Z vlasovej kozmetiky Toni&Guy som otestovala ďalšie produkty. Šampón a kondicionér síce nie je úplná novinka, ale pre mňa to je niečo nové, pretože som ich ešte nepoužívala. Vyskúšala som šampón a kondicionér volume addiction, šampón a kondicionér intense softness a radiating tropical oil. V článku sa dočítate môj prvý dojem z produktov a moju skúsenosť s ich prvým použitím.


1) Intense softness


Pri produktoch Toni&Guy sa mi páči balenie, o tom píšem vždy. Sú to úzke obaly, ktoré majú v hornej časti aplikátor. Intense softness má hustú konzistenciu perleťovej farby. Tieto šampóny sú určené na kratšie vlasy, pretože zaťažujú vlasy resp. vám nevydržia tak dlho svieže ako s gélovými šampónmi. Preto ak máte dlhé vlasy ako ja, použite iba malé množstvo, aby neboli zaťažené. Šampón vytvára perfektnú penu a jednoducho sa zmýva. Použila som ho spolu s kondicionérom a z výsledku som bola milo prekvapená. Vlasy boli krásne, voňavé, lesklé, mali o čosi svetlejšiu farbu a boli tak jemné a vzdušné. Úžasný pocit.

2) Volume addiction

Dodať objem dlhým vlasom je poriadna fuška. Nezabúdajte na to, že vlasové produkty majú objem podporiť a nie vytvoriť. Čo to znamená? Vlasy si umyte produktami, použite možno aj stylingové doplnky a potom je dôležité správne vlasy vyfénovať. Najlepšie je predkloniť sa a tak fénovať. Tento šampón aj kondicionér majú takisto hustnú konzistenciu a perleťovú farbu.Vlasy zanecháva krásne voňavé a dodá im štruktúru, vďaka ktorej sa vlasy lepšie upravujú a pri fénovaní získajú objem. Paráda. Ak chcete aby aj dlhé vlasy mali dlhšie objem, tak si vytvorte pekný cop a vlasy trošku povytiahnite 🙂

3) radiating tropical oil

Rozjasňujúci olej na vlasy je veľmi šikovný. Skrotí krepovatenie a dodá oslňujúci lesk. Olej sa používa v malom množstve na suché končeky vlasov. Tým dosiahnete vyšší lesk, jemnosť a pocit hebkosti. Odporúča sa používať so stylingovými produktami Toni&Guy. Opäť opatrne s tým množstvo, síce sa vám bude zdať, že máte vlasov veľa, ale naozaj stačí úplne malé množstvo rozotrieť medzi dlaňami a aplikovať na končeky a zvyšok môžete utrieť do celej dĺžky vlasov, ale naozaj iba málinko 🙂 Inak budete vyzerať ako keby ste si vlasy neumývali niekoľko dní. Vlasy boli krásne lesklé a opäť voňavé. Milujem vôňu produktov Toni&Guy.

Vyskúšali ste niektorý z týchto produktov Toni&Guy? Aký máte názor na jednotlivé rady?   Nezabudnite sa zapojiť do súťaže, ktorá prebieha na mojom facebooku a skvelé okuliare.

photo by Nikon D5300


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

Leave a Reply