Koniec ďalšieho mesiaca a ďalšie skvelé kúsky, ktoré mi pribudli do šatníka alebo do kúpelne 🙂 Tento mesiac som nakupovala v zľavách, stihli sme ušiť niekoľko pekných kúskov a nemohli chýbať ani knihy. 


//oblečenie & zľava 
V house som si síce nekúpila nič v zľavách, ale zamilovala som sa do strihu basic tričiek, ktoré som si kúpila hneď v dvoch farbách a chcela som si v štyroch, ale hovorím si, že dve stačia:) Tričká stáli asi 4 EUR za kus. V f&f som si kúpila na jogu legíny a tričko vo fialových farbách a na poslednom cvičení som zistila, že som celá fialová a ešte aj uterák je fialový :). Legíny stáli 7 EUR a tričko asi 4 EUR. V Reserved som si kúpila kvetinkový top a jedno pekné tielko, ktoré sa skvele hodí k tmavomodrým jeansom. Blúzka približne 10 EUR a tielko asi 7 EUR. Z Romwe som si objednala ružovú blúzku s mašličkami a jeansy, odkazy nájdete pod fotkou. 

blúzka: e-shop, rifle: e-shop 

//handmade

V máji som vám ukázala krásnu novú blúzku a kvetovanú midi sukňu. Ukázala som vám aj DIY postup ako si vyrobiť krátke nohavice, zameraný na pánske rifle. Na poslednej fotke vidíte dva kúsky, rifle a tričko. Z obidvoch vzniknú DIY projekty, z trička veľmi jednoduchý a z jeansov jednoducho šortky. Tričko stálo 2 EUR a rifle asi 7 EUR.

//knihy & fotoaparát

Nikon D5 som musela vrátiť a ďalší na testovanie som dostala D5300 s objektívom 70 – 300 mm f/ 4,5-6,3 a som veľmi zvedavá čo dokáže. Do knižnice pribudli až tri knihy. Prvé dve som si kúpila za poukážku, ktorú som dostala a o Banskej Bystrici  som knihu vyhrala juchuuu. Tú čiernu knihu nevnímajte zle, jednoducho som si vždy chcela prečítať túto knihu btw. pred Vianocami stála cca 50 EUR teraz som si ju kúpila za 19 EUR. 

//oriflame
Z noviniek som okrem kozmetických produktov vyskúšala aj nekozmetické resp. kokteil z rady wellness, ktorý je prospešný nie len na chudnutie, ako som si myslela, ale je vhodný na udržanie hmotnosti, pribratie, ale je prospešný aj pre správne trávenie. O ďalších novinkách si môžete prečítať v recenzii
//výzva na záver
Poznáte kampaň Vystrihaj sa Slovensko? Je to jeden z projektov organizácie Liga proti rakovine, prostredníctvom ktorého pomáhajú pacientkam s onkologickým ochorením, ktorých choroba pripravila o symbol ženskosti, VLASY. Doteraz ste mohli projekt podporiť darovaním min. 40 cm vlasov na výrobu parochní. Samozrejme, nie každá z nás má také dlhé vlasy a chce nejakým spôsobom tento projekt podporiť. Dlho som tento projekt sledovala, žasla som nad všetkými, ktorí si vlasy ostrihali a neboli to iba ženy!! Vlasy nemám farbené, sú zdravé, ale nemajú dostatočnú dĺžku a určite nie som jediná, ktorá by chcela pomôcť ale neviem ako. Teraz môžete pomôcť aj iným spôsobom, čo je parádne. Ako? Stačí aby ste si v 101 Drogerie kúpili produkt značky Pantene. Prispejete tak 50 centami na výrobu parochní na mieru a môžete tak urobiť do 11. júla ♥♥ #silnaakrasna nezabudnite 1 výrobok Pantene = 50 centov … môj najobľúbenejšia rada je aqua light, pretože vlasy nezaťažujú, choďte si kúpiť aj vy ten svoj obľúbený ♥


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

0 comments

Nádherné věci sis koupila! 🙂
Mr. Kev

Skvělé.) a moc se mi líbí ta bílá halenka!

Leave a Reply