Zima nás nie a nie opustiť. Dnes som opäť vytiahla zimné topánky, hrubý šál a páperovú vetrovku. Počas čakania na autobus som rozmýšľala, či sú ľudia v teniskách s riflami vyrolovanými vysoko nad členky naozaj takí nevyliečiteľní optimisti a dúfajú, že cez deň sa z mínus päť oteplí na plus desať alebo si len jednoducho nepozreli predpoveď počasia. Chápem, imidž je imidž a pre krásu sa predsa trpí 🙂 Aj napriek nepriaznivému počasiu je ten správny čas doplniť do svojich šatníkov trendy kúsky na nadchádzajúce obdobie jar/leto 2018. Postupne vám predstavím trendy, ktoré ma najviac zaujali, najčastejšie sa objavujú v nových kolekciách módnych reťazcov a hlavne sú dostupné a nositeľné. Časopisy, prehliadkové móla a online magazíny so streetstylovými fotkami zaplavila ružová farba. Ako ju nosiť? S akými farbami ju kombinovať? V tomto článku sa dozviete všetko dôležité o ružovom trende. Poďme na to.

// s červenou
Nech sa vám to zdá akokoľvek zvláštne, ružová miluje červenú farbu. Môžete zvoliť rôzne kombinácie. Ružové nohavice s červenou blúzkou, červené nohavice s ružovou blúzkou, odvážnejšie môžu zvoliť červené topánky alebo čižmy. Ak však chcete tento trend nosiť napríklad do práce alebo do školy, tak môžete ružové šaty doplniť červeným rúžom, prípadne doplnkami náušnicami alebo kabelkou. Nič nepokazíte ani peknou červenou štvorcovou šatkou zaviazanou na stranu okolo krku. Smelo do toho, budete vyzerať skvele.

// s modrou & fialovou

Ružová a riflovina vyzerajú spolu krásne. Najmä ak zvolíte púdrové a svetlé farby. Šik budete vyzerať aj v svetlomodrej blúzke a ružových nohaviciach. Táto kombinácia je balzam pre oči. Ružovú môžete kombinovať aj s ďalšími odtieňmi modrej a skúste siahnúť aj po fialovo-modrej a tyrkysovej. Trendy sú stále aj výšivky, takže pokojne môžete ísť aj do varianty ružovej blúzky s modrými výšivkami alebo naopak.

// s bielou

Najjednoduchšie ako začať s ružovou farbou je kombinovať ju s bielou. S touto kombináciou nič nepokazíte. Ružové nohavice s elegantnou bielou blúzkou, tak ako to predviedla Victoria Beckham alebo ružový kostým s basic bielym tričkom a teniskami. Možností je veľa, stačí iba skúšať. // so šedou

Ďalšia veľmi pekná kombinácia farieb, s ktorou veľa nepokazíte, je ružová so šedou. Táto kombinácia je veľmi obľúbená nie len medzi módnymi dizajnérmi ale nájdeme ju aj v bytových doplnkoch a rôznych doplnkoch do kancelárii. Vyzerá to veľmi pekne. Outfit stačí doplniť doplnkami v svetlých odtieňoch a šik look je na svete.// s čiernou

Kombinácia farieb ružová a čierna je veľmi kontrastná, ale efektná. Neviem sa rozhodnúť, či ma viac zaujalo prevedenie Veroniky Heilbrunner s ružovým kabátom alebo outfit Alexa Chung s čiernym kabátom. Obidve variácie vyzerajú skvele.  Moje odporúčanie je trojkombinácia čierna+biela+ružová.
// ružový kostým
Ak ste odvážne môžete spojiť niekoľko trendov dokopy. Ružový kostým. Kostýmy, t.j. sako a noahvice v rovnakej farbe z rovnakého materiálu, sú opäť trendy. Zvoľte ho v púdrovej ružovej, doplňte oválnou kabelkou, zaujímavými slnečnými okuliarmi  a budete zaručene neprehliadnuteľná. Práve o kabelkách a slnečných okuliaroch budú nasledujúce článku s trendmi na sezónu jar/leto 2018.


Ďalšie zaujímavé a extravagantné farebné kombinácie vytvoríte napríklad so zelenou, žltou alebo oranžovou farbou. Fuksiová farba miluje bordové odtiene a camel farbu. Púdrová ružová vyzerá úžasné s olivovo zelenou. Hot pink miluje zvieracie vzory, napríklad na topánakch alebo na kabelke.  


Ružová je trendy aj v mužskom svete. Zahoďte predsudky k tejto farbe a siahnite napríklad po ružovom svetre alebo sexi ružovej košeli. Takisto ako dámy, tak aj páni môžu začať doplnkami. Napríklad ružovými ponožkami, kravatou alebo vreckovkou v saku. 

Zhrnutie:

  • kombináciou biela + ružová nikdy nič nepokazíte
  • ružová miluje denim 
  • ak si nie ste isté farebnou kombináciou začnite doplnkami
  • v ružovom kostýme budete šik
  • ak ste extravagantný typ, skombinujte ružovú s oranžovou, zelenou alebo žltou
  • neodporúčam ružové tutu sukňe, budete pôsobiť ako baletka nech ju akokoľvek skombinujete
  • takisto neodporúčam celoružové outfity t.j. všetko ružové od okuliarov až po kabelku, vymeňte aspoň tričko za biele
  • ak chcete skombinovať ružovú s čiernou, pridajte aj tretiu bielu farbu
  • pridajte ružovú farbu aj do šatníka vášho partnera 😉

zdroj obrázkov: pinterestfashionbeans


 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

One comment

super článok 🙂 vybrala si naozaj pekné kombinácie

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Leave a Reply