pants: from Germany t-shirt: H&M  Mademoiselle Iva lookbook No 191

Tomáš tvrdí, že sa nemôžem učiť od rána do večera. Hmm, čo by som nemohla. Ale aj tak ma vytiahol do parku. V McD sme si kúpili kávu, ja aj ovocný kelímok a hneď ako sme sa dostali do parku začalo poprchávať … našťastie sa počasie umúdrilo a pršať nezačalo. Aj tak som bola stále mysľou pri učení, rozmýšľala som nad Wagnerovým zákonom a bola nervózna, že nevyužívam čas naplno. Jednoducho mi to už (asi) prerastá cez hlavu.

Po dosť dlhej dobe som vytiahla nohavice s kvetmi, ktoré som si kúpila minulé leto v Nemecku. V mini obchodíku, o ktorom môžem tvrdiť, že je môj obľúbený a vždy tam nájdem niečo zaujímavé za super ceny. Také isté nohavice mám aj v bielom. Mohli ste ich vidieť TU a TU. Musím si pospomínať s čím som ich kombinova, fantázia zatiaľ vymyslela len klasiku – nechať vyniknúť nohavice a zvyšok doladiť do čiernej. Na vrch som zvolila riflovú bundu, s ktorou, neviem prečo, som sa neodfotila 🙂 Tričko je z H&M basic a je naozaj perfektné. Vynikajúci voľný strih, tak akurát dlhé. Kúpila som si ho aj v bordovej a bielej. Nie som šiši, jednoducho málokedy nájdem basic kúsok, s ktorým som maximálne spokojná. 


Inak videli ste TOTO video? určite si ho pozrite, mne sa veľmi veľmi páči. Nevzdávať sa a veriť si 🙂

You May Also Like

8 comments

kráásne sú tie nohavice 🙂

Mám hrozně ráda takové kalhoty.

ty kalhoty jsou fakt top top top ♥

ty kalhoty jsou uzasny!!
slusi ti to
http://sienastyle.blogspot.it/

Tomu rozumím, taky bych se měla začít učit na státnice, ale furt to odkládám na pondělí. Kalhoty jsou skvělé 😉 Už jsem je obdivovala dřív 🙂

waaaau…mas krasny blog ! Pozyvam Ta na moj. Btw…som novy follower !!! 🙂

http://dzejzetko.blogspot.sk/

jeeeej super nohavice … ja som si už jedny z kvietkami tiež obstarala 🙂

http://margifashion.blogspot.com

krásné kalhoty, teď jsem si jedny taky koupila: ). http://katefashionstyle.blogspot.cz/

Leave a Reply