. Have fun!

Medzi moje obľúbené doplnky a ozdoby na oblečení patria mašle. Módni návrhári ich veľmi radi používajú na šatách, sukniach, ale aj ako náhradu za opasky. Považujem ich za prvok, ktorý dokáže dodať ženskosť aj oblečeniu, ktoré sme si požičali z mužského šatníka. Ak máte na kabáte alebo na nohaviciach dostatočne dlhý látkový opasok, vyskúšajte môj tip. Uviažte si perfektne vyzerajúcu mašľu za pár sekúnd. Nie je to až tak komplikované ako to vyzerá. Ak by vám to nešlo podľa fotiek, vyskúšajte video na youtube. A nezabudnite, móda je zábava. Tak sa bavte.

More of my favorite fashion hacks to help you look and feel your best you find in section styling tips, on Instagram or youtube.

You May Also Like

Leave a Reply