Rozhodla som sa, že Vám napíšem mini recencziu na tento úžasný lak. Pretože som s ním naozaj veľmi spokojná. A ako je mojim zvykom, odporúčam Vám len produkty, s ktorými som naozaj spokojná. Lak dostala moja mama od kamarátky a hneď som jej ho znárodnila. Ako vidíte je značky Oriflame. Tak poďme sa na neho pozrieť z blízka.

POPIS:
Oriflame Pure Colour Nail Polish – Lak na nechty s príťažlivým vysokým leskom. V ponuke v širokej škále moderných odtieňov. 8 ml ONLINE


MOJA SKÚSENOSŤ:

Lak Pure Colour ponúkajú v 18 odtieňoch, takže je naozaj si z čoho vybrať. Sľubovaný vysoký lesk ma teraz nesklamal. Naozaj je lesk viditeľný a vysoký. Lak vydrží veľmi dlho na nechtoch až som z toho prekvapená. Mala som ho 7 dní a vobec nebolo vidno náznaky opadávania laku, alebo iného poškodenia. Konzistencia je taká akurát, ani hustá ani riedka. Množstvo je klasika 8ml. Veľmi ma zaujal dizajn. Neštandardná flaštička s krásnymi ornamentami. Naozaj ma ten lak zaujal hlavne flaštičkou, pretože farba mi prišla bežná. Ale to bol omyl farba je naozaj krásna, len teraz si nie som istá odtieňom zabudla som si ho odpísať. Ale ja to napravím večer keď prídem domov. Štetec je taktisto primeranej dlžky, lak s ním ľahko nanáša. Lak nekvapká, myslím tým, že štetec naberie len potrebné množstvo.

+ lesk
+ široká škála odtieňov
+ dizajn 
+ štetec 
+ konzitencia


zatiaľ som žiadne neobjavila


myslím, že tento lak si zaslúži 10 pomyselných bodov z 10 pomyselných bodov 🙂!!!!Prebieha predposledná Giveaway 5. Zapojte sa!!!!

You May Also Like

5 comments

dlho som nemala lak, ktorý mi vydrží bez poškodenia 7 dní 😀 tak asi vyskúšam 🙂 super tip.

skvělá barva! máš pěkné nehty! 🙂

love the color!! <3

x Daisy

TheMandarineGirl.com

Current Post: WIN A VIP TRIP TO LONDON FASHION WEEK + 1000 POUNDS FOR SHOPPING

lovely color, i have this nail polish.
i follow you again =)
i'll wait you on my new blog, there's a new post http://thecatseyesmf.blogspot.it/2012/08/yellow-details.html
have u a nice day <3
xoxo

super, niečo v podobnej farbe hľadám, asi idem kontaktovať moju oriflame lady 🙂

http://70sukienmala.blogspot.sk/

Leave a Reply