kvetovaná midi sukňa s červenými doplnkami

Kvetovanú sukničku ste už videli v dvoch príspevkoch. Ako sme ju šili a v jednom jarnom outfit príspevku. Nosím ju často a povedala som si, že si zaslúži ešte viac priestoru na blogu. Takáto sukňa je výborný kúsok, pretože v nej nie je ani zima, ale ani veľmi teplo. Vďaka farebnosti ju môžete skombinovať s rôznymi kúskami so svojho šatníka. Už sa teším na jeseň, určite ju vyskúšam aj s tmavými pančuchami a koženkovou bundou. Do letného outfitu som sukňu skombinovala s ľahučkým bielym topom, farebnými sandálami a novou riflovou bundou. Outfit som doplnila výraznou kabelkou, rúžom a bižutériou v zlatej farbe :) Vlasy mi už opäť poriadne podrástli, a preto ich väčšinou nosím jemne natočené, čo sa k romantickej kvetovanej sukni veľmi hodí. Máte nejaký obľúbený letný outfit, alebo kúsok, ktorý nosíte veľmi často alebo najradšej? 


sukňa: Ivana Klepáčová (kontakt tvorba), sandále: tchibo; kabelka: sakypaky riflová bunda: shein (kúpiš TU); top: f&f; okuliare, náramky: oriflame; 

photo by Tomáš, Olympus******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

  1. outfit je super, veľmi sa ti tieto sukne hodia :) akurát mne osobne sa až tak nepáčia sandálky, no to je individuálna vec ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)