5 trendy kabeliek, s ktorými v sezóne jar-leto 2018 určite zažiarite // 5 trendy handbag for spring-summer 2018

Už ste si zaobstarali niečo v trendy ružovej farbe? Nie? Inšpirujte sa ružovým článkom na blogu. Do svojho šatníka by ste okrem niečo ružového mali doplniť aj nové kabelky. Tých nie je nikdy dosť, nemýlim sa dámy, však? Najväčším hitom v období jar-leto 2018 sú rozhodne taštičky, ktoré my poznáme pod názvom "ľadvinky" (ešte z detstva). Vo francúzštine sa používa výraz "le sac banane" a v angličtine "fanny pack". Nosia sa na viacero spôsobov a najvýraznejšie dva vám predstavím v článku. Som veľmi rada, že sa do popredia dostávajú konečne aj ruksaky, vďaka ktorým si nebudeme až tak ničiť chrbticu a trendy sú už niekoľko sezón aj kruhové kabelky. Poďme sa na to pozrieť.
1) taštička na prsiach
Prvý spôsob nosenia spomínanej fanny pack je na štýl cross body. Čím bližšie k srdcu tým lepšie :) Takto vysoko utiahnúť môžete aj menšie klasické cross body kabelky, ale ak chcete byť trendy tak siahnite po klasických taštičkách resp. ľadvinkách. Nosia sa vo všetkých farbách aj materiálových prevedeniach. Nebojte sa, buďte trendsetterka ;) 
inšpirácia z e-shopu:
kde kúpiš taštičky >>> 1, 2 ,

2) taštička na páse 
Druhý spôsob nosenia malej taštičky je na páse. Často ju vídať aj namiesto opaskov, ale pokojne ju môžete nosiť aj na saku alebo kabáte. Vyzerá to veľmi šik. V tomto prípade sa nedá využiť cross body kabelka, pretože je potrebné aby taštička pekne držala na opaku. Opäť môžete siahnuť po tých najrôznejších farbách a materiáloch, závisí to od vašej odvahy. Nedajte sa odradiť výsmechom ľudí, ktorí nevedia čo je trendy :)
inšpirácia z e-shopu:
taštičky: 123

3) okrúhla kabelka
Už niekoľko sezón sú veľmi trendy okrúhle kabelky. Túto sezónu dostali kruhové kabelky rôzne ozdoby v podobe zaujímavých ušiek na držanie. Nosia sa cross body, do ruky ale aj veľké maxi kruhové kabelky len tak v ruke. Kabelky sú super v tom, že držia tvar a vždy budú vyzerať elegantne. Smelo do toho. Btw. možno taká ružová kruhová kabelka by nebola na škodu, máte dva trendy v jednom :)
inšpirácia z e-shopu:
kde kúpiš kabelky >>>  1, 2, 3,
kde kúpiš kabelky >>> 4, 5, 6

4) ruksaky
Môj najobľúbenejší trend sú aktuálne ruksaky. Ruksaky boli trendy už aj minulú sezónu, ale do popredia sa dostali až teraz. Zaplavili všetky módne reťazce a môžete si vybrať z rôznych štýlov, farieb a materiálových prevedení. Viaceré ruksaky majú aj ušká a veľmi rýchlo z nich urobíte kabelku alebo aktovku. Mne sa osobne veľmi zapáčili pastelovo modré ruksaky a minimalistické prevedenia. Juchúúú moja chrbtica už nebude trpieť ♥
inšpirácia z e-shopu:
kde kúpiť ruksaky >>> 1, 2, 3,
kde kúpiť ruksaky >>> 4, 5, 6,

5) zaujímavé tvary a formy alebo kabelka v šieťovke
Posledná kategória je, pre vás, extravagantné typy. Máte radi sieťovky? Nech sa páči, vytiahnite ju do ulíc a budete trendy. Páčia sa vám trojuholníkové kabelky? Nech sa páči aj s tou očaríte. Nebojte sa ani tej najšialenejšej kombinácie a do sieťovky môžete pokojne vložiť ďalšiu kabelku, fantázii sa medze nekladú. Inak a do takej sieťovky môžete vložiť aj nákup. To by ste neverili, čo sa tam všetko zmestí :)
inšpirácia z e-shopu:
kde kúpiš kabelky >>> 1, 2, 3


 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

  1. Jsem hrozně ráda, že dnešní doba umožňuje nosit prakticky cokoliv, musím říct, že mě letošní trendy moc neoslovily. I když uznávám, že malý ruksáček by byl jistě pro záda lepší než kabelka.

    http://www.obycejny-blog.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)