Nasledujúca zastávka, nasledujúci deň bolo jazero Bodensee. Na jazere sme už boli niekoľko krát, ale vždy z inej strany. Lindau, ostrov Mainau a tento krát Langenargen. Tu sme najprv vystúpili na vežu a vychutnali si výhľad na celé jazero. 

Dokonca som prekonala aj svoj strach z drevených schodov (nerozoberajme prečo z nich mám strach :)). Výhľad bol nádherný, všade okolo boli plachetnice, loďky a plavci, ktorým trčala z vody len hlava. Boli sme tam približne pol hodinu a keď sme už nezvládali teplo, zišli sme na “pláž”. Obliekli sme si plávky, rozložili deky a relaxovali. Chceli sme sa okúpať v jazere, ale ja som to zvládla len po kolená, resp. nikto z nás to nezvládol ďalej. Voda bola studená a nemali sme ani poriadnu obuv. Ale môžem povedať, že som sa kúpala v Bodensee 🙂 Nazbierala som zopár kamienkov, ktoré si nosím zo všadiaľ, kde som bola a na pamiatku si kúpila náušnice pavúčikov. Plná energie a s prvým bronzom som odchádzala “domov”. Ale cestou “domov” nám napadla ešte jedna “odbočka”. Takže v najbližšom príspevku smer Rakúsko 🙂

Sledovať ma môžete cez Facebook alebo bloglovin  ♥

You May Also Like

4 comments

To jsou překrásné fotky:) A ty tvé šaty jsou nádherný!

Krásné fotky! Bodamské jezero je prostě nádherné! Musím to tam někdy taky víc procestovat 🙂

nádherné fotky 🙂

To vam super vyslo! Tento tyzden tu su burky a je stale dusno. Zdaleka nie tak pekne ako minuly tyzden. Tie tvoje saty su chutne.

Leave a Reply