Keď som si kupovala biele tenisky netušila som, že z nich budú topánky na celé leto a polovicu jesene. Boli dosť drahé, ale oplatilo sa. Sú to najpohodlnejšie tenisky aké som kedy mala. Stále sa ma niekto pýtal, či ma netlačia. Nepoznám nikoho koho by netlačili. Po praní sa nestiahli alebo jednoducho mu neprekážala vložka, ktorá je krásne vytvarovaná na klenbu nohy. Sadla mi aj moja štandardná veľkosť. Asi som mala šťastie. Nikdy som neriešila či sa hodia k tomu čo mám práve oblečené. Jediné na čo som si dávala pozor bolo počasie. Tvrdím, že poslaním bielych tenisiek je, aby sa zašpinili, tieto som chránila. Chcem aby mi vydržali čo najdlhšie. Som rozhodnutá kúpiť si ich aj v čiernej farbe. Máte aj vy nejaké obľúbené topánky, ktoré sú pohodlné a nosíte ich ku všetkému? Článok nie je sponzorovaný.

skirt: handmade/ Klepáčová; sneakers: novesta; clutch, top, denim jacket, sunnies: vintage/old

I bought these sneakers at the end of spring. It was expensive but I wanted to support the Slovak brand. I have never imagined to wear them the whole summer and fall. These sneakers are so comfortable and versatile. I wear them with an elegant dress, midi skirt and sporty outfit too. This is not a collaboration with a Slovak brand, but I want to say that I love them. I would like to buy them in black color and maybe in another color too. Have you any shoes which you wear all the time?

Handmade sukňa

Midi sukňu som vám trošku predstavila v článku “How to sew a skirt“. Ušili sme ju už dávnejšie. Látka však čakala na svoju premenu približne rok. S výsledkom som naozaj spokojná. Sukňa sa dá krásne kombinovať s riflovinou, tmavými pančuchami aj koženkou. Vyzerá super aj v letných aj jesenných outfitoch. Tento rok je zvláštny. Pritom mám pocit, že som toho stihla naozaj veľa. Hmm zaujímavé. Nové kúsky, ktoré aktuálne vznikajú pod mojimi rukami visia v skrini. Robí to však radosť. Keby som netvorila, asi by som sa zbláznila. Verím, že to nie sú len na jednu sezónu a vynosím ich na jar alebo o rok.

A midi skirt is my latest handmade garment. I sewed this skirt a couple of weeks ago. A skirt looks amazing with summer and fall outfits too. All clothes I sewed this year I wore only a few times, because of quarantine. But if I wouldn´t create clothes I will go crazy. I hope I will wear them next year. I look forward to this time.

photo by: Janka Šípka Photography

vyber si podobné tenisky // shop the look:

You May Also Like

Leave a Reply