Katalóg Oriflame číslo 5/2018 je venovaný oslave 25. výročia na Slovensku. Už 25 rokov Oriflame na Slovensku prináša krásu a plní vaše sny! Pri tejto príležitosti máme tú česť vám predstaviť 25 ambasádorov, ktorí zosobňujú hodnoty Oriflame a sú neoddeliteľnou súčasťou histórie Oriflame na Slovensku. So svojimi úspechmi, silou a motiváciou sa s vami radi podelia v nasledujúcich katalógoch, prezradia vám, aké sny sa im vďaka Oriflame splnili a aký je ich obľúbený produkt. Každý z vás je pre Oriflame výnimočný, vaše túžby, vaše nadšenie a práca sú pre nás zdrojom inšpirácie, spoznajte preto našich ambasádorov, ich príbeh a produkty, ktoré sa pre nich stali kultové.V katalógu nájdete množstvo noviniek, ale aj obľúbených produktov za naozaj skvelé ceny. Vybrala som z každého rožku trošku 🙂 Dekoratívnu kozmetiku, make-up, produkty zamerané na starostlivosť o vlasy a o nechty. Tento krát som si vybrala iba kozmetické produkty, ale pripomínam, že ešte stále máte možnosť vybrať si aj nekozmetické produkty z módnej kolekcie Oriflame. Recenziu na túto kolekciu nájdete v článku Oriflame 4/2018, 3/2018 a v outfit príspevku s krásnou kruhovou kabelkou. Poďme si predstaviť novinky z kampane 5/2018. 

*** NOVINKA 

Vodoodolná očná linka v pere The ONE

informácie z katalógu:
Odolná, precízna očná linka s úzkym aplikátorom a vysokým obsahom pigmentov vydrží až 24 hodín. Vodoodolné zloženie sa ľahko nanáša a jednoducho odlíči. Použitie: Začnite od vnútorného kútika oka a pokračujte smerom von pozdĺž línie mihalníc.
množstvo: 1,6 g
kód:   33671 Brown, 33670 Black, kúpiš TU
cena:   7,5 € 4,49 € 
aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Oriflame predstavil očné linky v pere The ONE vo vodoodolnej verzii. V ponuke ich nájdete aj v klasickej verzii t.j. také ktoré odlíčite aj vodou. Z klasickej verzii si môžete vybrať zo šiestich odtieňov a vodoodolná verzia je zatiaľ v dvoch farbách. Čierna a hnedá. Otestovala som obidve 🙂  Očné linky v pere, alebo lepšie pomenovanie by bolo vo fixke, mám veľmi rada. Používam ich hlavne na vytvorenie mačacích očí t.j. pri vonkajšom kútiku oka potiahnem linku smerom k spánku 🙂 Klasickou ceruzkou to ide veľmi ťažko resp. ju musíte mať zastrúhanú do špica. V zime mi oči vplyvom mínusových teplôt často slzia a veľa krát sa mi stáva, že kým prídem do práce sú linky rozmazané. Preto som veľmi rada, že fixky sú vodoodolné. Jednoduchým zatlačením alebo naopak vytvorením menšieho tlaku, si dokážete vytvoriť hrubšiu alebo tenučkú linku. Čierna fixka má krásnu tmavú čiernu farbu a hnedá je na môj vkus trošku svetlá. Pripomína mi skôr škoricovú farbu ako hnedú, ale takisto je veľmi pekná. Linka sa nerozmazáva, nepociťovala som žiadne pálenie očí ani alergické reakcie. Moje oči sú dosť citlivé, takže odporúčam aj pre citlivé oči (ale viete, každá z nás môže reagovať na jednu vec rôzne). 🙂
fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU

***NOVINKA

Tekuté matné očné tiene The ONE


informácie z katalógu:
Inovatívne tekuté očné tiene v moderných odtieňoch menia svoju konzistenciu na hodvábne matnú a vytvárajú nádherný jemný vzhľad očí.
množstvo: 5 ml

kód:    33661 Gentle Beige, kúpiš TU
cena:   6,9 € 5,49 € 
 tekuté očné tiene, ktoré sa menia na matné

• výrazná farba
• hladká, jemná textúra
• trvácne zloženie

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Ďalšia novinka sú tekuté matné očné tiene.  Tekuté očné tiene sa v ponuke Oriflame už objavili, ale išlo o tekuté očné tiene s metalickým efektom. Vybrať ste si mohli z rôznofarebných piatich odtieňov. Matné očné tiene sú naopak v ponuke v troch veľmi pekných telových púdrových farbách, ktoré nie sú veľmi výrazné. Zabalené sú v obale pripomínajúci lesk na pery alebo korektor. Aplikátor je takisto rovnaký ako pri lesku na pery alebo korektore. Zaujímavosťou je, že tiene sú tekuté, no ako náhle ich aplikujete na viečko a rozotriete, premenia sa na hodvábne matnú verziu. Nádhera. Vybrala som si najsvetlejší odtieň, ktorý aktuálne používam každý deň. Vyzerá to nádherne a môžete ich použiť aj ako základ pod tiene (teda si myslím, že to bude super, neviem či sa to tak naozaj môže používať). Na začiatku som si veľmi často mýlila korektor a tieto tiene, pretože majú rovnaké balenie a ešte aj farbu. Tiene sú to však naozaj krásne, neodtláčajú sa, nevytvárajú sa také tie nepekné čiary a vydržia celý deň. S produktami s matným finišom sa spája vysúšanie pokožky, ale nemusíte s obávať pri týchto tieňoch som nič také nepostrehla. Určite otestujem aj ďalšie odtiene. Smelo do toho.

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU

*** OBĽÚBENÝ PRODUKT

Krycí krém The ONE Everlasting Extremeinformácie z katalógu:
Krycí krém s vysokou krycou schopnosťou a prirodzeným vzhľadom, ktorý vydrží až 25 hodín, dodá vašej pleti bezchybný vzhľad a podporí vaše sebavedomie. Má ochranný faktor SPF 30. Receptúra, ktorá sa nestiera, obsahuje komplex Fresh-fix, vďaka čomu je odolný proti vode i potu*; a patentovaný komplex SkinRenew, ktorý pleť revitalizuje, obnovuje a chráni. Dermatologicky testovaný.
množstvo: 30 ml
kód:    32284 Porcelainkúpiš TU
cena:   10,90 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Medzi moje obľúbené krycie krémy patria The ONE aquaboost a The ONE Everlasting extreme. Používam ich na striedačku a podľa aktuálneho stavu mojej pleti. Krycí krém The ONE Everlasting Extreme má vysokú kryciu schopnosť a pritom pleť vyzerá prirodzene. Nevytvorí vám to žiadnu masku aj napriek tomu, že pleť zmatní. Pleť vyzerá bezchybne, úplne nádherne zamatovo, no odporúčam použiť aspoň farbu na líčka alebo vykontúrovať tvár. Tento krém vytvorí dokonalý podklad na celodenný make-up. Vydrží, nerozmazáva sa, neotiera sa a vy sa budete cítiť celý deň skvele. Nosiť ho môžete samozrejme každý deň, ale ja ho nosím skôr výnimočne, keď si chcem zdvihnúť sebavedomie resp. nechcem aby sa kolegovia na porade zameriavali na moje kruhy pod očami alebo vyrážku. Pre moju svetlú pokožku perfektne sadol odtieň 32284 porcelain. Vybrať si môžete až zo šiestich odtieňov. Nanáša sa skvele prstami aj štetcom. Odporúčam však použiť plochý štetec a krém vklepávať. takto dosiahnete ešte lepší efekt dokonalej pleti. Na celú tvár vám postačia dve kvapky. Je to zázrak milé dámy.

fotky produktu:

 odporúčam, kúpiš TU

Krycí krém The ONE Aquaboost


informácie z katalógu:
Ultraľahký krycí krém so stredne krycou schopnosťou oživuje a hydratuje pleť a dodáva jej prirodzene žiarivý vzhľad. Výnimočne jemné zloženie s gélovým komplexom, aktívnou látkou s obsahom prírodnej vody z ľadovca a ochranným faktorom SPF 20 rozžiaruje* a hydratuje pleť až na 8 hodín*.
množstvo: 30 ml
kód:    33155 Porcelain, kúpiš TU
cena:   12,9 € 6,49 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Druhý obľúbený krycí krém je spomínaný The ONE Aquaboost, ktorý je teraz vo veľmi výhodnej cene. Krycí krém je v ponuke v šiestich odtieňoch a pre moju farbu pleti je dokonalým odtieňom opäť Porcelain 33155. Tento krycí krém má na rozdiel od The ONE Everlasting Extreme stredne kryciu schopnosť a pleť rozžiari. Používam ho v čase keď na pleti nemám žiadne vyrážky alebo keď je pleť unavená vplyvom stresu. Úplne ho zbožňujem, hneď vyzerám sviežo a stopy po strese a únave sú preč. Aplikuje sa pomocou pumpičky a na celú pleť mi vystačí jedna kvapka. Perfektne sa rozotiera prstami, nemusíte použiť ani štetec. Má úžasnú krémovú zamatovú konzistenciu. Ak však chcete aby pleť vyzerala ešte dokonalejšie, prípadne chcete prekryť drobné nedostatky, opäť odporúčam použiť plochý štetec a krém vklepávať. Zaalený je v sklenenom flakóne, pumpička sa dá otočiť a tým “zamknúť” a na pumpičke je aj priesvitný vrchnáčik. Tento krém je vhodný na každé ročné obdobie a na každodenné používanie 🙂 

fotky produktu:

 odporúčam, kúpiš TU*** NOVINKA
Špongia na nanášanie krycieho krému

informácie z katalógu:

Penová špongia má oblú časť na kompletnú aplikáciu krycieho krému, špičku na prekrývanie vyrážok a ťažko dostupných miest a plochú časť na jednoduché kontúrovanie. Môžete ju použiť namokro alebo nasucho. Dostanete ju v darčekovom balení s návodom na použitie.

Materiál: PU pena. Rozmery: 4 x 6.5 cm.
kód:    29924, kúpiš TU
cena:   5,90 € 3,49 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Špongia na nanášanie krycieho krému nie len krásne vyzerá. Určite oceníte jej asymetrický tvar. Špičku využijete nie iba na prekrytie vyrážok, ale aj na rozotretie korektoru pod očami a hlavne v kútikoch. Super pomôcka. Oblá strana je úžasná na rozotieranie a vpracovávanie krycieho krému do pokožky pre krásny bezchybný vzhľad. Plochú stranu som až tak zatiaľ nevyužila, pretože pokožku kontúrujem štetcami. Špongia sa veľmi dobre drží v ruke a veľmi dobre sa ňou pracuje. Veľmi oceňujem pribalený návod. Zatiaľ som špongiu využila iba na sucho. Používate ju na mokro? Asi to vyskúšam, aby som vedela, aký to má efekt 🙂 Ale ak ste ju vy už takto vyskúšali, napíšte mi do komentára aký to má efekt. Budem iba rada ak si navzájom poradíme 🙂

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU


*** NOVINKA
Tekutý korektor The ONE EverLasting

informácie z katalógu:
Tekutý korektor s vysokým krytím* bez potreby opätovného nanášania. Precízny aplikátor a technológia FreshFix poskytujú dlhotrvajúce krytie bohatými pigmentmi pre dokonalý vzhľad aj v nepriaznivých podmienkach ako je vlhkosť či potenie*. Tekutý korektor The ONE Everlasting s precíznym aplikátorom a bohatými pigmentmi vám pomôže vytvoriť si bezchybný vzhľad*. Doprajte si bezstarostnosť a nekonečnú sebadôveru zo sviežeho vzhľadu až po dobu 25 hodín bez opakovaného nanášania.  Pre čo najlepšie výsledky rozotrite prstami a nenanášajte príliš veľké množstvo. Malé množstvo vydrží dlho. 


množstvo: 5 ml
kód:    33706 Light Nudekúpiš TU
cena:   6,90 € 3,49 € 

Použitie
  • Naneste pod oči, aby ste zamaskovali tmavé kruhy
  • Prekryte všetky nedokonalosti a začervenanie
  • Naneste na nos a v jeho okolí pre žiarivý vzhľad
  • Použite na kontúrovanie a zosvetlenie nad a pod lícnymi kosťami

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Korektor je moja láska 🙂 Doteraz som používala kompaktný korektor, ktorý bol nevyhnutnosť po firemných párty alebo prebdených nociach, pretože myseľ jednoducho nechcela vypnúť. Ružová časť krásne zamaskuje kruhy pod očami a svetlejšia je skvelá na drobné nedostatky na pleti. Tekutý korektor som ešte netestovala preto som rada, že Oriflame predstavil Tekutý korektor The ONE EverLasting, ktorý je v ponuke v troch odtieňoch. Viem, že korektor by mal byť o odtien svetlejší ako make-up, preto som si vybrala najsvetlejší odtieň. Dokúpim si aj stredný odtieň pretože je na mňa veľmi svetlý. Aj keď je trošku svetlejší ako by som si priala, otestovala som ho. Má hustejšiu konzistenciu, krémovú, gélovú – niečo medzi tým. Má rovnakú schopnosť ako extrémne krycí krém, ktorý som spomínala vyššie. Dlhotrvajúci, vysoká krycia schopnosť, nerozmazáva sa, neotiera, nezachádza do vrások. Za mňa super. Krásne zamaskuje nedostatky, vytvorí podklad na make-up. Ja som veľmi spokojná. 

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU 

*** VÝHODNÁ CENA

Korektor Giordani Gold Secret

informácie z katalógu:
Krycí korektor s omladzujúcim rastlinným výťažkom zamaskuje všetky nedokonalosti. Omladzujúce rastlinné výťažky – redukujú vzhľad tmavých kruhov a vačkov pod očami pre jasnejšie, sviežejšie a mladšie pôsobiace očné partie.
hmotnosť: 2 g
kód:   31366 Light, 31367 Medium, kúpiš TU
cena:   11,9 € 7,99 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Ďalší korektor, ktorý má aktuálne veľmi výhodnú cenu je Korektor Giordani Gold Secret. Tento korektor úplne milujem a mám ho stále v kabelke. Kedykoľvek cez deň si opravíte make-up bez toho aby bol korektor nepekne vidno. Používam ho na oblasť nosa (lebo neustále smrkám) a kým som nemala tekutý korektor, tak som ho veľmi rada používal aj pod oči. V ponuke je v dvoch odtieňoch a neviem sa rozhodnúť, ktorý mi viac sadne. Myslím, že obidva sú super. Veľmi sa mi páči elegantné balenie. Aplikuje sa priamo z flakóna jednoduchým otočením. Konzistencia je krémová a aplikuje sa veľmi jednoducho. Na krásne zapracovanie môžete použiť prsty alebo vyššie spomínanú špongiu, je to na vás. Opäť odporúčam vklepávať, nenaťahujte si zbytočne pokožku v oblasti očí, nech vám zostane krásne pevná 🙂 

fotky produktu:

 odporúčam, kúpiš TU 

HairX Advanced Care – ultimate repair

Suchosť, lámavosť, rozštiepené končeky, slabosť, krepovitosť, nevýraznosť a nepoddajnosť patria k 7 znakom poškodených vlasov. Je to znamenie, že potrebujete kompletné riešenie na obnovu a revitalizáciu vašich vlasov. S novým radom vlasovej kozmetiky v okamihu navrátite svojim vlasom ich prirodzenú krásu. Sila: RASTLINNÝCH ŽIVÍN + MICRO KERATIN pomáha chrániť a obnovovať vlasy a dodáva im zdravý vzhľad. POSKYTUJE OCHRANU PROTI 7 ZNAKOM POŠKODENÝCH VLASOV: suchosti, lámavosti,  rozštiepeným končekom, slabosti, krepovitosti, nevýraznosti a nepoddajnosti. Navracia rozstrapkaným, nepoddajným a nevýrazným vlasom ich pružnosť, lesk a zdravý vzhľad. 

*** NOVINKA

Šampón na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Careinformácie z katalógu:
Obnovujúci revitalizačný šampón šetrne čistí poškodené vlasy a zanecháva ich pružné, jemné a zdravé. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testovaný.

množstvo: 250 ml
kód:   32875, kúpiš TU
cena:   6,5 € 3,99 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

V poslednej dobe som si zamilovala novinky na vlasy. Skúšam rôzne produkty a jednou je aj nová rada HairX Advance Care. Medzi novinkami v kampani 5/2018 nájdete tri vylepšené rady HairX. Na zvýraznenie a ochranu farbených vlasov, rad na zväčšenie objemu vlasov a radu na obnovu poškodených vlasov. Vybrala som si radu na obnovu poškodených vlasov. V každej rade nájdete iné produkty, potrebné pre úpravu vlasov. V rade Ultimate repair je šampón, kondicionér, maska a sérum. Celá rada má úžasnú vôňu. Šampón má perleťovú konzistenciu, t.j. nie je to gél. Zamilovala som si ho na prvé použitie. Nádherne pení, stačí ho použiť málo a výsledok je skvelý. Vlasy sú jemné, ľahké a lesklé. Vyzerajú veľmi zdravo. Úžasné.

fotky produktu:

 odporúčam, kúpiš TU

*** NOVINKA

Kondicionér na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Care


informácie z katalógu:
Obnovujúci a vyživujúci kondicionér navracia poškodeným vlasom ich prirodzenú jemnosť, pružnosť a lesk. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testovaný.

množstvo: 200 ml
kód:    32878, kúpiš TU
cena:    6,5 € 3,99 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Po použití šampónu som používala aj kondicionér, bez ktorého by som si už svoje vlasy asi nedokázala rozčesať. Popravde som neskúšala účinky samostatne t.j. iba šampón a iba kondicionér. Vždy som používala celú radu, takže neviem presne napísať, aký účinok má práve kondicionér. Fakt je, že vlasy zostali krásne jemné, lesklé, prevoňané a ľahučké. Na dotyk zamatové a na pohľad zdravé. Kondicionér má klasické konzistenciu, akú majú asi všetky kondicionéry. Je to niečo medzi krémom a gélom. Stačí použiť málo, rozotrieť, nechať chvíľu pôsobiť a zmyť. Nepoužívajte ho zbytočne veľa, aby ste nezaťažili vlasy.

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU 

*** NOVINKA

Maska na obnovu poškodených vlasov HairX Advanced Care


informácie z katalógu:
Bohatá vyživujúca maska obnovuje a revitalizuje poškodené vlasy a vlasovú pokožku. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Používajte raz za týždeň. Dermatologicky testovaná.
množstvo: 200 ml
kód:    32881, kúpiš TU
cena:   7,9 € 4,49 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Ako tretí produkt v poradí v starostlivosti o poškodené vlasy nasleduje maska na vlasy. Maska má 200 ml a je v praktickej nádobke. Masku stačí použiť jeden krát do týždňa. Opäť stačí použiť menšie množstvo,a by ste vlasy nezaťažovali, nechať pôsobiť 5-10 minút a poriadne opláchnuť. Maska obnovuje a revitalizuje poškodené vlasy. Ja mám so všetkými maskami Oriflame veľmi dobrú skúsenosť. Vyhovuje mi konzistencia, účinky aj výsledky. Používate masku na vlasy?

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU 

*** NOVINKA

Sérum na obnovu rozštiepených končekov HairX Advanced Care

informácie z katalógu:
Bohaté, špeciálne navrhnuté sérum s nemastným zložením zlepšuje poddajnosť poškodených vlasov a zanecháva ich hladšie a jemnejšie. Obsahuje jedinečný komplex rastlinných živín, ktorý posilňuje vlasové vlákna zvnútra. Vhodné na každodenné použitie. Dermatologicky testované.

množstvo: 30 ml
kód:    32882, kúpiš TU
cena:   8,5 € 4,99 € 

Použitie:
1. Do dlane aplikujte primerané množstvo séra (približne vo veľkosti mince).
2. Sérum rovnomerne rozotrite v dlaniach.
3. Naneste na uterákom vysušené vlasy od ich stredu smerom ku končekom. Vyhnite sa korienkom

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Posledný produkt na obnovenie poškodených vlasov je sérum. Sérum je posledný produkt a neoplachuje sa. Používa sa na mokré vlasy, ktoré sú vysušené uterákom. Je v sklenenej flaštičke, aplikuje sa pumpičkou, ktorá sa dá zamknúť otočením. Sérum má olejovú konzistenciu. Tento krát som testovala tri produkty vyššie bez séra a so sérom a so sérom sa mi zdali trošku lesklejšie a také veľmi veľmi zdravé na pohľad. Toto sérum je na rozdiel od masky vhodné použiť pri každom umývaní vlasov. Nijako ich nezaťažuje len pozor aplikujte od strednej časti vlasov resp. vyhnite sa korienkom, skôr sa zamerajte na končeky 🙂 Na jedno použitie stačia dve kvapky t.j. dve stlačenia, rozotrieť v dlani a potom naniesť na vlasy 🙂

fotky produktu:

  odporúčam, kúpiš TU 


*** VÝHODNÁ CENA  – SADA

Sada na nechty -> PILNÍK NA NECHTY + SÉRUM NA NECHTY + ZÁZRAČNÝ BALZAM
kód sady: 633305
cena celej sady: 5,90 €
sada obasauje: pílnik na nechty, sérum na nechty a jemný zázračný balzam

Pilník na nechty The ONE Crystal – trvácny PILNÍK môžete po každom použití umyť. Upravte si nechty do perfektného tvaru pomocou odolného krištáľového pilníka na nechty malinovej farby vyrobeného z akrylu. Vrátane puzdra.


Rozmery: 13,5 x 1,2 cm 
Materiál: akryl, piesok; puzdro: EVA.
kód:    27441, kúpiš TU
cena:   3,50 € (keď nie je v sade)aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Akrylový pílnik na nechty som veľmi potrebovala. Môj sa mi totiž zlomil. Áno, on sa nevolá len tak pre nič za nič sklenený 🙂 on sa naozaj môže rozbiť. Už som sa poučila a na tento si dám pozor. Pílnik je trošku väčší, súčasťou je aj púzdro a ja som spokojná. Má peknú farbu, dobre sa drží v ruke 🙂

fotky produktu:
Sérum na nechty The ONE 5v1 – So sérom na nechty THE ONE ste len niekoľko ťahov štetcom od pevnejších a zdravo vyzerajúcich nechtov. Bohaté sérum na nechty s viacerými benefitmi dodá suchým, lámavým nechtom výživu, po akej túžia. Sérum na nechty The ONE, posilnené o rastlinné výťažky a minerálne látky, sa ľahko nanáša. Hydratuje, zlepšuje kondíciu slabých nechtov a revitalizuje ich, zároveň obnovuje aj ich pevnosť a pružnosť.

množstvo: 8 ml
kód:    32580, kúpiš TU
cena:   6,50 €  (keď nie je v sade)aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Sérum na nechty sľubuje výživu lámavým a suchým nechtom. Sérum je vo flaštičke ako lak na nechty, má však gélovú konzistenciu. Aplikuje sa štetcom, klasicky ako lak na nechty, ja som si však zvykla sérum naniesť na necht a potom prstom vmasírovať do nechta. Ako som vám spomínala už v predchádzajúcom článku Oriflame, moje nechty sú momentálne veľmi oslabené tak verím, že aj toto sérum dopomôže ich revitalizácii a opäť raz si budem môcť nalakovať nechty aj farebným lakom na nechty.

fotky produktu:Jemný zázračný balzam – univerzálny balzam efektívne zjemňuje akékoľvek suché časti pokožky. Je ideálny na tvrdú nechtovú kožtičku. Univerzálny balzam s prírodným včelím voskom a vitamínom E. Je vhodný na suché pery aj suchú, popraskanú pokožku. Jemne ju hydratuje, vyživuje, upokojuje aj chráni. Zanechá ju hebkú, hladkú a príjemnú na dotyk.

množstvo: 15 ml
kód:    1276, kúpiš TU

cena:  4,90 €  (keď nie je v sade)


aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Jemný zázračný balzam je posledný produkt v tejto sade. Prečo sa nachádza v sade určenej na starostlivosť o nechty? Pretože je skutočne univerzálny a môžete ho použiť aj na starostlivosť o kožtičku okolo nechtov. Ja ho používam aj na pery aj na nechty aj na všetko možné. Ružové vajíčko je must-have v každej domácnosti.

fotky produktu:

 odporúčam, celú sadu kúpiš TU


*** VÝHODNÁ CENA
Spevňujúci lak na nechty The ONE

informácie z katalógu:

Transparentný lesklý lak obohatený o hexanal, klinicky otestovanú zložku na spevnenie nechtov. Poskytne okamžitú ochranu, zabráni štiepeniu a lámaniu nechtov. Pri pravidelnom používaní zlepší po čase ich kondíciu*. Slúži ako podkladová vrstva pod farebný lak, ktorá bráni neželanému zafarbeniu nechtov.

množstvo: 8 ml
kód:    32038, kúpiš TU
cena:   6,5 € 3,49 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Posledný produkt, ktorý som otestovala z kampane 5/2018 je produkt opäť určený na moje krehké nechty. Spevňujúci lak na nechty The ONE. Ide o transparetný lak, ktorý by mal spevňovať nechty. Uvidíme, chce to čas aby boli výsledky viditeľné. Pri pravidelnom používaní sľubuje zlepšenie kondície nechtov. Takisto sa dá použiť aj ako podkladová vrstva pod farebné laky na nechty, paráda 🙂 Nebojte sa aj keď má jemnú fialovú farbu je priesvitný 🙂 

fotky produktu:

 odporúčam, kúpiš TU 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

One comment

Ahoj Ivka, co sa tyka beauty hubky tak ju pouzivam na mokro len ked sa mi fakt chce, pride minto ako prilis roboty �� kazdopadne ‘vcucne’ menej make-upu a efekt je prirodzenejšii ale zalezi ci je kvalitná a dobra 🙂

Leave a Reply