dm days of beauty // #neverstopchanging

Pod #neverstopchanging sa ukrýva posolstvo novej kampane  DAYS of BEAUTY dm drogerie markt. Odteraz sa každý deň ponesie v inom looku. Pretože krása ani móda nepoznajú hranice. Nebojte sa skúšať netradičné štýly líčenia, výrazné účesy alebo ukázať svoju prirodzenú ženskosť. Nejde o to, urobiť zo seba niekoho iného, ale práve naopak. Všetko naokolo sa mení, tak prečo by sme mali zostávať stále rovnaké? Veď predsa môžeme byť každý deň iné a krásne. Zmenu prináša aj iný uhol pohľadu. Nebojte sa preto experimentovať, vyniknúť, zaujať. Najdôležitejšie však je, aby ste sa cítili prirodzene a bola sama so sebou spokojná. Byť jedinečná je potom skutočne zábava. Článok je sponzorovaný.

V súvislosti s touto kampaňou dm oslovila troch poradcov, ktorí vám na stránkach dm Slovensko poskytujú cenné informácie. Medzi troch poradcov patrí Influencerka Beth.Sal, make-up artistka a stylistka Barbora Yurkovic a módny návrhár Fero Mikloško, ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti. Na youtube dm Slovensko nájdete aj viacero videí venovaných tejto kampani. Okrem toho, vo vybraných predajniach budú k dispozícii skúsené poradkyne, ktoré vám poradia s líčením a podobne a navyše sa môžete nechať zadarmo nalíčiť priamo v predajni a tak objaviť to pravé pre vás. V predajni v Banskej Bystrici som zatiaľ poradkyne nevidela. 

K tejto kampani sme v rámci spolupráce dostali dva parádne balíčky Days of Beauty plné úžasných vecí. Jeden balíček je pre mňa a druhý pre vás, mojich čitateľov a sledovateľov. Na instagrame som sa vás pýtala, či by ste chceli vyhrať jeden balíček alebo by ste chceli vyhrať viacerí a viackrát. Odhlasovali ste si menšie súťaže a už druhá práve prebieha na instagrame. Budú ešte dve :)

Čo som našla v balíčku a mohla otestovať? Otestovala som približne polovicu kozmetiky, pretože niektoré produkty nepoužívam. Testovala som olej na vlasy, sprej na vlasy, ktorý vlasy chráni pred teplom, špongie na nanášanie make-upu, masku na pleť LVLY, masku na ruky. Očné tiene žiaľ nemôžem používať a o tie práve súťažime, takisto si nefarbím vlasy, súťaž o banánovú sadu už skončila a takisto budú v súťaži aj magnetické mihalnice a ešte niekoľko produktov. Verím, že vás potešia.

Najviac sa mi páčia masky, ktoré ma nútia byť aspoň chvíľu v kľude :). Jednu si dám na tvár a druhú na ruky a iba ležím. Pri mojej hyperaktivite je to trošku výzva, ale učím sa oddychovať (už niekoľko rokov). Špongie na make-up sú malinké a super na očné okolie. Olej na vlasy aj ochranný sprej sú super a používam ich už dlhšie. Veľmi sa mi páči napríklad aj fixačný púder 

Ktoré produkty ste otestovali vy? Používate niektoré? Podeľte sa s nami o vaše poznatky a skúsenosti.
*sponzorovaný článok dm drogerie markt Slovensko
foto: © Ivana Klepáčová

 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

  1. Tieto boxíky som videla kada-tade na Insta a vyzerajú pekne. Verím, že by niekomu mohli spraviť obrovskú radosť. :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)