otvorenie najväčšej predajne Reserved na Slovensku v Žiline

Koncom novembra sa v Banskej Bystrici otvorila najväčšia predajňa Reserved s dámskou kolekciou. V decembri sa otvorila najväčšia predajňa na Slovensku v Žiline, v ktorej nájdete dámsku, pánsku aj detskú kolekciu a ja som opäť mohla byť pri tom. Keď som vošla do obchodného centra hneď som zbadala predajňu Reserved a nekonečne dlhú radu pred obchodom. Potom som vošla do obchodu a mala som pocit, že tam zablúdim, taká bola veľká. Predstavovala som si hocičo, ale takýto veľký priestor ani vo sne. Keď sa rozbehol predaj, rad na pokladne boli až k východu, boli to trpezliví zákazníci :) Bolo to úžasné. Program opäť moderovala Barbora Rakovská a bol podobný ako ten v Banskej Bystrici. Tento krát sme stihli všetky ti témy, office look, vianočný večierok a silvestrovská párty. Snažila som sa obliecť inak ako v BB, ale tie čierne ligotavé šaty sú jednoducho senzačné a chcela som si ich obliecť opäť aspoň na hodinu :) Moja úloha bola odprezentovať témy, ktoré som zadávala vždy dvom súťažiacim, vysvetliť v skratke, čo si pod touto témou môžu predstaviť a čomu by sa mali vyhnúť a nakoniec som im pri výbere oblečenia aj radila a usmerňovala som ich. Išlo im to perfektne a na poslednú tému som si vyhliadla dvoch chalanov, ktorí sa nechali chvíľu prehovárať a nakoniec súhlasili. Pánskemu stylingu sa až tak nevenujem, sem tam poradím kolegom, bratom a Tomášovi, ale to je naozaj minimálne, preto som sa na jednej strane potešila a na druhej strane som sa úplne zasekla pri otázke "Čo by si mali chlapci obliecť?" Pánske číslovanie je iné ako dámske a nevedela som odhadnúť veľkosť chalanov len tak na prvé pozretie, ako to je u žien :) Bola to skutočne veľká zábava, začali mi dôverovať a spolu sme vytvorili dva krásne outfity - no najprv to vyzeralo, že si obaja vybrali to isté, však boli aj kamaráti :)  Chalani boli vtipní a pre mňa to bol opäť zážitok. 
S Barborou Rákovskou v office looku a v outfite na silvestrovskú párty. Do kancelárie som zvolila krásny nohavicový bodkovaný kostým a voľnú bielu blúzku, baleríny boli moje. Na silvestrovskú párty som zvolila strieborné plisované šaty na špagetové ramienka a véčkovým výstrihom vpredu aj zvadu, na vrch som si prehodila strapcový "kožúšok", obula osm si metalické topánky a v rovnakej farbe som mala aj náhrdelník :)

Na vianočnú párty som zvolila čierne šaty, ktorými nikdy nič nepokazíte. Tieto boli celé posiate flitrami a na svetle sa nádherne leskli. Opäť som zvolila metalické topánky. Vo všetkých troch som sa cítila skvele. 
Prvé slečny, ktoré sme oslovili vo veľmi dlhom rade na pokladňu som hneď vyspovedala. Sú kamarátky a chodia na osemročné gymnázium. Na ich vek nebola táto téma práve najlepšia, ale ako vidíte zvládli to super. V podstate si outfit vybrali úplne samé, mňa sa už pýtali iba detaily, ktorá blúzka je lepšia a akú kabelku zvoliť. Nakoniec si výhru rozdelili. Na vianočnú párty sa zhodou okolností prihlásili sestry z rovnakého mesta ako prvé slečny. Dámy úplne presne vedeli, čo si chcú obliecť, téme sa veľmi potešili a pozrite sa ako im to pristalo. Opäť som poradila iba v maličkostiach ako doplnky a topánky. V tomto prípade rozhdovali likes na FB a vyhrala slečna v červených šatách. Na silvestrovskú párty som z davu oslovila, ako som spomínala, dvoch chalanov a opäť si jeden z nich vybral niečo červené :)  Doladili sme motýliky,  vybrali správne veľkosti košieľ, nohavíc a topánok. Pri chalanoch sa opäť vedeli rozhodnúť pre jedného víťaza a preto si cenu opäť rozdelili. Myslím, že to dopadlo spravodlivo :) Posledné dve fotky boli aj na FB.


******
Viac vianočnej inšpirácie v záložke >>> VIANOČNÁ INŠPIRÁCIA
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

2 komentáre:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)