elegantný outfit v peleríne s veľkou mašľou // tipy ako nosiť pelerínu

Outfit so sukňou sa na blogu naposledy objavil už poriadne dávno. Povedzme si pravdu, kto by v tých príšerných mrazoch nosil sukňu :) Keď som však uvidela túto elegantnú pelerínu, tak mi okamžite prebehla mysľou čierna tylová nadýchaná sukňa, v ktorej sa cítite trošku ako baletka a trošku ako škôlkarka. Samozrejme so správnymi doplnkami sa budete cítiť ako elegantná parížanka. Pelerína nie je veľmi teplá, je vhodná buď na jar, alebo je potrebné obliecť si poď ňu poriadne hrubý sveter. Keď porovnáte produktové fotky s realitou, tak vidíte, že farba peleríny je úplne ale úplne odlišná. Na e-shope je skôr baklažánová ale v skutočnosti je skôr vínová. Mne to však neprekáža a farba sa mi veľmi páči. Celý outfit rozjasnila a v škaredej šedej prírode pekne vynikla. Pelerínu som nikdy nenosila hlavne preto, pretože som si nevedela predstaviť ako sa v nej budem hýbať a ako sa chytím v autobuse a podobné záležitosti. Nemusíte sa však vôbec obávať ako sa budete v peleríne pohybovať. Má veľmi šikovne rozstrihnuté boky, v dvoch častiach, čo dáva rukám voľný pohyb :) Jediná vec, ktorá je trošku nepraktická je možno mašľa, ktorú je potrebné pri každom oblečení a vyzlečení za/rozviazať. Viaže sa však veľmi jednoducho, pretože materiál je mäkký a tenký. K peleríne určite odporúčam kabelky do ruky, listové kabelky alebo kabelky s dlhým remienkom alebo retiazkou. Crossbody kabelka t.j. cez telo, nebude vyzerať pekne resp. pokazí celý dojem s krásnej  peleríny, ktorá má prirodzene rozšírený strih. Čo sa týka účesu, tak mne sa veľmi páči, v prípade ak máte v okolí tváre mašle alebo veľké ozdoby, vypnuté vlasy do vysokého copu alebo drdolu. Keď ich máte natočené alebo len tak rozpustené, tak je na jednom mieste príliš veľa informácii a opäť to  "pokazí" celkový dojem. Berte to iba ako môj názor a rady ako to vidím ja, samozrejme váš názor na nosenie pelerín môže byť úplne iný a je to v úplnom poriadku :) Ako ste na tom vy? Nosíte radi peleríny?

pelerína: shein (kúpiš TU); sukňa: shein (podobnú kúpiť TU); lodičky: H&M (vintage); kabelka, rúž: oriflame; okuliare: house; pančuchy: c&a


photo by Simona - Sajsou photo fashion ; edit by me
 
 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT
******

1 komentár:

  1. veľmi sa mi páči obsah tohto článku :) fotky sú naozaj krásne a o tebe ani nehovoriac! táto farba ti krásne ide a veľmi ti svedčí aj účes ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)