motivačné denníky 101 dní hojnosti & 101 dní vo vzťahu // súťaž

V motivačnom obchode I can academy som opäť objavila niekoľko noviniek. Vybrala som si dva denníky: 101 dní hojnosti a 101 dní vo vzťahu. Denníky sú určené pre všetkých, ktorí sa učia myslieť pozitívne (alebo sa už naučili a chcú si ho udržať) a chcú si uvedomiť, že ich život je úžasný. Denník 101 dní hojnosti "vám pomôže vytvárať si pozitívny vzťah k prosperite jeden deň za druhým. Postupne tak odbúrate svoje negatívne programy. Zmeníte myslenie, správanie a výsledky, ktoré dosahujete." Denník 101 dní vo vzťahu "vám pomôže zamerať pozornosť na pozitívne stránky vášho partnera (vašej partnerky) a pomôže vám tak nadobudnúť pozitívne presvedčenia o vašom vzťahu, čo vám ďalej umožní konať tak, aby ste skutočne vytvárali krásny prekvitajúci vzťah."  Znie to úžasné, však? Už to iba dostať do reality. Práve pomocou týchto denníkov na tom môžete pracovať. "Nútia" vás uvažovať nad tým pozitívnym každý deň, zapisovať si to a časom sa k svojim myšlienkam môžete vrátiť a pripomenúť si ich. V tomto článku môžete do nich nahliadnuť a dočítať sa o nich viac informácii. Na záver som si pre vás pripravila aj súťaž :) 
101 dní hojnosti
e-shop: SK verzia, CZ verzia
cena: 8,90 EUR
Svet je plný hojnosti, a keď sa jej otvoríte, príde ľahšie aj k vám
Keď sme boli malí, pozerali sme rozprávky, v ktorých ten bohatý bol obvykle zlý a chamtivý, zatiaľ čo chudobný bol dobrý a poctivý. Často sme tiež počúvali vety ako: „Za peniaze si šťastie aj tak nekúpiš. Bohatí sú chamtiví, kradnú...“ A tak mnoho ľudí vyrástlo s negatívnymi názormi na peniaze a hojnosť. Tie zaťažujú ich myslenie a nedovoľujú im siahnuť na lepšie výsledky. 

Zmeňte negatívne presvedčenia a zmeníte svoj život
Keď však zmeníte svoje presvedčenia, zmení sa aj váš pohľad na hojnosť a tá začne ľahšie prúdiť k vám. Chceme preto, aby každý človek mal svoj život pod kontrolou a nenechal sa ovládať obmedzujúcimi presvedčeniami.

Denník 101 dní hojnosti vám pomôže vytvárať si pozitívny vzťah k prosperite jeden deň za druhým. Postupne tak odbúrate svoje negatívne programy. Zmeníte myslenie, správanie a výsledky, ktoré dosahujete. 

Ako?
Na každý deň sme vám pripravili jednoduché úlohy. Ľavú stranu vypíšte ráno a pravú večer. Celé vám to nezaberie viac ako 5 minút. Postupne sa tak nastavíte na mentalitu hojnosti a začnete vnímať príležitosti všade navôkol.

Čo nájdete v denníku 101 dní hojnosti?


 • Ranný a večerný rituál, ktorým sa naladíte na hojnosť a určíte si jednu úlohu, ktorá podporí vašu prosperitu, aby ste nielen mysleli pozitívne, ale v súlade s tým aj konali.
 • Citáty, ktoré vás inšpirujú každé ráno, pretože začiatok dňa vplýva do veľkej miery na to, ako sa vám darí počas celého dňa.
 • Povzbudenia a výzvy, aby sme vám pomohli vytrvať počas 101 dní, zmeniť podvedomé programy a získať mentalitu hojnosti. Zároveň tak jednoduchým spôsobom posilníte svoju vytrvalosť, čo vám pomôže v ďalších oblastiach života.
 • 3 praktické princípy, ktoré vám pomôžu zmeniť svoje myslenie a správanie týkajúce sa finančnej prosperity.
Môj názor:
Denník je veľmi pekne spracovaný. Je v tvrdých doskách. Na prvej strane obalu nájdete krásny citát a miesto, kde si môžete nalepiť fotku, čo si pod slovom hojnosť predstavujete vy. Nájdete tu aj presný návod ako s denníkom pracovať a kam čo vpisovať. Zo začiatku sa to môže zdať trošku iritujúce, každý deň odpovedať na tie isté otázky, ale inak sa pozitívny vzťah k prosperite nenaučíme mať, len cvičením. Kedže ide o denník, dátumy si vpisujete vy v hornom ľavom rohu. Nie je to striktne určené, že musíte začať hneď od prvého dňa v roku. Môžete začať kedykoľvek, keď sa na to budete cítiť. Na každej dvojstranne, ktorá je určená na jeden deň, nájdete aj motivačné citáty. Viem, motivačné citáty dokážu byť "otravné" keď máme zlý deň, ale skúste sa premôcť a zamyslite sa nad nimi. Ak tam nie je motivačný citát tak tam nájdete rôzne afirmácie alebo cvičenia. Paráda.


101 dní vo vzťahu
e-shop: SK verziaCZ verzia
cena: 8,90 EUR // Pri kúpe 2 ks a viac cena 8,00 € / ks a ušetríte 11%
Ako funguje denník 101 dní vo vzťahu?
Vždy, keď chcete trvale zmeniť nejakú oblasť života, musíte začať pracovať nielen na fyzickej úrovni - inak konať, ale aj na mentálnej a podvedomej - inak myslieť. Až keď zmeníte podvedomé obmedzujúce presvedčenia, ktoré vás doteraz brzdili, môže prísť skutočné zlepšenie s dlhodobým efektom.

Každý deň sme rozdelili na dve časti: ranné úlohy a večerné úlohy. Ranné úlohy: Myšlienky, ktorým venujete pozornosť krátko po zobudení, budú mať vplyv na celý váš deň. Ráno vás čakaú dve otázky, ktorá vás postupne naučia premýšľať pozitívne o vzťahu na podvedomej úrovni a na základe toho aj konať. Ujasníte si tiež, čo vlastne vo vzťahu chcete. Večerné úlohy: Keď sa budete zameriavať na dobré veci, budete vidieť viac dobrých vecí, za ktoré môžete byť vďační. Večer je preto skvelý čas na zhodnotenie, za čo môžete seba, alebo vášho partnera, pochváliť. Vyprázdnite si myseľ aj od negatívnych myšlienok a podporíte svoj zámer krátkou vizualizáciou.
Prečo by ste si mali vypisovať denník 101 dní vo vzťahu?
 • Lepšia nálada: Keď začnete každé ráno premýšľaním nad niečím pozitívnym, celkovo to zlepší vašu náladu počas celého dňa.
 • Komplimenty: Mnoho párov upadne často do rutiny života a začnú na sebe videiť najmä nedostatky. Denník 101 dní vo vzťahu vám to pomôže zvrátiť a naučí vás hľadať dobré stránky.
 • Pozitívne myslenie: Ako robíte jednu majú vec, tak robíte aj veľké veci. Keď sa naučíte myslieť pozitívne v súvislosti s vaším vzťahom, pozitívne to ovplyvní aj iné oblasti života.
 • Viac radosti: Prinesie vám do života viac radosti, optimizmu a porozumenia.
 • Inšpirácia: Každý deň nový citát vás inšpiruje a ukáže nový pohľad na vzťah.
 • Pozitívne konanie: Nezostanete len pri myslení, ale budete aj konať. Podporí vás v tom nielen ranná otázka, ale aj tri cvičenia, ktorými vás odmeníme po 5., 20. a 50. dni.
 • Objavíte nové vlastnosti: Objavíte v sebe vytrvalosť a ďalšie skvelé vlastnosti, o ktorých ste možno ani netušili, že ich máte.

Môj názor:
Opäť ako pri denníku 101 dní hojnosti, tak aj tento denník má tvrdý obal. Na začiatku nájdete miesto na fotku s priateľom/priateľkou a krásny citát. Ďalej nechýba návod ako denník používať a rovnaký princíp ako pri predchádzajúcom denníku. Na každý deň máte dve stránky, ranné a večerné úlohy, citáty, úlohy, afirmácie a priestor na dátum. 

SÚŤAŽ
V spolupráci s I Can Academy som si pre vás pripravila súťaž, v ktorej môžete vyhrať jeden z týchto denníkov 101 dní hojnosti alebo 101 dní vo vzťahu. Ako ho môžete získať? Sledujte ma na facebooku alebo na instagrame a do komentára napíšte, ktorý diár vám v prípade výhry pošlem :) To je všetko. Zapojiť sa môžete na IG, FB aj tu na BLOGU komentárom. Súťaž trvá do 31.5.2018 a dvoch výhercov (jeden vyhrá 101 dní vo vzťahu a druhú 101 dní hojnosti) vyžrebujem na deň detí 1.6.2018 :) Ak sa vám môj blog páči môžete ma podporiť hlasov v súťaži bloger roka >bloger roka 2018<, nie je to podmienkou pre účasť v súťaži o diáre.


 

******
Našu HANDMADE tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT
******

2 komentáre:

 1. Ahojky...

  Dlouho jsem nevidela tak povedene deniky jako jsou tyto dva..

  Bylo by fajn, kdybych si mohla pripomenout za par let svych 101 zapsanych dni, takze vyhra v teto soutezi je pro me trosku vyzva..
  Jsem sice pracovne velmi vytizena posledni mesice, ale treba by me prave kazdodenni psani vratilo do ztracene vnitrni rovnovahy..
  Zaujal me denik hojnosti, takze o ten bych si poprosila zasoutezit..

  Bylo by fajn, se zase po dlouhe dobe k necemu vracet a na neco se tesit...

  GFC: Ve Mu
  fb: Veronika Muniková
  v.e.r.d.a@centrum.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sledujem na FB ako Daniela Čukylová
  Mňa zaujal denník 101 dní vo vzťahu, kebyže vyhrám tak by som chcela asi ten :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)