
Na najnovší vyšívaný kúsok v mojom šatníku 🪡🧵som použila zbytky zo šiat, ktoré sme šírili takmer pred niekoľkými rokmi.
Látku som mala odloženú a vedela som, že z nej chcem urobiť opasok. Chýbala mi však inšpirácia a nevedela som čo presne chcem a vyšiť a akou metódou. Väčšinou vyšívam iba na biele plátno alebo svetlý podklad. Farebná látka bola nová výzva.


Vybrala som si bielu a pastelovo fialovú farbu bavlniek. Nakoniec som vyšívala retiazkový steh ich pomocou klasickej ihly. Krivou ihlou sa cez husto kanú látku nedalo dobre vyšívať a zostávali dosť veľké diery.
Retiazkový steh sa dá vyšívať krivou ihlou, ale aj klasickou ihlou. Všetko ti vysvetlím v online kurze vyšívania.






