On the internet, you find a lot of tutorials with fashion hacks. How to make a perfect knot on a jumper. How to fold a cardigan. I have tried a couple of them. Some works but some don´t work as in the tutorial. But how to shorten the sweaters without scissors and a sewing machine? I didn´t find any tutorial on this theme. I show you the perfect fashion hack, you will ever know. You need only an elastic band. It is very effective and easy. Try it.

Na internete nájdete veľa postupov na rôzne vychytávka, tipy a triky. Vyskúšala som ich niekoľko a veľa z nich sa mi neosvedčilo. Sukne nosím veľmi rada v lete aj v zime. V zime ich najčastejšie kombinujem s ľahkými svetrami. Všetky sukne mám na pás a svetre sú pridlhé. Skúšala som ich rôzne zastrčiť do sukne, ale výsledok sa mi nepáčil. Väčšinou sveter nedržal na svojom mieste. Vyskúšala som spôsob s gumičkou. V minulosti som skúšala tento trik na sako a skrátenie rukávov a povedala som si, že to môže fungovať aj na sveter. Gumička sa dá využiť aj na rifle, ale to vám ukážem v inom príspevku.

článok obsahuje affiliate odkazy

purple sweater and midi pleated floral skirt, fashion and lifestyle hack how to shorten a sweater with a elastick band

4 steps to shorter a sweater

  1. put on a sweater and roll up the sleeves
  2. pull the sweater in front of your waist
  3. add an elastic band
  4. turn sweater with an elastic band inwards

Postup ako skrátiť sveter pomocou gumičky do vlasov

  1. na skrátenie svetra potrebujeme akúkoľvek gumičku – kancelársku alebo do vlasov
  2. sveter si oblečte a vyhrňte si rukávy do cca výšky pásu – sveter bude vyzerať krajšie a celkový look viac uvoľnene
  3. stiahnite sveter vpredu a zaviažte 2x gumičku
  4. potom sveter upravte a vyhrňte časť svetra v gumičke smerom dovnútra a hore

Tipy na styling

Takto jednoducho skrátite sveter k sukni, aj k nohaviciam, na pás. Vyzerá to oveľa krajšie ako keby ste mali na svetri uzol. Nezabudnite, že ak chcete sveter zastrčiť za pás po celom obvode, môžete si opticky pridať objem na boky. Pridajte výrazný náhrdelník a outfit je na svete

More of my favorite fashion hacks to help you look and feel your best you find in section styling tips, on Instagram or youtube.

You May Also Like

Leave a Reply