keď si myslíš, že ti niečo pristane a realita je úplne iná // oversize sweater with plaid coat

Človek sa učí na vlastných chybách. Prečo začínam článok týmito slovami? Čítajte ďalej. Milujem veľké ovesize pletené svetre, ktoré sú dokonale hebké na dotyk a je v nich príjemne teplúčko. Mám doma asi tri a zaberajú podstatnú časť zimného šatníka aj keď sú pekne natlačené poukladané v poličke. Cítim sa v nich ako z reklamného letáka na vianočné akcie. Veď viete, zamilovaný párik sedí pri krbe s úsmevom na tvári, hrubými ponožkami na nohách, vtipnými čelenkami na hlave a hrnčekom horúcej čokolády s marshmallows v ruke. To isté som si predstavila, keď som na e-shope uvidela tento sveter v krásnej farbe opadaného lístia (inak ho nájdete pod coffee odtieňom). Pravdu? Sveter nehreje, dokonca mi je v ňom zima. Možno preto tá predstava páriku pri krbe a v ponožkách. Neviem si zvyknúť, že je až taký veľký a teda mám všade povyťahované očká, lebo sa vždy niekde zachytím. Našťastie nehryzie. Farba a večkový výstrih mi vôbec nepristane. Mala som si vybrať asi ten ružový alebo olivový. Outfit však zachránil krásny kabát so zaujímavým vzorom, ktorý bude vždy trendy, a výrazným bordovým šálom, ktorý naopak od svetra veľmi príjemne hreje. Ako doplnky som zvolila oxfordky, ktoré som minulý rok dostala na Vianoce od Tomáša a čiernu kabelku reserved. Stalo sa už aj vám, že ste si niečo objednali a nakoniec ste sa v tom necítili dobre? Však nie som jediná? :)
kabát: shein (kúpiš tu) sveter: romwe (kúpiš tu) kabelka: reserved hodinky: oriflame topánky: humanic nohavice: h&m šál: romwe (kúpiš tu) brošňa: vintage
photo by Tomáš, Nikon D3100

******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT
******

3 komentáre:

 1. mně se to stává pořád :D a pak se to marně snažím prodat na vinted, haha. Sluší ti to ;)

  JANNIEBEL

  JANNIEBEL- giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 2. takýto strih svetra je vždy celkom risk, aspoň pre mňa, preto do oversized pletenín nikdy nejdem :/ ale outfit je ozaj pekný :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)