giveaway: trendy slnečné okuliare

V článku "5 druhov slnečných okuliarov, ktoré jednoducho musíš mať jar-leto 2018" som vám predstavila okuliare, ktoré by podľa aktuálnych trendov nemali chýbať v žiadnom šatníku. Úplne som sa zamilovala do retro mačacích tvarov a povedala som si, že jedny jednoducho musím mať aj keby sa čo stalo. Na začiatku som ich nevedela nikde kúpiť a keď som ich konečne našla, objednala, tak som zistila, že sa mi vôbec ale vôbec nehodia. Vyzerajú senzačne, v ponuke ich nájdete aj v rôznych iných variantách, ale mne sa nehodia. Objednala som si však aj druhé, také ktoré budú trendy asi navždy. Veľké zrkadlové okuliare v čiernej a striebornej farbe. Opäť vyzerajú senzačne, ale nejako som pozabudla na to, že tak tmavé sklá ja nemám rada. Radšej sa pozerám na svet cez hnedé, fialové alebo ružové okuliare :) aby bolo všetko o čosi krajšie. Preto som sa rozhodla, že tieto okuliare posuniem vám trenduchtivým :) Podmienky súťaže a odkazy na okuliare nájdete v článku.

Mačačie retro okuliare kúpiš TU aj v rôznych farebných. prevedeniach. U mňa môžeš vyhrať tieto čierne okuliare.
Zrkadlové okuliare s čiernym rámom kúpiš TU, takisto majú mačací tvar t.j. sú do strany trošku do špica. Takisto sú v ponuke aj v iných farebných prevedeniach. 

**** SÚŤAŽ ***

Ako môžete vyhrať jedny z týchto slnečných okuliarov? Stačí do komentára napísať, ktoré by ste chceli vyhrať a sledovať ma buď na instagrame alebo na facebooku. To je všetko :) Súťaž bude prebiehať na FB aj IG, tak sa bežte zapojiť. Súťaž trvá do 19.8.2018 a dvoch výhercov vyhlásim v pondelok 20.8.2018.

**** SÚŤAŽ ***


 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)