teddy coat // plyšový macko alebo kabát?

Kabát má e-shopové označenie Teddy t.j. macko, a presne ho to vystihuje. Je mäkkučký, príjemne hreje a máte chuť ho neustále chytať a "mojkať" sa s ním. Kabát je dostupný v piatich farbách, ja som si vybrala ružový odtieň. Kabát nemá žiadny opasok, ale zato má dva háčiky, ktoré slúžia ako zapínanie. Toto zapínanie je však iba na efekt alebo lepšie povedané, aby ste nemohli nadávať, že nemá zapínanie. Odporúčam vám dokúpiť si opasok, prípadne ho nechať rozopnutý a obliecť si poriadne hrubý rolák a veľký šál, aby vám nefúkalo na krk. Kabát vyzerá veľmi pekne, zvnútra je podšitý a má aj dve funkčné vrecká. Skombinovala som ho s jednoduchými riflami, hrubým smotanovým rolákom a veľkou bordovou čiapkou. S Lussy sme fotili netradične vo Zvolene, pretože sme usúdili, že je to najrýchlejšie miesto stretnutia. Aby ste rozumeli, Lussy je z Krupiny a ja z BB, no spoje do BB sú veľmi zlé, tak sme sa rozhodli, že sa stretneme niekde "na ceste". Zvolen nemám až tak zbehaný, takže sme miesto fotenia hľadali až priamo na mieste. Vybrali sme si túto budovu školy, kde nás zaujalo aj schodisko. Ak poznáte nejaké pekné zákutia vo Zvolene, napíšte mi, budeme vám vďačné. S Lussy sme sa nevideli poriadne dlho, myslím, že naposledy sme fotili vianočné fotky v roku 2017 ehm, takže po fotení sme si dali kávu, koláč a dobre sme si pokecali. V pláne mám pozrieť si pevnosť/hrad Bzovík, ktorý je len kúsok od miesta kde býva Lussy a možno tam niečo aj nafotíme :). Btw. ak sa rozhodnete pre nákup zo shein.com nad 60$ tak si môžete uplatniť zľavu  10% s kódom "9mademoi" snažila som sa vybaviť lepšiu zľavu, ale očividne im je jedno, čo chcem ja. :) Tak aspoň nejaká zľava.

kabát: shein (kúpiš TU); rifle: f&f; čižmy: humanic; sveter: romwe; čiapka: reserved; kabelka: shein; rukavice: oriflame
 foto Lussy Santorisová - LS PHOTO 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

  1. Ta barva je úžasná, sluší ti :) já jsem podobný letos dost sháněla, protože i mě se takové chlupatiny líbí, bohužel jsem ale nenašla ten pravý, který by mi zároveň slušel, byl teplý a do kterého bych se prostě zamilovala na první pohled, takže to zkusím příští zimu, letos už bych ho asi úplně nevynosila :)

    MagicBeautyLife

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)