diár harmónie v živote ženy // srdce ženy 2018


Patrím k ľuďom, ktorí ešte stále preferujú klasický diár pred elektronickým v mobilnom telefóne. Všetko si značím farebnými perami a fixkami, lepím si k aktivitám smajlíky podľa toho či sa na ne teším alebo nie a krúžkujem si kto má kedy meniny a narodeniny. Veľmi rada si kupujem rôzne nálepky a každý deň si vyzdobím. Na rok 2018 som sa rozhodla, že otestujem motivačný diár špeciálne určený pre ženy.  Čím je taký špeciálny? Dozviete sa v článku, čítajte ďalej :) 
V prvom rade sa nevolá motivačný diár, ktorý si môžete každý rok objednať na e-shope www.vesele-veci.sk ,ale Srdce ženy ♥. Má typickú dievčenskú ružovú farbu a obal zdobí strom. Na obálke je nádherná mandala - strom. Aký má význam? Strom života je symbolom hojnosti a dostatku, nesmrteľnosti a neustáleho znovuzrodenia. Strom súčasne harmonizuje nás samých a každý druh nám dáva potrebnú energiu.
Diár je krásne rozdelený. Nechýba ročný prehľad, mesačný plánovač, ktorý je vždy na začiatku začínajúceho mesiaca a samozrejme týždenný plánovač. Je rozdelený na stĺpce a máte tam kopu miesta na zapisovanie. Súčasťou je menštruačný kalendár,  na úplnom konci je parádna antistresová maľovánka, veľa veľa miesta na poznámky, plno dobrého čítania a už nebudete potrebovať žiadny ďalší lunárny kalendár, pretože v tomto nájdete všetko. Pred každým mesiacom je okrem mesačného plánovača aj  akési miesto na mesačné predsavzatia. Veľmi sa mi páči zhodnotenie mesiaca. Je vždy na konci daného mesiaca a zhodnotiť si tu môžete to čo ste chceli dosiahnúť a to čo ste dosiahli.  Naviac si každý týždeň môžete na vrch napísať tri top úlohy, ktoré by ste chceli zvládnuť.  Nechýbajú citáty, motivačné slová a priestor na vďačnosť. Pretože aj vďačnosti je potrebné venovať pozornosť nie iba úlohám. Na každý mesiac je pripravená dvoj stránka nazvaná "cvičenie mesiaca", aby ste nezabudli trošku popracovať aj na svojom ja, svojej kráse a poslaní :) Tento diár je úplne božský milé dámy :) 
Zamilovala som sa do štyroch farebných záložiek, ktorými si môžete označiť napríklad menštruačný kalendár, mesačný plánovač, aktuálny týždeň a jednou napríklad  vaše mesačné predsavzatia.  Takisto sa mi veľmi páči prehľad mien, ktorý je rozdelený na mužské a ženské. Geniálne! Tento diár je ako kniha, môžete si z neho aj čítať tipy a triky. Ja ho milujem.
Určite vás zaujímajú aj rozmery, cena a kde si diár môžete kúpiť. Poďme na to:
cena: 12,50 €
e-shop: >>> srdce ženy 2018  <<<
rozmery: A5, tvrdá väzba 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)