3 trendy účesy na obdobie jeseň-zima // hair trend autumn/winter 2017/18

Aktuálne trendy v oblasti módy krásne dopĺňajú aj trendy v oblasti účesov. Rovnako ako je to s módnymi trendmi, tak ak vlasových trendov je veľmi veľa a môžete si vybrať tie, ktoré sa vám páčia alebo ich úplne ignorovať. Vybrala som tri najvýraznejšie a najčastejšie sa opakujúce, ktoré vás určite zaujmú. Všetky sú veľmi ženské a  nenáročné na prípravu, takže nemusíte vstávať o dvadsať minút skôr. Ktoré sú to? Poďme na to. 1) mašľa, stuha
Minulý rok bol veľký hit zamatové stuhy okolo krku tzv. obojok alebo collar. Tento rok sa zamatové a saténové stuhy presunuli do vlasov. Môžete použiť aj úzku stuhu, ktorú ste mali minulý rok okolo krku, alebo si kúpte širšiu, ktorá krásne vynikne. Môžete si ju uviazať ako čelenku, použiť namiesto gumičky do vlasov alebo zapliesť do copu, čo je druhý veľký hit.


2) zapletané
Vraj som v detstve veľmi rada nosila priberaný cop. Raz mi ho mamina urobila do škôlky (robila mi ho veľmi často), a keď mi po zobudení urobili "iba" zapletaný tak som plakala a plakala :D TO isté sa opakovala aj v škôlke v prírode. Teraz zapletaný cop nosím veľmi málo, väčšinou keď sa mi už nechcú umývať vlasy (rozumej, že zajtra idem cvičiť alebo plávať a je to zbytočné), tak si ho zmotám do zapletaného copu, prípadne až drdolu. Teraz je správny čas naučiť sa priberaný alebo rôzne účesy so zapletaným copom. Veľmi sa mi páčia, keď sú obtočené okolo hlavy. Môžete experimentovať a dobrá správa je, že aj ležérne zaviazaný cop je veľmi trendy (posledná foto).
3) sponky, ozdoby
Z tohto trendu sa veľmi teším. Doma mám pár kúskov rôznych spôn, sponiek a ozdôb do vlasov, ktoré takmer nenosím. Príde mi to veľmi elegantné na bežné nosenie. Teraz ich však môžeme všetky nosiť veselo aj cez deň. Stačí jedna zaujímavá sponka nad ucho a je to. Ak sa nebojíte extravagantnosti siahnite aj po poriadne výrazných a ligotavých kúskoch.
source: pinterest

 

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

  1. vrkoče boli, sú a vždy aj budú láska... :) neviem prečo, no moje ruky sú na naberaný vrkoče príliš ľavé, ale hrozne by som chcela ovládať umenie zapletať ho :D

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)