Prvý november je za nami a tým sa spustila pomyslená klapka pre vianočné reklamy, kampane a obchody plné trblietavých ozdôb. Všimli ste si to aj vy? Ja mám vianočnú atmosféru veľmi rada a už nejaký ten mesiac premýšľam, čím obdarujem svojich blízkych a ľudí, ktorých mám rada 🙂 Sú to zatiaľ iba drobnosti a takisto si pripravujem materiál na vlastnoručne vyrobené darčeky a ozdoby. Prostredníctvom nového katalógu Oriflame sa takisto môžete ponoriť do vianočnej atmosféry a využiť zľavy na nákupy darčekov. Určite si to rozdeľte aspoň na dva mesiace, aby ste toho potom nemali na jednu výplatu priveľa 🙂 Čo prináša katalóg číslo 16/2017? Pozrime sa spolu.

Telový krém Northern Glow 


informácie z katalógu:
Parfumovaný telový krém s prenikavou vôňou  červených ruží zanechá vašu pokožku nádherne  jemnú, voňavú a nenápadne ligotavú. Počas krištáľovo jasných nocí sa na oblohe severného Švédska odohráva magické divadlo elektrizujúce svojou nádhernou žiarou. Tento úžasný prírodný jav, pripomínajúci ohňostroj, neustále udivuje a zároveň inšpiruje. Slávnostná kolekcia Northern Glow v sebe ukrýva magickú atmosféru polárnej žiary


množstvo: 200 ml

kód:   33474 

cena:  6,90 € (SADA 3 PRODUKTOV- toal.voda, sprchovací gél, telový krém – ZA 9,99 €  PRI NÁKUPE ZA 20 €  Z TOHTO KATALÓGU)

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Nový telový krém Northern Glow splnil všetko, čo v popise sľúbil. Má nádhernú prenikavú vôňu, ktorá prevonia pokožku na dlhé hodiny. Zanechá ju jemnu a hebkú na dotyk. Ligotavého efektu sa nemusíte obávať, nebudete vyzerať ako počas silvestrovskej noci. Sú to veľmi jemné trblietky, ktoré odrážajú svetlo a krásne vašu pokožku prežiaria a bude vyzerať nádherne a zdravo. Telový krém je zabalený vo veľkej nádobke, ktoré ja osobne zbožňujem. Dajú sa potom využiť na gombíky, špendlíky alebo iné kreatívne pomôcky na DIY projekty. Konzistencia je hustá “maslová”, nádherné sa rozotiera a rýchlo sa vstrebe. Nezanecháva povlak ani nepríjemný pocit.

fotky produktu:

  odporúčam


Sprchovací gél Northern Glow 


informácie z katalógu:
Luxusný sprchovací gél parfumovaný kvetinovo  ovocnou a drevitou vôňou. Je dostatočne jemný  na každodenné použitie a vhodný na sprchovanie  aj kúpanie. Počas krištáľovo jasných nocí sa na oblohe severného Švédska odohráva magické divadlo elektrizujúce svojou nádhernou žiarou. Tento úžasný prírodný jav, pripomínajúci ohňostroj, neustále udivuje a zároveň inšpiruje. Slávnostná kolekcia Northern Glow v sebe ukrýva magickú atmosféru polárnej žiary


množstvo: 300 ml

kód:   33473 

cena:  6,90 € (SADA 3 PRODUKTOV- toal.voda, sprchovací gél, telový krém – ZA 9,99 €  PRI NÁKUPE ZA 20 €  Z TOHTO KATALÓGU)

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

V rade Northern Glow je v ponuke aj sprchovací gél, ktorý prevonia pokožku ako prvý a potom krém. Takto krásne môžete vrstviť vôňu, aby vám vydržalo čo najdlhšie. Najprv sa umyte gélom, potom aplikujte telový krém a nakoniec vôňu, o ktorej si prečítajte nižšie. Na obale je uvedené, že je vhodný do kúpeľa aj sprchy, tak si teraz nie som istá, či je to aj pena, pretože ma celkom zmiatol aj flakón, ktorý pripomína penu do kúpeľa 🙂 Ak niekto vie, tak mi napíšte do komentára. Obal je z mäkkého plastu a nemá žiadny aplikátor, tak pozor aby ste nevytlačili všetko naraz 🙂 Farba gélu je číra až jemnučko ružovo-fialová. Nádherne vonia a pokožku zanecháva nie len prevoňanú, ale aj hebkú. Nevysušuje. 

fotky produktu:

  odporúčam


Toaletná voda Northern Glow 


informácie z katalógu:
Fascinujúca toaletná voda, inšpirovaná magickou  polárnou žiarou, si vás získa svojím srdcom z tónov  červenej ruže, podčiarknutým zamatovým pižmom.  Dotknite sa hviezd vďaka jej očarujúcej vôni. Počas krištáľovo jasných nocí sa na oblohe severného Švédska odohráva magické divadlo elektrizujúce svojou nádhernou žiarou. Tento úžasný prírodný jav, pripomínajúci ohňostroj, neustále udivuje a zároveň inšpiruje. Slávnostná kolekcia Northern Glow v sebe ukrýva magickú atmosféru polárnej žiary


množstvo: 50 ml

kód:   33643 

cena:  25,90 € (SADA 3 PRODUKTOV- toal.voda, sprchovací gél, telový krém – ZA 9,99 €  PRI NÁKUPE ZA 20 €  Z TOHTO KATALÓGU)

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Tretí nádherný a najintenzívnejší produkt je toaletná voda Northern glow. Mňa úplne nadchol flakón, ktorý je čistý, elegantný a minimalistický. Milujem takéto flakóny. Je to krásna kvetinová vôňa. Nebojte sa toaletná voda neobsahuje žiadne trblietky 🙂 Vôňa je nádherná a vhodná práve na jesenné obdobie. Nie je sladká ani korenistá, ale taká akurát. Určite ju ovoňajte buď v katalógu alebo si vypýtajte vzorku 🙂 Zamilujete si ju.


fotky produktu:

 odporúčam

Tekutý rúž na pery The ONE Lip Sensation Whipped Cream


informácie z katalógu:
Zahaľte pery do božskej textúry tekutého rúžu z radu The ONE Lip Sensation v 8 výrazne pigmentovaných odtieňoch s vysokým krytím a ľahkou krémovou textúrou. Má praktický aplikátor a krásnu vanilkovú vôňu. Lip Sensation Whipped Cream je sladké pokušenie, ktoré si môžete dať bez výčitiek. Potešte svoje zmysly s najnovším tekutým rúžom z radu Lip Sensation. Krémová textúra rúžu Whipped Cream sa príjemne nosí na perách, je úžasne jemný a nadýchaný. Intenzívna farba, vysoké krytie a nelepivé zloženie sú zárukou pre nádherné, zvodné pery a skvelý pocit.
  • jemná krémová textúra
  • vysoké krytie 
  • lesklý vzhľad 
  • ľahký pocit na perách

cena:  9,99 € 6,99 €

množstvo: 5 ml

kód:   33380, 33381 (8 odtieňov)aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Môj najobľúbenejší produkt rúž na pery (dobre trošku prehnané tvrdenie, lebo ešte tam je aj krém na ruky, balzam na pery … beriem späť). Na prvý pohľad vyzerá ako dva predchádzajúce lesklé a matné tekuté rúže. Tretí produkt z rady tekutých rúžov na pery The ONE je nadýchaná krémová textúra, ktorá pery zahalí ako balzam na pery. Dodá im nádhernú farbu a krásne vonia. Pravda je, že rúž trošku lepí, čo teraz nie je úplne najvhodnejšie, keď máme šál, rukavice a čiapku ale dá sa to prežiť. Pre krásu sa trpí 🙂 Oriflame predstavil novinku v krásnych 8 odtieňoch, vybrala som si dva jednej je jemne červený s ružovým podtónom a druhý je fialovo bordový. Ak nie ste zástanca matných rúžov, lebo vysušujú pery, ale nemáte v láske ani veľmi lesklú variantu, tak vyskúšajte Whipped cream a uvidíte, že budete spokojné. 

fotky produktu:

  odporúčam


Kabuki štetec Scarlet


informácie z katalógu:
Nádherný darček pre niekoho, kto chce vyzerať skvele po celú dobu. Štetec na nanášanie púdru, inšpirovaný tradičnými japonskými štetcami kabuki, na vytvorenie jednotného, prirodzeného vzhľadu. Dostanete ho v priehľadnom darčekovom balení.


rozmery: 2,7 cm rúčka, 4,6 cm štetinky

kód:   29730

cena:  5,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Štetec je po dizajnovej stránke veľmi pekne farebne zladený. Je malinký, akurát do ruky. Keď ho položíte na kozmetický stolík, tak bude dokonca vytvárať aj krásnu dekoráciu. Má veľa štetiniek, je jemnučký, poriadne hustý. Nevýhodou je práve obal, pretože žiadny nemá. Tento štetec je odsúdený na odkladanie na poličke nie na nosenie v kozmetickej taštičke, mne by sa páčilo keby mal nejaký vrchnáčik ako štetec giordani gold. Obávam sa, že ak ho zle položíte do kozmetickej taštičky, tak sa štetinky ohnú a poškodia (samozrejme to hrozí pri akomkoľvek štetci). Nejako som si už zvykla nanášať púder veľkým štetcom s dlhou rúčkou, možno je to iba sila zvyku. Pripomína mi štetec na nanášanie peny na holenie 🙂 Cena je ale skvelá, tak si ho určite objednajte a vyskúšajte 🙂 

fotky produktu:

 odporúčam


Tekutá očná linka Giordani Gold – trblietavá čierna


informácie z katalógu:
Intenzívne pigmenty, zlaté trblietky a dlhodobé trvanie. Tekutá očná linka Giordani Gold v intenzívne čiernom odtieni so zlatistými trblietkami dodá vašim očiam očarujúci vzhľad. Limitovaná edícia pri príležitosti 50. výročia sa nerozmazáva, má bohatú farbu a umožní precízne nanášanie.

množstvo: 4 ml

kód:   33483 

cena:  9,90 € 6,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Očnú linku GG som už mala v klasickej čiernej verzii. Bola som ňou nadšená, síce mi zo začiatku trvalo pár dní kým som sa naučila nanášať tekutú linku. Teraz Oriflame predstavil aj trblietavú verziu čiernej očnej linky. Je to veľmi aktuálne pri blížiacich sa sviatkoch, ktoré sú plné trblietok a krásnych vecí. Na čo si budete musieť pri aplikácii zvyknúť je práve dlhý štetec resp. tá palička na ktorej je štetec. Mne sa lepšie nanáša kratším aplikátorom, keď si môžem ruku trošku oprieť o tvár. Má dĺžku približne ako špirála, ale to sa naučíte. Linkou môžete vytvárať krásne hrubé linky, ale aj tenučké. Štetinky sú mäkké veľmi pekne sa nimi aplikuje linka. 

fotky produktu:

  odporúčam


Mramorové očné tiene Giordani Gold


informácie z katalógu:
Intenzívna farba, ľahké zloženie a dlhodobé trvanie. Mramorové očné tiene Giordani Gold vám ponúkajú vysokú kvalitu, výrazné pigmenty a zamatovú textúru. Sýte trblietavé odtiene s mramorovým efektom môžete nanášať nasucho alebo namokro pre ešte intenzívnejší vzhľad.

cena:  14,90 € 9,99 
množstvo: 2,8 g

kód:    33479 , 33481
aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Mramorové očné tiene ma zaujali názvom a krásnymi farbami. V ponuke je päť nádherných odtieňov, budem sa opakovať ale, stvorených pre toto obdobie. Vybrala som si dva trendy fialovo-modro-čierne a svetlé zlato-hnedo-telové. Veľmi oceňujem balenie, je skutočne nádherné, v krabičke je dokonca aj aplikátor s čím som vôbec nepočítala. Je umiestnený v hornej časti pri nápise, takže ak zvyknete krabičky vyhadzovať (tak ako ja) nezabudnite nahliadnuť aj do vnútra). Je síce umiestnený správne, na hornej časti, ale ja všetko otváram ako príde (aplikátor som skoro vyhodila). Tiene majú peknú intenzívnu farbu a sú dlhotrvajúce. Majú vysokú pigmentáciu a sú lesklé resp. trblietavé. Skúšala som ich prstami a je zaujímavé, že mi na prste zostali lesklé, a keď som si ich dávala na ruku (na fotke) tak boli matné. Určite budú krásne na očiach aj keď si ich nanesiete mokrým aplikátorom.

fotky produktu:

  odporúčam


Telové mlieko Sparkling Collection


informácie z katalógu:
Trblietavé telové mlieko s úžasnou vôňou kokteilu z broskyňového likéru. Má nelepivé zloženie, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku nádherne jemnú, hladkú a hydratovanú. Užite si luxusné chvíle s novou kolekciou Sparkling. Telové mlieko z limitovanej edície s logom 50. výročia má extravagantnú vôňu kokteilu z broskyňového likéru a jemný zlatistý lesk. Obdarujte ním niekoho výnimočného alebo urobte radosť sebe.

množstvo: 150 ml

kód:   34289

cena:  5,90 € 3,49 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Ďalšia trblietavá novinka  🙂 Telové mlieko Sparkling Collection má úžasnú ovocnú vôňu. Skutočne nelepí, rýchlo sa vstrebáva a potvrdzujem aj hebkú a hodvábnu pokožku.Telové mlieka zanecháva trblietavý film na pokožke, ale nebojte sa nie je to nič prehnané alebo obmedzujúce. Krásne sa vstrebe a vaša pokožka bude vyzerať zdravá. Balenie je mäkké aplikátor klasický, pozrite na fotky. Konzistencia mi propomína ako pri telovom masle, hustá, ale krásne sa rozotiera aj vstrebe. Super, určite vyskúšajte a zažiarte na večierku. 

fotky produktu: 

  odporúčam


Krém na ruky Frosted Berry Cake


informácie z katalógu:
Jemný krém na ruky zanechá pokožku vašich rúk hebkú, pružnú a hydratovanú. Má neodolateľnú ovocnú vôňu, ktorá vás vtiahne do slávnostnej nálady.

množstvo: 75 ml

kód:   33465

cena:  3,90 € 1,29 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Milujem tieto vianočné balenia krémov na ruky. Každý rok niečo nové. Tento má však vianočné balenie ukrýva ovocnú vôňu, čo ma celkom prekvapilo. Čakala som niečo iné, ale nesťažujem sa. Vonia krásne. V ponuke sú ešte ďalšie krémy na ruky, myslím, že práve so škoricovou vôňou, ktorá vám pripomenie vianočnú atmosféru oveľa viac. Krém má veľmi príjemnú konzistenciu, nie je veľmi hustá, ale ani riedka. Krém sa rýchlo vstrebáva a ruky zostávajú hebké na dotyk a krásne prevoňané. 

fotky produktu:
 odporúčam

Darčeková krabička zázračných balzamov


informácie z katalógu:
Už celé desaťročia patrí Zázračný balzam medzi naše najobľúbenejšie produkty vďaka svojim univerzálnym liečivým a ochranným vlastnostiam. Teraz sa po prvýkrát môžete potešiť zo špeciálnej darčekovej krabičky so 4 úžasnými variantmi zázračných balzamov. Nádherný darček, ktorým určite potešíte každého.


množstvo: 4 x 15 ml

kód:   35233

                                                                      cena:  19,90 € 9,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Neviete čím obdarovať kolegyňu, kamarátku? Zázračný balzam, hojivý zázrak alebo vajíčko je najúžasnejší produkt, ktorým nemôžete nič pokaziť. Stačí do balíčka doplniť pár ďalších maličkostí, sladkostí alebo voňavých čajov a hrubé ponožky a darček je na svete. Teraz si môžete kúpiť až štyri vajíčka v nádherných vôňach za super cenu. Môžete ich darovať samostatne alebo všetky spolu, sú zabalené v krásnej darčekovej krabičke. Jeden balzam do kabelky, druhý do práce, tretí na nočný stolík a štvrtý do kúpeľne pre všetkých 🙂


fotky produktu: 

  odporúčam


Osviežovač vzduchu Breakfast in Paris


informácie z katalógu:
Navoďte si vo vlastnom domove atmosféru francúzskej kaviarne s voňavým osviežovačom vzduchu. Jeho luxusná vôňa vás dostane do správnej nálady pri olovrante s priateľmi alebo vám spríjemní spoločné chvíle s blízkimi. Prevoňajte vašu domácnosť týmto voňavým osviežovačom vzduchu, ktorý okamžite naplní váš dom príjemnou, útulnou atmosférou.  


množstvo: 100 ml

kód:   34455

cena:  14,99 € 9,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Tak na túto novinku som sa nesmierne tešila. Osviežovač vzduchu s očarujúcim menom “Breakfast in Paris” t.j. raňajky v Paríži oooooo. Predstavila som si croissanty, sladký džem a voňavú kávu. Presne taká je táto vôňa. Sladká a úplne božská. Neustále by som všetko voňala touto vôňou, aby som sa aspoň v myšlienkach vrátila do Paríža. Ide o drevitú ambrovú vôňu – mandle, aníz, čokoláda. Mňam. Flakón je opäť minimalistický.  Cena je úplne perfektná, určite otestujte.


fotky produktu:

  odporúčam


Papuče Opulent Icy – veľkosť 39-41


informácie z katalógu:
Pohodlné domáce papuče z polyesteru, ktoré zahrejú uzimené nôžky. Sú vyrobené z imitácie semišu.Vo vnútri je príjemný plyšový fleece, okolo členkov hrejivá imitácia kožušinky a zo- spodu majú protišmykovú podošvu. Materiál: polyester, PE, silikón, akryl, EPE pena. 


veľkosť: 36-38 (dĺžka podošvy 24,5 cm), veľkosť: 39-41 (dĺžka podošvy 26,5 cm) 

kód:   28646 Veľkosť 39-41 (EU)

cena:  11,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Teplé papuče si kupujem každý rok. Tento rok som sa rozhodla otestovať tieto z Oriflame. V ponuke sú v dvoch veľkostiach do 38 a potom druhá 39-41. Moje prvotné nadšenie však nakoniec uzemnilo práve toto rozčlenenie iba na dve veľkosti. Objednala som si veľkosť 39-41, pretože mám nohu 39 a doma rada nosím hrubé ponožky. Papuče sú však veľmi veľké, veď si to predsavte, že musia byť dobré aj na nohu 41. Nevadí, tak trošku zakopávam, no obávam sa, že sa práve pre to rýchlo zničia. Uvidíme. Každopádne papuče sú teplučké, na podrážkach majú protišmykové guličky, takže super. Farba je svetlá, univerzálna, určite sa vám budú páčiť. 

fotky produktu:
  odporúčam, ale ak máte 39 tak neodporúčam veľkost 39-41 skôr tú menšiu (ale skúšala som iba veľké, nespoliehajte sa)

Náhrdelník Blurred


informácie z katalógu:
Nádherný doplnok v podobe dlhého náhrdelníka, zloženého zo zlatistej retiazky a prívesku v tvare jemnej klietky s tromi vymeniteľnými farebnými korálkami. Korálky si môžete vymeniť kedykoľvek podľa oblečenia alebo nálady. Sú vo farbách Šatky Blurred. Náhrdelník skombinujte s Náušnicami Blurred pre ešte atraktívnejší vzhľad.


Rozmery: Dĺžka: 92 cm + 6 cm retiazka na predĺženie, prívesok:  1.4 x 3.6 cm, korálka: 2.5 cm. 
Materiál: mosadz, zinková zliatina, ušľachtilá oceľ, akryl, mosadzné pokovovanie, lakovaný povrch 

kód:   29760

cena:  9,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Prívesok Blurred je úplne úžasný. Je dlhý až 92 cm a dá sa ešte predĺžiť o ďalších 6 cm. Dlhé náhrdelníky mám veľmi rada. Prívesok na náhrdelníku je vlastne niečo ako klietka, ktorá ukrýva farebnú korálku. Súčasťou prívesku a náušníc sú tri vymeniteľné farebné korálky. Stačí len otvoriť a vymeniť korálku podľa nálady alebo príležitosti. Čierna, modrá a oranžová. Korálka sa vymieňa jednoducho. Musíte však vyvliecť retiazku a opäť ju potom navliecť. Takže radšej si korálku vymeňte už večer nie ráno keď sa ponáhľate. Retiazka s príveskom je zlatej farby a dostanete ich zabalené v čiernom vrecúšku.

fotky produktu:

  odporúčam


Kozmetická taštička Giordani Gold Colette


informácie z katalógu:
Uložte si obľúbenú dekoratívnu kozmetiku Giordani Gold do tejto elegantnej taštičky z imitácie hadej kože. Má saténovú podšívku a zips zlatej farby s logom Giordani Gold. Kúsok luxusu, ktorý si môžete so sebou vziať kamkoľvek.


rozmery: 15 x 3,5 x 13,5 cm

kód:   29018

cena:  7,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Kozmetická taštička je veľmi pekná a veľmi elegantná. Zips je ozdobený logom GG v zlatej farbe, čo celkový elegantný vzhľad zvýrazní. Nebojte sa ide o imitáciu hadej kože nie je pravá 🙂 Do taštičky sa zmestia všetky produkty dekoratívnej kozmetiky, ktoré cez deň potrebujete. Je vhodná aj na cestovanie alebo do kabelky na denné nosenie. Vnútri má taštička podšívku s vrecúškom. Super.

fotky produktu:

  odporúčam
Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Activelle Extreme Protection


informácie z katalógu:
Guľôčkový antiperspiračný dezodorant s ochranným komplexom Mineral Protect a technológiou DRYcontrol. Spoľahlivo udrží sviežosť po celých 48 hodín, čo potvrdili klinické testy. Je pefektný pri problémoch s nadmerným potením a pri intenzívnej fyzickej aktivite.


množstvo: 50 ml

kód:   31270

cena:  4,50 € 2,49 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Guľôčkové antiperspiranty Activelle som si obľúbila už dávnejšie. Vyskúšala som krémový aj takýto guľôčkový. Krémový mi časom začal prekážať a hlavne dosť špiniť oblečenie, takže som sa opäť vrátila ku guličke. Tento krát som vyskúšala Extremme Protection. 48 hodinový účinok vám neviem potvrdiť ani vyvrátiť, pretože bez sprchy nevydržím dlhšie ako 24 hodín a antiperspirant mám na sebe možno 12 hodín. Počas týchto hodín však účinkuje perfektne a veľmi sa mi páči čistá vôňa, ktorú si zamilujete. Teraz keď sa obliekame aj do troch vrství oblečenia sa nám niečo extrémne hodí 🙂

fotky produktu:

  odporúčam

Denný a nočný krém so SPF 15 Time Reversing Intense SkinGenistII™


informácie z katalógu:
D: Luxusný denný krém so zdokonaleným, jemným zložením. Obsahuje viacnásobne prečistený sójový genisteín, ktorý pôsobí na gény krásy™, pomáha zachovávať hebkosť pleti, z ktorej vyžaruje vitalita a mladistvosť. Jedinečný komplex Amino+ zlepšuje celkovú pevnosť pleti, tvárových kontúr a viditeľne minimalizuje vrásky na veľmi zrelej pleti.

N: Doprajte svojej pleti návrat v čase s luxusným nočným krémom proti vráskam, ktorý rieši problémy veľmi zrelej pleti. Tento účinný krém je obohatený o sójový genisteín GenisteinSOY a komplex Amino+, vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry pleti. So zmyselne jemným zložením, ktoré je radosť používať.


množstvo: 50 ml

kód:   24185, 24188

cena:  á 26,90 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Krémy miluje a používa mamina. Čo o nich tvrdí: pleť je hebká, pleť má opäť zdravú farbu. pleť má krásnu jednotnú farbu. Každopádne, podľa slov maminy budete s krémom spokojné, lebo sú úžasné, majú perfektnú konzistenciu, je to veľmi jemný krém, ktorý sa jednoducho rozotiera a vaša pleť je ako v bavlnke. Obidva krémy majú príjemnú vôňu a pleť rozžiaria. A keď už budete mať takéto luxusné krémy, nezabudnite s pravidelne odličovať a používať nejaké vodu na dočitenie pleti 🙂 

fotky produktu:

  odporúčam


Vyživujúce pleťové kapsuly NovAge Nutri6


informácie z katalógu:
Intenzívne vyživujúce kapsuly na tvár, krk a oblasť dekoltu. Posilnené o jedinečnú zmes šiestich prírodných olejov bohatých na výživné látky, ktoré pleť obnovujú a navracajú jej jemný, hladký a žiarivý vzhľad. Vhodné pre všetky ženy. Spotrebiteľsky testované.

množstvo: 30 ks

kód:   32631

cena:  34,99 € 21,99 €


Ako kapsule používať: Pre čo najlepšie výsledky používajte ráno aj večer po dobu jedného mesiaca, keď vaša pleť potrebuje väčšiu dávku živín. Kapsuly používajte ako doplnok k bežnej starostlivosti o pleť. Aplikujte na vyčistenú pleť pred nanesením pleťového krému. Kapsulu otvorte odtrhnutím zúženej časti  a končekmi prstov jemne naneste jej obsah na tvár, krk a oblasť dekoltu.


aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Pleťové kapsuly si objednávam vždy, keď sú v zľave a tento krát sú opäť v zľave. Vydržia presne 30 dní. Ja ich používam večer tesne pred spaním. Neviem si ich vynachváliť. Ráno sa budím s príjemne hebkou pokožkou a skutočne mám pocit, že pleti dávam to najlepšie, olej sa krásne vpije a vrásky nemajú šancu 🙂 Aplikácia je jednoduchá, stačí otočiť vrchnou časťou kapsuly a vytlačiť olej a rozmasírovať na tvár a dekolt. Nezabúdajte na dekolt, je dôležité starať sa aj o dekolt, aby ste nemali vrásky na pleti ale ani na krku 🙂 Verím, že každá ktorá vyskúšala tieto kapsuly so mnou súhlasí a je takisto závislá na ich používaní ako ja 🙂

fotky produktu:

  odporúčam

 
******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Ďalšie kozmetické články nájdete v záložke >>> KOZMETIKA
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

6 comments

Skvěle sepsaný článek, novinky od Oriflame vypadají zajímavě. Nejvíce mě zaujaly tekuté rtěnky a kabuki štětec 🙂

Nela z blogu Růžová rtěnka

Miluji zázračný kelímek! 🙂 Ty tekuté rtěnky bych ráda vyzkoušela.

Páčia sa mi odtiene rúžov a pamätám si ešte ten kelímok, kedysi som ho používala nonstop ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

ja teda z Oriflamu nikdy nekupujem, ale tieto tvoje novinkové posty ma celkom bavia 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

tá taštička GG by mi mala prísť v najbližšej objednávke, tak sa teším 🙂
MakeupbyVeo

Jeeej tak kabuki štetec je perfektný♥:)a očne tiene mramorove ma tiež zaujali podobaju sa mi na pečené:)

Leave a Reply