bordová, hnedá a čierna v jednom outfite // prvé náznaky jari

Veľmi sa teším, že konečne sú teploty nad nulou. Síce príroda vyzerá unavená resp. všetko je hnedé a obloha sivá, čo práve nepridáva na nálade a chuti obliekať sa veselo, ale o mesiac tu je jar, takže sa na to treba pozerať tak, že sa príroda prebúdza. :) Už sa neviem dočkať na prvé kvety, zelené listy na stromoch a slnečné lúče, ktoré nás dobijú energiou :) Opäť je bezpečné odísť z domu bez rukavíc a šálu, môžem nosiť klobúk bez toho aby mi odmrzli uši, členkové čižmy a takéto vesty, ktoré som si veľmi obľúbila. Vo všeobecnosti mám veľmi rada vesty. Veľmi podobnú len trošku kratšiu mám aj v čiernej farbe. Je to veľmi dobrý spoločník na cestovanie, takisto aj na nákupy, keď je jedna predajňa veľmi klimatizovaná a v druhej je príliš teplo, a keď viete, že sa počasie zbláznilo a teploty cez deň kolíšu medzi nulou a plus desiatimi stupňami :) Zahreje, ale tým, že je otvorená vám v nej nebude až tak teplo, stačí si pod ňu obliecť obyčajné tričko s dlhým rukávom a je to. Táto vesta je však už vypredaná, však kto by odolal, ale v ponuke som našla ešte čiernu a podstatne lacnejšiu, aha TU. Kto sa už teší na jar?
vesta: shein (kúpiš TU podobnú TU), tričko: c&a okuliare: lindex  klobúk: shein (podobný kúpiš TU), kabelka: shein (podobnú kúpiš TU), nohavice: h&m, topánky: f&f rúž: oriflame
photo by Tomáš, Nikon D3100******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

2 komentáre:

  1. mne sa táto kombinácia páči, vyzeráš super Ivy! :) xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Moc pěkné, konečně se blíží jaro :-) Velmi zajímavá je ta kabelka, já bych volila raději batůžek, ale to jen moje preference :-)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)