Posledné dva mesiace v roku sú veľmi náročné. Nie len kvôli všetkým uzávierkam, snahy dokončiť všetky rozpracované projekty, ale aj trénovaní si odolávania nakupovať všetko ligotavé, vianočné alebo tak rozkošné. Zrazu mám pocit, že všetko, čo obsahuje pomaranč, škoricu alebo je zelenej, červenej alebo nebodaj trblietavej zlatej farby musím mať doma. Môj pracovný stôl sa mení na výstavu vianočných pohárov, čeleniek, pier, malých dekoračných (a úplne zbytočných) predmetov, z ktorých musím sem tam utierať aj prach. Na dverách kancelárie sa trblieta veľká modrá hviezda a z práce pravidelne odchádzam s trblietkami vo vlasoch a na pleti. Milujem toto hektické obdobie nech si hovorí každý čo chce 🙂 Čím som si urobila radosť v novembri? btw. trošku mi novembrové a decembrové vecičky takmer skončili v jednom článku 🙂 


//šitie

V novembri sme kúpili a ušili dvojo šiat. Šedo-fialové úpletové na bežné denné nosenie. Sú pohodlné, je v nich teplúčko a naviac majú trendy zvonové rukávy, s ktorými sa spája trošku dlhšie obliekanie kabáta. Bordové sú s nádychom retro a romantickými volánmi na rukávoch aj spodnej časti. Ušité sú z gabardénu. 
šitie: bordové, zvonové
//e-shop
Zo shein som neodolala aktuálnym trendovým záležitostiam. Metalickej plisovanej sukni v midi dĺžke, ktorá sa nádherne točí a ja ju úplne zbožňujem. Modrej pásikavej košeli, ktorá pripomína až tuniku, je poriadne dlhá a široká, s trendy kvetinovými výšivkami. Zatiaľ ju nemám nafotenú v outfite, ale pod fotkou nájdete link na e-shop. Posledným kúskom je kabát, ktorý ale nie je až tak vhodný na chladnú zimu, skôr na jeseň. Z romwe mi pribudol owersize sveter v kávovej farbe, ktorý ste už takisto videli v outfite ako metalickú sukňu a kabát.
e-shop: kabát, blúzka, sukňa

sukňa: e-shop, outfit

sveter: e-shop, outfit
kabát: e-shop, outfit
//kozmetika
Z kozmetiky som otestovala novinky z Oriflame 16/2016 a 17/2016 (ktorá v tomto čase asi ešte nie je vypublikovaná) a takisto aj novinky Yves Rocher, ktoré som dostala ako pozornosť na otvorení obchodu Reserved v Banskej Bystrici. Zatiaľ som ju netestovala, ale taaaaak nádherne vonia. Z oriflame som si doplnila obľúbený nočný krém true perfection a šampón na vlasy.

 //drobnosti

Ceruzka v tvare sladkého vianočného lízatka, no nie je to rozkošné? V BB otvorili obchod Tiger, kde je všetko za euro a všetko je neuveriteľne rozkošné. Z Oriflame diárov som si nakoniec vybrala pásikavý a takisto som si konečne kúpila aj skicáre 🙂
 //kabelka a bižutéria
V tiger som si za 1 eur kúpila vrecko, ktoré nosím na cvičenie. Pôvodný plán bol, že si ho ušijem, ale za euro by som látku a potrebný materiál nekúpila, takže som si kúpila hotové vrecko. Z oriflame som si objednala čiernu flisovú kabelku s koženkovými nášivkami. Nádhera. Z bižutérie som využila výstavu kameňov a minerálov v BB a kúpila som si náušnice z obsidiánu po ktorých som túžila a z oriflame mi pribudli aj perličkové hodinky.
kabelka aj hodinkyrecenzia 16/2016

 //fotky

… zamilovala som sa do tlačených fotiek a pravidelne si dávam vyvolať pár fotiek. Už ich mám poriadnu kopu, asi si dokúpim alebo vyrobím album. Tento krát som si dala vyvolať fotky z letných dovoleniek v Nemecku, Rakúsku a Egypte.

 //vianoce & DIY projekty
no a toto je výsledok spomínaného ošiaľu s vianočným tovarom. Všetko som ani nevyužila, ale niečo vymyslím, len v tom momente som to jednoducho musela mať. Takmer všetko čo som použila nájdete v článkoch “Vianočná inšpirácia“.
Čím ste si urobili v novembri radosť vy?

******
Viac vianočnej inšpirácie v záložke >>> VIANOČNÁ INŠPIRÁCIA
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na “urob si sám” projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT
******

You May Also Like

2 comments

wow, strieborná sukňa je super 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

O víkendu jsem byla na dni otevřených dveří v Irise, výrobně vánočních baněk. Kdysi tam pracovala nějaká prateta a tak máme všechny ozdoby na stromek z tama (dostávali to vždycky jako dárek od firmy, takže zásobovala celou rodinu). Když jsem viděla na vlastní oči, jak všechno vyrábějí ručně, zařekla jsem se, že budu mít baňky jen regionální odsud a budu podporovat místní průmysl nikdy si nekoupím žádné z Číny a ikey apod. 🙂 Takže new in jsou pro mě za listopad právě baňky z Irisy asi za 800,- (je mi jasné že nějakou sériovkou bych za 800 možná ozdobila celý stromek a takhle mám jen cca 12 ozdob, ale ta práce!! Ty nejjednodušší baňky vezmou do ruky 7x!! A co teprv ty složité 🙂 Jsem z toho hrozně nadšená, tak jsem se musela vypsat :))

Leave a Reply