V sobotu padlo spontánne rozhodnutie. Poďme pozrieť látky. Zobrala som svoje náčrty, ktoré som chaoticky prikladala k jednotlivým látkam. Hľadala kombinácie a správne odtiene. Nakoniec som vybrala látky na 3x šaty, 2x bielu blúzku a midi sukňu. Látka na sukňu nie je odfotená, ale bude čierna. Cestou domov sme sa zastavili v maminej dielni a tam som našla ďalšie dve látky, z ktorých možno niečo vyčarujem.

Model je z Burdy 02/2014 “safari”. Najviac času mi zabrala táto farebná kombinácia. Chcela som tón v tóne, ale stále mi tam niečo vadilo. Raz príliš žltá, príliš červená no katastrofa so mnou 🙂

Na tieto som zvedavá najviac. Verím, že budú super a nebudeme ich musieť v procese meniť 🙂


Šaty budú prestrihnuté v páse s mierne nazberkanou sukňou, vzodu pravdepodobne slzička na zapínanie. Väčšina mojich šiat má takýto strih.


Blúzky mám najradšej biele a veľmi jednoduché.  Inšpiráciu som zobrala od značky Zara … ich blúzky sa mi vždy veľmi páčia. len si namiesto 3/4 rukávu urobím krátky. Druhá blúzka by mala byť trošku iná, len to ešte presne nemám vymyslené. Toto sú tie dve látky, z ktorých budú pravdepodobné topy alebo letné blúzky. Niečo vymyslím.

a na záver sukňa … na tú sa tiež teším 🙂

You May Also Like

10 comments

odkial mas tu ciernobielu latku prosim?

všetky látky sú z Banskej Bystrice, galantéria v hornej striebornej (tam kde bol sherwood)

buu ja som z BA. cas navstivit Bystricu :))

ja mam zase chut ist na nakup do BA 🙂

ak na nakup latok, tak tu su nehorazne drahe (neviem ako je to u vas)

Látky vypadají moc pěkně!:)

Krásné látky, i já si plánuji koupit bílou s červenými puntíky a pak nějakou do tyrkysova. Střihy už mám také vybrané, jen se dát do šití! Určitě sdílej fotky! 🙂

veľmi sa teším na tie biele blúzky ! 🙂

vau vyzerá to dobre:)

Tá midi sukňa ma očarila najviac, tiež by som takú prijala 🙂

Leave a Reply