Pleťové masky Balea som si zamilovala už dávno. Cena za jedno balenie je naozaj prijateľná a preto ich testujem zaradom všetky 🙂 Dlho som nevedela prísť na chuť látkovým pleťovým maskám na celú tvár. Vždy som si predstavovala, že sa tak nejako cítil muž so železnou maskou. “Problém” však nebol v maske ale v tom, že som nedokázala len tak ležať 10-15 minút a relaxovať s maskou na tvári. Keď ma pred dvoma týždňami seklo v krížoch, tak som nedokázala robiť nič iné iba ležať, takže som mohla bez výčitiek testovať nové hydrogelové masky značky Balea z dm drogerie markt. Ako dopadol test a či vám ich odporúčam sa dočítate v tomto článku.  Btw. nezľaknite sa, všetky masky som odfotila aj na mojej tvári 🙂 Balea hydrogélová maska pod oči
Balea Straffende Hydrogel augen maske mit koffein und hyaluron

PopisMaska spája efektívnu starostlivosť s pekným dizajnom. Gélovo-zamatová textúra hydrogélu príjemne drží, bez pocitu lepenia. Perfektne prilieha na každý očnú partiu, a pôsobí ako druhá pokožka.

Návod na použitie: Obal z masky otvorte a masku vyberte. Odstráňte z masky transparentnú a čiernu fóliu. Priložte masku priamo pod oči na vyčistenú pleť. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Masku odstráňte a zvyšky masky vmasírujte. Maska je na jedno použitie. 
cena: 1,99 EUR
1ks/6g/vegan

Výsledok: Maska pod oči je úžasná. Ja ich milujem aj Q10 aj túto hydrogélovú. Neviem však posúdiť aký veľký rozdiel je medzi Gélové očné tampóny Beauty Effect, ktoré som používala doteraz a medzi touto novinkou. Či ide iba o novinku v zmysle nového dizajnu. Majú trošku iné zloženie a cena je približne rovnaká. Čo mi však trošku vadí pri všetkých troch novinkách, tak je to veeeeeľa odpadu. Iným spôsobom by sa však gél a konzistencia masky asi nedala udržať. Inak fungujú skvelo a majú aj veľmi pekný dizajn 🙂 

Balea hydrogélová maska na pery
Balea Pflegende Hydrogel lippen maske mit Rosen-extrakt und hyaluron.


PopisMaska spája efektívnu starostlivosť s pekným dizajnom. Gélovo-zamatová textrúra hydrogélu príjemne drží a prilieha na perách a postará sa o optimálne pôsobenie účinnych látok. 
Návod na použitie: Obal z masky otvorte a masku vyberte. Odstráňte z masky transparentnú a čiernu fóliu. Priložte masku na vyčistené pery. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Masku odstráňte a zvyšky masky vmasírujte. Maska je na jedno použitie. 
cena: 1,99 EUR
1ks/5g/vegan

Výsledok: Z tejto masky na pery som veľmi nadšená. Úplne ju zbožňujem a vždy keď pôjdem niekde na nejakú akciu, tak si túto masku dám pred aplikáciou rúžu. Pery zanechá tak krásne hladké, že to je až neuveriteľné. Žiadne vrásky, ryhy, suché pery. Iba krásne hladké, pripravené na aplikáciu rúžu. Keď ju porovnám s BIO-celulózová maska na pery Balea, tak táto je trošku lepšia. Lepšie drží na perách, nie je v strede prestrihnutá t.j. je v celku a táto je gélová nie látková. Super, smelo do nej, ale opäť veľa plastu.

Balea hydrogélová pleťová maska – látková
Balea Straffende Hydrogel gesichts maske mit Algen-extrakt und hyaluron


PopisMaska spája efektívnu starostlivosť s pekným dizajnom. Gélovo-zamatová textúra hydrogélu príjemne drží, bez pocitu lepenia.  Prilieha na kadý typ tváre a pôsobí ako druhá pokožka. V´Daka dvojitému rozdeleniu masky sa prispôsobí každej tvári. 
Návod na použitie: Väčšiu časť pleťovej masky (hornú polovicu tváre) vyberte a oddeľte priesvitnú fóliu. Masku opatrne oddeľte od čiernej fólie, priložte na vyčistenú pleť a jemne vyhlaďte. Opakujte tieto kroky aj s menšou časťou masky na spodnú časť tváre. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Masku odstráňte, zvyšky masky jemne vmasírujte alebo odstráňte jemnou kozmetickou utierkou.
cena:
1ks/30g/vegan

Výsledok: Maska je rozdelená na dve časti. Predchádzajúce celopleťové, látkové boli v jednom kuse a nedali sa pekne prispôsobiť tvári. Táto má dve časti jedna je horná a druhá spodná. Odporúčam aplikovať najprv spodnú a potom prichytiť vrchnou spodnú. Maska je super, pleť je úplne hladká a príjemná na dotyk a svieža. Paráda. Som z nej nadšená. Úplne oceňujem to rozstrihnutie na dve časti. Textilná pleťová maska Kvetinový zázrak, 1 ks
Balea tuchmaske Blutenzauber 

PopisPotrebujete krátku prestávku? Potom si užite chvíľku pokoja s Balea látkovou pleťovou maskou Blütenzauber. Bohatá starostlivosť je obohatená extraktom z pivonky a kyselinou hyaluronovou pre intenzívnu hydratáciu. Navyše, jemná kvetinová vôňa ulahodí vašim zmyslom. Pre sviežu a oddýchnutú pleť už v priebehu 10 minút.
Návod na použitie: Pleťovú látkovú masku vyberte z obalu a priložte na vyčistenú pleť. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom masku odstráňte. Zvyšky masky jemne vmasírujte. Po otvorení ihneď spotrebujte. 
cena: 1,29 EUR

1ks/30g/vegan

Výsledok: Táto textilná síce nespadá do rady Balea straffende hydrogel masken, ale veľmi sa mi páčila. Keď som už testovala takéto vzorkované, tak som si dokúpila aj túto kvetinovú. Maska je v jednom kuse, je takáto ružová na lícach má ruže, ako obočie lístky a pery sú takisto vkreslené. Veľmi krásny dizajn. Účinky sú takisto parádne. Pleť je oddýchnutá, zrelaxovaná a veľmi pekná na pohľad aj dotyk. Odporúčam. Všetky novinky sa mi veľmi páčia a účinky sú super. 


Prečítajte si: 
6 obľúbených pleťových masiek Balea // starostlivosť o pleť 30+
otestovala som novinku: BIO-celulózová maska na pery Balea
http://www.mademoiselleiva.com/2017/05/balea-cosmetics-dm-drogerie-review.html
otestovala som 9 rôznych olejov, kúry a séra na pleť rôznych značiek // ktorý je najlepší?

foto Ivana Klepáčová

 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

4 comments

Ty černé krajkové masky jsem už na pár blozích viděla, ale nezaujaly mě. Celkově pečující kosmetiku od Balei moc nemusím, nepřijde mi kvalitně dobrá. Ale pokud tobě masky vyhovují, tak to je určitě super :)) Já raději přírodní pečující kosmetiku.

Nela z blogu Růžová rtěnka

já mám ráda masky pod oči

Masky zbožňujem a na tieto som už pozerala na internete 🙂 Dosť často ale siaham po drahších maskách ale tieto ma dosť zaujali 🙂

Suesanqa

Tú pod oči mám doma tiež a ešte čaká na vyskúšanie, ale teším sa, že tebe sadli 🙂

Leave a Reply