Môj druhý tip ako si privolať jarnú náladu je kozmetickými a nekozmetickými produktami Oriflame, napríklad z aktuálne kampane číslo 4. Nájdete tu množstvo noviniek, ktoré som otestovala a v článku si môžete prečítať môj názor  na tieto produkty. V kampani číslo 4 Oriflame predstavil novú radu NovAge Time Restore. V tomto článku vám však moje skúsenosti ani názor na túto radu nenájdete, pretože je určená na veľmi zrelú pleť. Všetky potrebné informácie však nájdete na stránkach Oriflame. Inšpirujte sa a vytvorte si jarnú náladu 🙂


Rúž na pery Colourbox


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Široká škála prekrásnych rúžov v sýtych farbách, ktoré budete chcieť mať všetky. Prekrásne odtiene za prijateľnú cenu potešia každú ženu. Prekrásne farby, ktorým nikto neodolá. Predstavujeme vám širokú škálu rúžov na pery v úžasných sýtych odtieňoch. Určite nezostanete len pri jednom. Môžete ich mať celý rad a oživiť si nimi váš vzhľad pri každej príležitosti

množstvo:  4g 
kód:   pearly berry 32994, shimmering cherry 32993, soft red 32985
cena:  2,49 €aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Nová kolekcia rúžov nesie krásne meno Colourbox. Z dvadsiatich nových odtieňov som si vybrala tri odtiene, ktoré majú chutné názvy: pearly berry, shimmering cherry a soft red. Neviem si vybrať, ktorý sa mi páči najviac. Každý je iný, niečim zaujímavý a celkový make-up krásne doplní. Rúže sú v bielo-čiernom flakóniku, ktorý je veľmi jednoduchý, ale stále pôsobí veľmi pekne. Je to niečo úplne iné. Rúže sú takisto zaujímavo zrerazné a jednoducho sa aplikujú aj bez štetca. Rúže sú skutočne v sýtych farbách, to vám môžem potvrdiť. Pigmentácia nie je taká silná ako napríklad pri matných rúžoch, ale podľa môjho názoru dostatočná. Na fotke nižšie mám na perách dve vrstvy. Zloženie je krémové a podľa odtieňu, ktorý si vyberiete sú aj lesklé, perleťové. Pery vyzerajú veľmi sviežo až tak šťavnato, názvy odtieňov sú trefné 🙂 Ako pri každom rúže, tak aj pri týchto pripomeniem, že tým, že rúže nie sú matné budú sa vám trošku otierať, jednoducho nie sú to permanentné rúže, s tým musíte počítať. Rúž ma príjemnú vôňu, nie je nijako prenikavá, ale je veľmi jemná, ktorá neprekáža.


 odporúčam, rúž je vhodný na denné nosenie, keď chcete perám dodať svieži vzhľad, vyberať môžete až z 20 odtieňov a cena je úžasná

Krémový rozjasňovač The ONE

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Rozjasnite a zvýraznite si tvár pomocou  hry svetla. Hodvábne jemný krémový rozjasňovač dodá pleti žiarivý, svieži vzhľad a rozjasní kľúčové črty, akými sú lícne kosti, očné viečka a dekolt.

MODERNÝ SPÔSOB KONTÚROVANIA TECHNIKA STROBING

1.OČNÉ PARTIE  
– krémový rozjasňovač The ONE najskôr naneste pozdĺž obočia z hornej aj spodnej strany a do kútikov očí pre ich žiarivý vzhľad.
2. TVÁR 
– potom rozjasňovač naneste nad obočie, do stredu čela, na nos a nad pery, čím zvýrazníte tieto partie.
3. LÍCNE KOSTI 
– nakoniec rozjasňovač naklepkajte pozdĺž lícnych kostí až po vonkajšie kútiky očí. Jednotlivé vrstvy rozotrite prstom, vejárovitým štetcom alebo špongiou na krycí krém, aby ste dosiahli dokonalý žiarivý vzhľad.PREČO BUDETE TÚTO TECHNIKU MILOVAŤ:
• pleť vyzerá odpočinutá
• dodáva svieži, orosený vzhľad
• je ideálna na obľúbené nahé líčenie

množstvo: 30  ml

kód:   33416

cena: 7,90 € 4,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Rozjasňovač je úžasná vec. Ak si ho aplikujete na správne miesta na tvári, viete si ju pekne vykontúrovať. Rozjasňovač sa najčastejšie aplikuje na nos, najvystupujúcejšiu časť na lícnych kostiach a nad hornú peru. V Oriflame sme sa s rozjasňovačom stretli v paletke spolu a ružovou farbou na líca a tmavším odtieňom na kontúrovania. Teraz je aj vo forme krému 🙂 V katalógu nájdete aj presný postup ako by sa mal používať, aby ste si tvár pekne vykontúrovali. Rozjasňovač v tejto forme môžete použiť aj na príležitosti, kedy nemáte chuť na krycí make-up a chcete aby pleť vyzerala sviežo 🙂 Krém ma konzistenciu ako krycie krémy The One, na ktoré sme v Oriflame zvyknutí. Je krémová, nie je veľmi riedka ani hustá, ale tlačte opatrne predsa len chceme malé množstvo 🙂 Stačí použiť kvapku, pretože krém ma vysoký lesk resp. obsahuje čiastočky, ktoré vytvárajú žiarivú farbu a je dosť svetlý. Čo som si všimla je vôňa krému, ktorú neviem identifikovať, len aby ste počítali s tým, že krém má vôňu. Na porovnanie vidíte na fotke BB, CC aj krycí krém. Určite si ho nenanášajte príliš veľa na úplne celú tvár, len na časti, ktoré chcete zvýrazniť 🙂 

 odporúčam, krém vám určite vydrží dlho, krásne rozjasňuje

Profesionálna špongia na krycí krém

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Špongia na jednoduché nanášanie krycieho krému. Na jednej strane má špicaté zakončenie na extra precízne ťahy a na struhej strane širší koniec na ľahké rozotretie krycieho krému. Je vhodná na nanesenie krycieho krému, korektora a odstránenie nedokonalostí make-upu. Môžete ju používať nasucho alebo namokro. Po umytí ju môžete znovu použiť.

Materiál: PU pena
Rozmery: 4 x 6 cm.
kód: 27686

cena:  5,50 € 3,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Špongiu som si objednala už druhý krát, tento krát k hore spomínanému novému produktu na rozjasnenie pleti. Veľmi oceňujem tvar špongie a to hlavne to, že nie je v tvare vajca ako väčšina špongií ale má takýto tvar ako vidíte na fotkách a tak sa veľmi jednoducho uchopí a nanáša sa ním make-up. Užšiu časť používam na časti okolo pier, nosa a očí a väčšiu plochu na čelo a líca (prípadne krk).  Špongia je pevná, pekne rozotiera make-up. Ja ju vlastne používam, keď sa mi veľmi nechce hrať s make-upom alebo nemám čas, ale potrebujem aby moja pleť vyzerala “dokonale”. Jemným vklepaním make-upu pleť vyzerá naozaj krásne. V rôznych beauty videách som videla, že touto špongiou aplikujú aj biely prášok pod oči, pred aplikáciou tieňov. Čím si aplikujete tekutý make-up vy? 

 odporúčam, pomocou špongie make-up pekne rozotriete bez fľakov a pekne zapracujete aj korektor okolo očí

Sypký púder Giordani Gold Invisible Touch

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Perfektný prirodzený vzhľad a rozžiarená pleť. Ľahký, sypký púder na matné líčenie pleti, ktorý ju zároveň rozžiari. Obsahuje zosvetľujúce čiastočky, ktoré zjemňujú a maskujú nedokonalosti pleti a jemné vrásky a hydratačný komplex, ktorý pleť dostatočne hydratuje.

množstvo:  10 g
kód:   30556 natural

cena:  18,90 € 13,99 € 

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Pravdu povediac by som mala skočiť do solárka. Som veľmi biela a poslednú dobu mám pocit, že aj najsvetlejší make-up je pre mňa tmavý. Veľmi ma hnevá farebný rozdiel medzi pleťou a krkom a preto som na čas skončila pri svetlom BB kréme. Samozrejme tmavé sú aj púdre a rozhodla som sa, že vyskúšam sypký púder, z ktorého názvu už vyplýva, že by nemal byť príliš farebný. Myslím, že niekedy dávno som ho už mala len v inom balení. Balenie, ako sme už pri GG rade zvyknuté, je veľmi elegantné a jednoduché. Okrem čiernej a zlatej je nádobka veľmi prakticky vymyslená a je v priesvitná. Presne vidíte kedy je čas doobjednať si púder. Veľmi pozitívne hodnotím aj balenie po otvorení vrchnáčika, ktorý je na klasický závit. Na vrchnej časti, nad púdrom, je umiestnený plastový aplikátor, ak to tak môžem nazvať. Cez dierky si na vrchnáčik otočením nádobky nasypete toľko púdru koľko potrebujete. Podľa potreby môžete plastový aplikátor otvárať a zatvárať, čím zamedzíte, že sa vám púder celý vysype. V časti, kde nie sú dierky, je umiestený malý štetec, ktorým by ste si mali púder aplikovať. Je však príliš malý resp. je využiteľný na časti ako nos alebo pod očami, alebo rýchle prepúdrovanie na toaletách, ja však používam klasický veľký štetec na púder. A teraz sa dostávame k farebnosti. Púder nie je neviditeľný, má farbu, ale takú jemnú prirodzenú. Nie je ani oranžový, nerobí ani príliš opálený vzhľad, ale taký “normálny” vzhľad pleti. Nevyzeráte ani ako zo solárka ani ako keby ste slnko nevideli roky rokúce 🙂 Keď si dám pozor a pekne ho rozotriem a veľa nepoužijem, tak je vhodný aj na moju farbu pleti. Pokiaľ nemáte mastnú pleť nemusíte to preháňať s púdrom, stačí iba T zónu 🙂 Funkcia každého púdru je zmatniť pleť.

 odporúčam na zmatnenie pleti a dodanie krásnej prirodzenej farby

Kabelka Camel Classica

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Klasická a zároveň moderná kabelka z imitácie kože vo farbe ťavej srsti má zrnitý povrch a zlatisté detaily. Môžete ju nosiť na pleci alebo v ruke. Má úzke remienky s ozdobnými detailmi, zlatistý kvietok na prednej strane a kovový zips s príveskom z imitácie kože. Vo vnútri sa nachádzajú vrecká na zips, aj bez zipsu.
Materiál: PU, polyester, mosadzné pokovovanie, potiahnuté zlatou farbou, zinková zliatina, meď,nylon, železo. 
Rozmery: 35 x 15 x 27 cm.
kód:   29332

cena: 24,99  €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Kabelku Classica som vám už predstavila, ale v čiernej farbe. Kabelka bola výnimočná logom, ktoré nájdete na hojivom zázraku. Vnútri je šedá, má dve vrecká, jedno na zips a druhé otvorené a veľmi priestranná. V kampani 4 nájdete kabelku Classica v karamelovom odtieni, alebo teda vo farbe ťavia srsť (camel). Kabelka je v princípe rovnaká s drobnými rozdielmi. Líšia sa iba logom a camel je vnútri biela. Čiernu verziu som si zamilovala, vďaka pevnému dnu sa váha vecí pekne rozloží a na pleci až tak necítite záťaž. Béžovú začnem nosiť hneď ako odložím žltý kabát, ku ktorému sa veľmi nehodí. Jedinou nevýhodou pri camel verzii vidím v bielej farbe vnútrajšku, ale tak si budem dávať väčší pozor čo v nej nosím pohodené a budem ju častejšie čistiť. Ku kabelke,podobne ako k čiernej verzii, si môžete dokúpiť aj krásny šál, o ktorom si prečítajte nižšie.

 odporúčam k jarným a letným outfitom


Šatka Camel Classica

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Obdĺžniková keprová šatka z polyesteru vo farbe ťavej srsti s moderným červeným a ružovým vzorom. 

Materiál: polyester
Rozmery: 90 x 190 cm
kód:   29334

cena:  11,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Šatka má rovnakú farbu ťavej srsti ako kabelka camel classica. Doplnená je ružovou, červenou a bielou farbou. Spolu tvoria veľmi peknú farebnú kombináciu. Šatka vás aj zahreje, takže vhodná na jar aj jeseň alebo na zimu pod kabát. Určite ju využijete. Opäť veľmi oceňujem, že štítok a označenie Oriflame je v rovnakých farbách ako šatka, čo je priam dokonalé (veď viete ako ja trčiace štítky nemám rada). Šál je na dotyk veľmi jemný, ukončený malými strapcami, ak to tak môžeme nazvať, jednoducho nemá rovný pevný koniec. Je to šál t.j. nie je to štvorec. Určite neoľutujete touto kúpou. 

 odporúčam na všetky ročné obdobia, outfitu dodá šmrnc vďaka výraznejším farbám

Toaletná voda Wonderflower

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Wonderflower je jedinečná vôňa so živými akordmi hrušky, ktoré spolu s kvetinovými tónmi mandľových kvetov a fialiek splývajú s originálnou zmesou farebných voňavých tónov.Predstavte si vôňu, ktorá vás povznesie a vyvolá vo vás pocit radosti a kúzelnej fantázie.

množstvo: 50 ml

kód:   31300

cena:  27,90 € 15,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Doma mám niekoľko toaletných vôní a parfémov a ten môj ktorý používam sa minul. Dlho som rozmýšľala, ktorý začnem používať, ani jeden nebol na 100% taký ktorý by mi sedel. Ale už nemusím hľadať, pretože Wonder Flower je skutočne nádherná vôňa. Bola som nadšená hneď ako som vôňu vybrala z krabičky. Je veľmi pekná, čistá a ako čerešnička na torte je vrchnák v tvare kvetu. Veľmi pekne sa vyníma na kozmetickom stolíku a vždy mám úsmev na tvári, keď sa na neho pozriem.  Asi preto, že mi pripomína flakónikom aj vôňou jarnú prírodu. Opäť ide o ovocno-kvetinové tóny, ktoré mám veľmi obľúbené. Tento krát viac cítiť kvetiny, ale samozrejme keď sa “zavoniate” tak ucítite aj hrušku. Ja som úplne nadšená a zaradila sa hneď na druhé miesto za (neprekonateľnej pre mňa) happydisiac.

 odporúčam milovníkom kvetinových vôni

Denný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen 

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Denný krém proti vráskam s revolučným účinkom posilnený o patentovaný komplex Tri-Peptide, výťažok rastlinných buniek z ľuľkovca a ochranný faktor SPF 15. Časom viditeľne koriguje vrásky, vyhladzuje štruktúru pleti a oživuje jej tón. Poskytuje jej intenzívnu hydratáciu a zanecháva ju jemnú a pružnú. Jemne parfumovaný.

množstvo: 50 ml

kód:   31545

cena: 24,90 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Priznávam, spolu s tridsiatkou som sa rozhodla prejsť aj na “vyššiu” radu krémov. Doteraz som používala True perfection, ktorý je určený na 20+ a má unavenú pleť hydratovať, zrelaxovať a odstrániť známky stresu. Túto radu som používala od prvého dňa ako vyšla v katalógu a úplne som si ju zamilovala. Preto som dlhšie váhala, či vôbec potrebujem niečo iné. Rozhodla som sa postupne prejsť na Ecollagen, ktorá bojuje s prvými vráskami. Nie že by som mala výrazné vrásky, ale ani ich nechcem mať výrazné. Pokožka bude čím ďalej viac ochabovať a strácať pružnosť, pevnosť a vrásky sa prehlbovať, ak samozrejme včas nezakročíme. Ecollagen sú krémy v zelenom obale. Už používam krém na oči a tonizačnú vodu a teraz už aj krémy. Keď porovnám true perfection a ecollagen tak zásadný rozdiel tam je na pocit už pri prvom siahnutí do krému 🙂 True perfection denný krém mal konzistenciu takého veľmi jemného až hodvábneho krému, ktorý vašej pokožke dodal pocit ako keby ste ju zabalili do bavlnky, skutočne. Zrazu ste mali chuť oddychovať a zakryť sa do kedy a relaxovať. Naozaj som mala pocit, že tým ako si krém rozotieram odchádza aj stres. Doslova som si to užívala. Ecollagen má o čosi ale naozaj len o malinko hustejšiu alebo pevnejšiu konzistenciu (to by ste museli cítiť, ťažko to úplne presne opísať), farba aj vôňa zostáva rovnaká, nevýrazná ale veľmi príjemná a vhodná na denné používanie. Nijako sa nevtiera ani neprekáža. Už z fotky môžete vidieť, že aj pri rozotieraní je to už vážna vec. Robím si srandu, len ja mám taký pocit pri tomto kréme, že už som dospelá :DDD rozumieme sa, však. Ako keď prvý krát držíte občiansky a cítite sa tak dospelo, tak tak som sa nejako cítila s krémom, keď som ho prvý krát použila. No ale späť ku konzistencii. Takže rozotiera sa trošku ťažšie ako true perfection (TP), čím chcem povedať, že si ho môžete aplikovať v menšej vrstve ako ste boli zvyknuté pri TP. Pleť máte opäť ako v bavlnke, ale ja som mala naviac aj pocit, ako keby sa mi vytvoril ochranný štít, čo znie opäť ako zo scifi filmu, ale bol to môj pocit. Mala som pocit, ako keby krém vošiel do všetkých vrások, vyplnil ich a vytvoril perfektný základ na make-up a pleť bola pružná. Po prvom týždni som si ho veľmi obľúbila.

 odporúčam pre 30+ 

Nočný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Moderný, vysokoúčinný, nočný hydratačný krém, posilnený o komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovitých rastlín, koriguje vrásky, vyhladzuje štruktúru pleti a po čase osviežuje jej tón. Intenzívne ju hydratuje a vyživuje, aby bola ráno hebká a pružná. Jemne parfumovaný.

množstvo: 50 ml

kód:   31544

cena: 24,90 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Nočný krém je opäť nová skúsenosť. Oproti TP je už aj nočný krém krémovej konzistencie. Aby som pripomenula tak TP nočný má konzistenciu ako panna cotta. Nočný krém, podobne ako denný, je hustejší, čo vidno aj pri rozotretí. Po prvom použití som bola dosť milo prekvapená. Pleť sa mi ako keby sťahovala, alebo bola taká pružná, alebo ako to popísať, nebolo to nepríjemné, len som bola prekvapená, že účinok hneď cítim a krém pracuje. Preto som vyššie písala, že sa dejú vážne veci 🙂 S obidvoma krémami som veľmi spokojná a som rada, že som ich začala používať.

 odporúčam 30+ a na prvé vrásky

Ktorými produktami ste si urobili radosť vy? Máte na niektorý iná názor alebo inú skúsenosť?


******
Ďalšie recenzie na kozmetické produkty nájdete v záložke >>> KOZMETIKA
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

You May Also Like

3 comments

Houbička na makeup je super, jedna z nejlepších, co jsem zatím zkoušela 🙂

Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

Môj BLOG-KLIK♥

Tie rúže vyzerajú super, mne oriflame kozmetika nesedí, ale sem tam si aj tak niečo na skúšku objednám 🙂 xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Leave a Reply