4 triky stylistov ako posunúť svoj outfit na vyšší level // styling tricks

Kedže nám už teploty dovoľujú obliekať sa rýchlo a  nie v toľkých vrstvách, mám pre vás štyri skvelé triky ako svoj outfit niečim ozvláštniť, ako vyzerať trendy aj v základných kúskoch a niekoľko tipov a trikov. Pár trikov určite poznáte zo svojho okolia, ale nikdy ste ich nevyskúšali alebo ste im iba nevenovali pozornosť. Sú to však malé detaily, ktoré dokážu urobiť divy :) 


//ukáž členky
Ak si kupujete rifle v dĺžke 34 t.j. také, ktoré vám siahajú pod členky, vyskúšajte tento trik. Ja si takisto kupujem túto dĺžku, pretože väčšinou na tie, ktoré majú super strih a sú aj v dĺžke 32 natrafím málokedy. K botaskám a na zimu je to super, pretože chcete mať nohy v teplúčku. No keď sa rozhodnote nosiť rifle k lodičkám a teploty to už dovolia, vyhrňte si rifle tak, aby bolo vidno najužšiu časť, tesne nad členkami. Takto bude celý outfit pôsobiť veľmi šik a trendy.  Takto vyhrunuté rifle nosím celoročne, samozrejme v práci v interiéri, a pár krá som to vyskúšala aj na klasických nohaviciach a vyzeralo to veľmi sviežo. Takéto rolovanie vyzerá senzačne aj na boyfriend strihoch.
... ako na to 

viem viem ach tie moje žily

//zastrč košeľu
Milujem dlhšie košele a úplne najviac také, ktoré majú zadný diel o pár centimetrov dlhší ako ten predný. Keď si oblečiete košeľu len tak na rifle alebo sukňu je to OK také "bežné". Vyskúšajte si košeľu v prednej časti zastrčiť do nohavíc a zadnú nechať vonku a uvidíte, že váš outfit bude ako mávnutím čarovnej paličky veľmi trendy. Môžete vyskúšaj aj variant, že si zastrčíte iba jednu stranu (tam kde používate vrecko) a druhú necháte na nohaviciach. Nemusí ísť iba o košeľu, takto to vyzerá skvele aj na tričkách, topoch alebo svetroch.
... ako na to 

//vyhrň rukáv
O spôsobe ako vyhrňúť rukávy, aby to nebola len taká neforemná rolka som vám písala samostatný článok >> nerolujte rukávy <<. Je to však ďalší trik ako môžete svoj outfit oživiť. Nerolujte ale vyhrňte :) 
... ako na to 

// ukáž peknú podšívku na saku
Tento trik je podobný ako pri rukávoch na košeli. Tento krát mám pre vás dva tipy. Jeden je klasický, a to ak máte zaujímavú podšívku na saku, tak sa ju nebojte ukázať a vyhrňte rukávy napríklad tesne pod lakeť. Ja mám najradšej dĺžku tesne nad hodinky. Druhý tip je trik ako udržať rukáv nad lakťom a nemusieť si ho stokrát za deň napravovať :) Zoberte si tenkú čiernu (podľa farby saka) gumičku do vlasov (kancelárske sú príliš farebné), vytiahnite si rukáv nad lakeť, prevlečte gumičku a spustite zvrchu rukáv, tak aby ju nebolo vidno. Voilá veselo môžete celý deň vysvetlovať, dvíhať ruky, mať ich vo vreckách  a rukávy sa ani nepohnú :)
... ako na to 


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)