čierno-biele šaty so vzorom kohútia stopa // Aquaworld Budapešť

Dalo by sa povedať, že koniec roka sme už tradične strávili relaxom v Aquaworld v Budapešti. Za tých 5-6 rokov, ktoré tento aquapark navštevujeme, sa tu nič nezmenilo. Dokonca nás obsluhoval aj rovnaký čašník :) Ja sa tu vždy cítim super, vyhovuje mi všetko od ubytovania až po raňajky. Opäť som využila krásne priestory hotela, a welcome drink, na nafotenie nových handmade šiat, ktoré mi ušila mama. To schodisko s veľkým lustrom milujem, lepšie ako externé svetlo na fotenie. Látku na šaty som dostala už minulý rok na meniny a nevedela som sa rozhodnúť, či z nej chcem nohavice alebo opäť šaty. Nakoniec vyhrali šaty s mierne retro nádychom. Majú áčkový strih a rukávy sú ukončené zvonmi. Pôvodný plán bol aj biely golier, ale nakoniec som si uvedomila, že takých mám už dvojo šiat, takže sú s okrúhlym výstrihom. Pri šití šiat som pomáhala minimálne (bolo to v čase mojich nekonečných chorôb, kedy som nebola schopná ani sedieť), sem tam som niečo zošila, rozžehlila a hlavne endlovala. Vzor na látke je aktuálny trend kohútia stopa. Ani si neviete predstaviť ako v takej mini verzii príšerne "ťahá oči". Nebolo na nej vidno bielu ani žltú kriedu. Pri strihaní sme si robili prestávky, pretože to jednoducho nešlo. Pri šití som striedala žlté, biele a žiadne svetlo. No nakoniec sú na svete a nosia sa úplne parádne. Kúpila som si k nim pár farebných pančúch, ale zistila som, že iné ako čierne neviem nosiť :) Asi to bude topánkami, neviem, alebo sa jednoducho v bordových ani hnedých necítim dobre. Na záver outfit článku som pridala pár fotiek z aquparku a odkazy na predchádzajúce články. 
šaty: Ivana Klepáčová (tvorba & kontakt); náhrdelník: reserved; pančuchy: c&a....prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko - wonnemar 123, ; Maďarsko - ramada/ aquaworld 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice- boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad


 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)