Ako som sľúbila prinášam fotky z paintballu. Ja som síce nehrala ale užila som si to naplno ako fotograf 🙂 V povinnom imidžovom outfite. Odporúčam každému. A prečo som nehrala? Lebo som si zabudla botasky a mala som len sandále 🙁 ale ideme ešte raz hrať na konci mesiaca takže sa teším a nezabudnem si botasky tento krát!!!! 🙂

“keď niekto na paintballe fotí musí byť výrazne oblečený”, povedal nám pán u ktorého sme si hru objednali no ja som ani netušila, že budem fotiť a nech sa páči môžete vidieť, že ma naozaj nemohol nikto prehliadnuť. A ten foťák bol jedna báseň. Samozrejme nebol môj, ale môjho kolegu (nadriadeného), ktorý mi z dôverou dal na krk foťák a na pás “šatku fotografa”, a môžem Vám povedať, že bol neskutočne ťažký a kým som pochopila, že ako sa približuje no ďakujem pekne :DD, prvé fotky nič moc ale na konci už boli aj celkom schopné. Preto tie dve mená na fotkách, väčšinu som fotila ja a zvyšok potom Rastík.

Hrali sme v starej budove, stará práčovňa, u nás v BB. Bolo to dosť nebezpečné všade plno skla a schody bez zábradlia. Keď som mala na tvári masku a musela si dávať pozor kam chodím v tých sandálkach a dlhých overaloch no hrôza miestami som strácala svoje orientačné schopnosti a skoro som sa vytrepala, ale zvládla som to nakoniec.

Vonku bolo cca 35 stupňov a v tých vojenských overaloch bolo neskutočne zdoraznujem neskutočne teplo, ale keď sme chceli hrať museli sme ich mať na sebe, aj masky aj botasky aj v rukách držať ťažké zbrane. Neviem ako to chcem zvládnuť o dva týždne.

No uznajte v tomto sa hrať nedá …

my catwalk :DD

Klepi

You May Also Like

2 comments

dobree sekne ti to aj so sandalami :D:D:D:D

🙂

Leave a Reply