Výlety na hrady, poznávacie zájazdy a jednodňové pobyty v zahraničí. Všade sa chcem obliecť pohodlne, aby mi nebolo príliš teplo ani zima, aby som vládala chodiť a nebolel ma chrbát a nemusela som vodu nosiť v ruke. Preto väčšinou volím rifle, pohodlné botasky, basic tričko, mikinu a ruksak. Rifle sú elastické, a preto sú vhodné aj na dlhšie cestovanie v autobuse. Keď bude pustená klimatizácie, čo na sto percent bude, oblečiem si mikinu a na hlavu si dám kapucňu a do ruksaku poukladám všetko, čo vyhodnotím ako potrebné a zmestí sa mi tam aj veľká fľaša. Rozmýšľate pri cestovaní rovnako aj vy? Keď sme ešte chodili na výlety autom, tak som volila šaty alebo sukne, pretože auto odviezlo všetko potrebné, čo teraz vláčim v ruksaku 🙂 Na nedávnom výlete na zámky v Banskej Štiavnici s Jankou, som takisto vyrazila v rifloch a mikine, tak ako som zvyknutá. Vďaka foteniu outfitov, ktoré sme mali naplánované, som si uvedomila, že predsa výlet sa dá “prežiť” aj v krásnych handmade šatách, trendy riflovej bunde, trošku menej pohodlných plátených teniskách a kľudne aj s ruksakom na chrbte. Počasie nám prialo, a tak som si outfit už späť neprezliekala a nechala som si ho počas celého dňa. Aspoň som sa trošku opálila. Kvetinkové šaty by som si za iných okolností obliekla do práce a skombinovala s lodičkami. Uvedomila si, že výlet si idem predsa užiť a urobiť krásne fotky 🙂 V sukni som absolvovala nádherný zámok HerrenchiemseeHohes Schloss Füssen, a v šatách napríklad mesto Ulm a najvyššiu kostolnú vežu na svete, môj milovaný Schloss LinderhofSchloss Nymphenburg v Mníchove a napríklad aj kláštor Melk. Ako zvyknete cestovať oblečené vy? Volíte radšej pohodlie alebo len aby to vyzeralo dobre?  Ďakujem Janke za krásne fotky, na ktorých sa jej podarilo zachytiť moje šťastné JA s fotoaparátom v ruke, v oblečení z vlastnej tvorby, pri obdivovaní zámku ♥ O tom ako nám bolo v Banskej Štiavnici sa budete môcť dočítať v samostatnom článku.

šaty: Klepáčová (kontakt & tvorba); riflovka: shein (kúpiš TU); opasok: f&f; klobúk: h&m 

 photo by Janka Šípková – Janka Šípka photography  
 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

3 comments

presne tento outfit sa mi k tvojej osobnosti veľmi hodí 🙂 naozaj krásne kúsky, ktoré spolu veľmi pekne ladia 😉

Sabi z blogu Beautiful savage

ooo tie šaty sú jednoznačne úúúžasné a tá látka…som paf :-)vyzerajú na tebe krásne, nevieš náhodou kde by som zohnala tú Burdu 7/2015 z ktorej sú???

uff ahoj, to veru netuším, skús napísať bud priamo do vydavatelstva časopisu Burdy (aj na FB napríklad) alebo popozeraj archív na ceských stránkach burdy či ju uz náhodou nepredávajú v archíve 🙂 a dakujem krasne

Leave a Reply