new in: december & what i got for christmas


December je plný darčekov. Mikuláš, Vianoce a meniny na konci mesiaca :) Tento rok som bola prekvapená z množstva darčekov, ktoré som dostala. V práci sme si s kolegami okrem toho odovzdávali aj "tajného santu", dostali sme úžasný darček od zamestnávateľa a niektoré darčeky si na mňa počkali do dnešného dňa. Medzi sviatkami som využila výpredaje a dokúpila som si pár vecí, ktoré som "nevyhnutne" potrebovala. Niektorými peknými vecami som si urobila radosť len tak, lebo december je ťažký mesiac aj na prácu a chcela som sa odmeniť :) Poďme na to je toho skutočne veľa.  // milé vecičky pre radosť
Od Tomáša som dostala malé nožničky, po ktorých som túžila. Súpravu náušníc a brošne, ktoré kúpil na sashe.sk a volajú sa "knihomoľka" miléééé :) Vianočnú sviečku a hrnček som dostala od kolegyni Ľubky. Z hrnčeka som celé sviatky pila rannú kávu. Ďalší set darčekov skicár, ceruzky, podložku pod pohár a magnetickú lepiacu pásku som dostala od kolegyni Stanky. Videli ste už niekedy magnetickú lepiacu pásku? Ja veru nie, som z toho nadšená :) Srdiečko s mentolkami a vtipným nápisom, textilnú ozdobu na stromček a nálepky mi podarovala kolegyňa Alenka. Set na patentky mi dal Tomáš, to som takisto veľmi ocenila, lebo doma máme taký starý, aj keď to často nepoužívame, ale sem tam áno. Uterák na jógu, stieraciu mapu a môj najobľúbenejší seriál "Alpy zhora" ktorý vyzeralo, že sa jednoducho nedá nikde zohnať, som takisto dostala od Tomáša. Handmade fotoalbum mi vyrobil môj kreatívny brat. Porcelánového anjelika a teplučkú deku som dostala od kamarátky Jenniky a takisto mi opatrovala od júna ceruzu z Chorvátska :)
 // spolupráca
Od Nikonu som dostala za spoluprácu v roku 2016 set pohárikov s logom, diár a nástenný kalendár, ktorý je úplne nádherný.  Diár je však bez mien a sviatkov, tak ho asi nevyužijem a rozmýšľam, že urobím súťaž :)
 // práca
V práci sme už tradične dostávali vianočné darčeky. Tento rok bol originálny, pískacie tričká, z ktorých boli nadšení úplne všetci. K tomu sme dostali veľký diár a power bank, ktorá je neuveriteľne tenká a ľahučká. Kolegyňa Anka mi dala fisheye na mobil. juchúúú.
 // handmade
Látky sme kúpili ešte v novembri. Mama ma prekvapila a z kockovanej ušila nohavice, ktoré mi dala na Mikuláša ehm niekedy je výhoda, že nemáte v láske čokoládu :) Z modrej látky mi ušila šaty, ktoré mi dala na meniny :) Na Vianoce som dostala ešte jednu látku, čierno-bielu pepitavú, z ktorej budú asi púzdrové šaty, alebo sukňa. Uvidíme.
 // knihy
Minulý rok som dostala asi sedem kníh a tento rok dve resp. tri, lebo jednu som si kúpila sama ako odmenu za náročný deň. Ve jménu Gucci som dostala od Tomáša a druhé pokračovanie Banská Bystrica som dostala od maminy na meniny. Kniha stylistkou sama sobě ma zaujala a jednoducho som ju chcela čítať hneď a nechcelo sa mi čakať, či mi ju niekto kúpi :D

 // oblečenie, doplnky
Na firemnú vianočnú párty som si kúpila prvé vianočné tričko, ktoré som si kedy kúpila. Ďalej som s i urobila radosť tyrkysovými rukavicami. Od kolegyne Ľubky som dostala horčicový set šál + čiapka. Vo výpredajoch som si kúpila vetrovku na svah za cca 38 EUR. Bodkované pančuchy mi darovala mama. Čiapky mám z e-shopu shein, takisto aj várku oblečenia na fotke nižšie. Pod fotkami nájdete odkazy na jednotlivé e-shopy :) Oblečenie samozrejme uvidíte čoskoro aj v outfit príspevkoch. Niekedy pred sviatkami sa mi pokazil zips na členkových čižmách a kúpila som si v f&f takmer úplne rovnaké, čomu som sa veľmi potešila. Boli vo výpredaji čo bolo ešte viac super :) Šedú šatku som dostala od Jenniky a klobúk som si kúpila len tak pre radosť vo Zvolene v Gate.  Z Oriflame doplnkov to boli tento mesiac športová taška a kolekcia poetry - kabelka, šatka a náhrdelník. 
 kúpiš na e-shope: čiernu TU a farebná je vypredaná TU ale majú ju v inej farebnej kombinácii TU
 kúpiš na e-shope: zelený kabát s brmbolcami TU, čierne vyšívané šaty TU, bordové tričko TU 
 // kozmetika
Z kozmetiky to boli novinky Oriflame z prvého katalógu. Od tajného santu (kolegyni Evky) som dostala handmade mydlá a tekutý rúž na pery a Stanka mi ešte pribalila ligotavý lak na nechty :) 
recenzia na produkty oriflame TU

Dostali ste na Vianoce to čo ste si priali? Prekvapil vás niekto niečim ako napríklad mňa Tomáš DVD "alpy zhora?" 

******
Cestovateľské zážitky nájdete v záložke >>> CESTOVANIE
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)