Jemná ružová padavá látka skombinovaná s nenápadnou šedou bodkou. Už na prvý pohľad som si predstavila blúzku s retro nádychom. Prelistovala som niekoľko starších čísel časopisu Burda a vybrala som si model s výstrihom na chrbte. Zbožňujem takéto modely. Mala som už zopár šiat s véčkovým výstrihom na chrbte a bolo to veľmi praktické, hlavne čo sa týka zapínania zipsu :).  Blúzku mi ušila mama, počas karantény, keď už naozaj nebolo do čoho “pichnúť” a všetky skrinky aj botníky boli upratené a pretriedené. Ja som si vyšívala a o pár hodín bola blúzka na svete.

Model je z časopisu Burda č.2/2018. Určite by boli krásne aj šaty z tohto istého modelu. Juj, živo si ich viem predstaviť. Vráťme sa ale k blúzke.
Blúzka je označená dvoma bodkami, čo znamená, že nie je ani najnáročnejšia ani najjednoduchšia. Určite je ťažšie napasovať správne “šál” okolo výstrihu až na chrbát. Pozor na blúzke je však dierka, cez ktorú sa prevlečie ušitý pás a zaviaže na hrčku a tým pádom to vyzerá, ako keby sa ťahal od výstrihu až na chrbát. Je to zaujímavé riešenie, také by mi asi nenapadlo, ale na druhej strane som nikdy taký “problém” neriešila.
Blúzka sa mi naozaj veľmi páči, veľmi dobre sa nosí k riflovej sukni s vysokým pásom, ale aj k jeansom. Páči sa vám výsledok? Myslím, že si spichnem ešte šaty v podobnom štýle, uvidíme.
 
 
******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

Leave a Reply