Červená je správna farba na spestrenie šatníka. Vybrala som si červeno-modré tartanové šaty, ktoré sa celé zapínajú na gombíky vpredu a majú dlhé rukávy. Doplnila som ich čiernym vlneným klobúkom, čiernou vrecovou kabelkou a členkovými čižmami.  Pod šaty som si obliekla čierne nepriehľadné pančuchy, ktoré príjemne zahrejú a vyzerajú oveľa lepšie ako tie v telovej farbe. Viem, viem, téma “nosiť alebo nenosiť telové pančuchy” bude mať vždy svojich odporcov aj zástancov. Skúste vymeniť telové za čierne, uvidíte, že to bude vyzerať perfektne.

dress: shein (HERE) bag: oriflame (HERE) boots: humanic hat: romwe lipstick: kiko nail polish: oriflame

photo by Tomáš, Nikon D3100

You May Also Like

10 comments

ty šaty jsou super! a klobouk k tomu vypadá božsky!!:) povedlo se!:)
Style by Eliza

tie šaty ♥ nádhera ZuZu

krásne sú tie šaty 🙂

opět skvělý outfit a hlavně nálada fotek! 🙂 Stromovka? 🙂

Janina
bloggopis.blogspot.cz

Ty šaty jsou skvělé a moc ti sluší ten klobouk 🙂

Nela z Beauty Charm

šaty sú krásne ♥

Tie šaty sú naozaj krásne. Moc ti seknú 🙂

http://www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s GIVEAWAY a samozrejme budem naozaj veľmi rada, ak ťa môj blog zaujme a staneš sa odberateľom 🙂

Ahoj 🙂 Tvoj blog sledujem už dlhšie, konkrétne odvtedy ako som Ťa uvidela v EMME, kde si bola predstavená v blogerskej téme. Páči sa mi, že si veci aj sama šiješ, ja totiž šijem kabelky, preto mi je to sympatické. Blog je super a outfity, ktoré vyskladáš sú veľmi inšpirujúce. Tento sa Ti vydaril skvele. Kombinácia už na pohľad hrejivejšieho tartanu a klobúku, ktorý je hitom tejto sezóny evokuje pocit jesene. Len tak ďalej. Pekný večer prajem.
Miška

http://missmichellestyle.blogspot.sk/

Tak tohle je pro mě prototyp perfekntího podzimního outfitu 🙂

http://www.obycejny-blog.blogspot.com

Skvělé šaty a klobouk!

Leave a Reply