Vysoké teploty nás tešia/trápia už nejakú tú chvíľu, ale dnes je prvý letný deň. Ja sa veľmi teším, leto mám rada (tak isto ako každé iné obdobie). Leto prináša teplo, veľa slnka, vitamínu D, chutné ovocie, osviežujúce nápoje, dovolenky a hlavne ranné rýchle obliekanie a obúvanie 🙂 Mám pre vás pripravený jeden tip ako si vytvoriť trendy doplnok. Ako už vidíte na fotke pôjde o hodinky. Čo s nimi budeme robiť? Čítajte ďalej. 

Na výrobu letného trendy a šik doplnku budete potrebovať iba hodinky a štvorcovú šatku. Čím pestrejšiu tým lepšiu. Hodinku však potrebujete také, z ktorých sa dá remienok jednoducho zložiť resp. tak aby vám zostali na hodinkách po zložení remienku dva otvory, cez ktoré budeme hodinky zdobiť. 
Štvorcovú šatku 60×60 cm zložte na úzky pás. Skladajte až dovtedy, kým bude dostatočne tenký, ale priebežne kontrolujte, či prejde cez otvory, v ktorých bol remienok.
Hodinky prevlečte približne do stredu, ale to závisí už na vašom vkuse, kde budú umiestnené.  A potom už iba použite fantáziu.
Šatku oviažte okolo zápästia, jeden alebo dva krát a je to. Nechajte krátke alebo dlhé konce. Hodinky môžete zakryť jednou časťou šatky alebo ich nechať viditeľné navrchu. 

Vyzerá to super, čo poviete?


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

One comment

Vypadá to nádherně! 🙂
BLOG EVERYTHIN KATE

Leave a Reply