beauty tip: oriflame 16/2016

Najkrajšie obdobie roka už klope na dvere. Je veľa dôvodov, prečo milujeme Vianoce a vianočnú atmosféru, ktorá napĺňa naše domovy vôňou korenia, vzrušením pri rozbaľovaní darčekov, či smiechom rodiny a priateľov. Ako sa dajú ešte spríjemniť tieto chvíle? Vyhnite sa zhonu a začnite s výberom darčekov už teraz. V tomto katalógu nájdete množstvo skvelých nápadov, ako potešiť svojich najbližších aj seba. Nech sú tieto sviatky plné výnimočne čarovných, vianočných chvíľ.


Si Magnifique!
Parížsky štýl je čosi viac ako len vonkajší vzhľad. Vychádza predovšetkým zvnútra. Ukážte pri každej príležitosti, že nie len dobre vyzeráte, ale že sa aj skvelo cítite. Tóny vzácnej vianočnej ruže kvitnúcej iba v zime vás dostanú do veľkolepej nálady. Za zamatovými lupienkami sa skrýva romantická vôňa stelesňujúca pravého ducha Vianoc. Si magnifique! 

Toaletná voda Si Magnifique!

💋  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Povzneste svoju dušu touto nádhernou, romantickou atmosférou sviatočných dní. Tóny príjemného bergamotu iskria ako čarovné svetlá ponad ženské, svieže akordy ruže a končia v teplých, čistých základných tónoch mandľového dreva. Vôňa, s ktorou si vychutnáte najradostnejšie a najhojnejšie obdobie v roku.

množstvo: 50 ml
kód:   32677
cena:  25,9 € 9,99 

👀  aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Nová vôňa Si Magnifique! je skutočne skvelá. Obľúbia si ju hlavne milovníčky sladkých kvetinových vôni. Ako prvé zacítite krásnu vôňu vianočnej ruže. Dokonca aj flakón pripomína kvet ruže. Krásny červený s vrchnáčikom v zlatej farbe, zatočený ako ruža. Je tmavo-červený a padne presne do ruky. Vôňa nie je ťažká, ale podľa môjho názoru sa hodí skôr na zimné obdobie pretože mi skutočne pripomína sviatočný deň Vianoc, kedy sedím s rodinou pri krbe alebo pri rozprávke a všade rozvoniavajú koláčiky a čaj :) Touto romantickou vôňou určite potešíte romantické duše a všetky ženy, ktoré milujú ruže (to sú takmer všetky milí páni).

👌 odporúčam pre milovníčky sladkých vôni 


Zapáľte sviečky a dožičte relax vášmu  telu aj duši. Dovoľte sofistikovanej vôni sprchovacieho gélu obklopiť vás  ako v horúcom objatí a potom  si vychutnajte nežný, trblietavý dotyk  hodvábneho telového mlieka.  Si magnifique! Jednoducho kúzelné!

Sprchovací gél Si Magnifique!

🛀  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Nechajte sa vtiahnuť do radostnej a romantickej atmosféry tejto sezóny. S hodvábnym sprchovacím gélom obohateným o nádhernú vôňu Si Magnifique bude vaša pokožka neskutočne hebká, voňavá a svieža. Vďaka vyváženému pH a zloženiu bez obsahu mydla je vhodný na každodenné použitie.

množstvo: 200  ml
kód:   32840
cena: 6,90 € 3,99 

👀   aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Sprchovací gél má príjemnú ružovú farbu a ešte príjemnejšiu vôňu. Ak si nie ste isté, či sa vám bude páčiť toaletná voda, vyskúšajte sprchovací gél, ktorý nádherne prevonia vašu pokožku a uvidíte, či vám táto vôňa nebude prekážať. Verím, že nebude, lebo je skutočne krásna. Sprchovací gél je  zabalený v peknom tmavočervenom obale s ružami, ktorý bude aj krásny doplnkom v kúpeľni (ako každý jeden výrobok Oriflame). Aplikujte malé množstvo do dlane alebo na hubku na umývanie, zmiešajte z vodou a vytvoríte krásnu bohatú penu, ktorú si budete užívať. Pokožka zostane prevoňaná, hladká a jemná na dotyk. Nepostrehla som vysúšanie ani žiadne alergické reakcie. Vôňa mi nijako neprekážala naopak som mala tendenciu voňať svoju pokožku a hladkať ju :) Určite sa bude páčiť aj partnerovi nie len vám dámy :)

👌 odporúčam, pokožka zostane hebká a krásne voňavá

VEDELI STE, ŽE... Aplikácia vône vo viacerých vrstvách je skvelým spôsobom, ako predĺžiť a zintenzívniť jej trvácnosť? Pre čo najlepšie výsledky aplikujte sprchovací gél, telové mlieko a ráno skombinujte vašu obľúbenú toaletnú vodu so zladeným antiperspiračným dezodorantom.

Trblietavé telové mlieko Si Magnifique!

🛀 čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Doprajte pokožke aj zmyslom voňavú a trblietavú starostlivosť s Telovým mliekom Si Magnifique. Rýchlo sa vstrebáva, nie je mastné, zanechá pokožku nádherne jemnú, zvodne a zároveň nenápadne trblietavú a sofistikovane voňavú.

množstvo: 200 ml
kód:   32841
cena: 6,90 € 3,99  

👀    aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Prvý krok vo vrstvení vôní je spomínaný sprchový gél, potom telové mlieko a nakoniec je to parfém alebo toaletná vôňa v kombinácii s dezodorantom. V prípade Si magnifique! môžete vôňu navrstviť až v troch krokoch. Sprchovací gél, telové mlieko a toaletná vôňa, ktorú môžete počas dňa obnovovať. Telové mlieko obsahuje drobné trblietky. Pokožka bude krásna lesklá a bude pôsobiť veľmi zdravo vďaka odrážania svetla na pokožke. Ale nebojte sa nie je to nič strašné a prehnane lesklé, nebudete ako disko guľa nebojte. Telové mlieko má opäť krásny obal a ešte krajšiu vôňu. Má ružovú farbu a hustejšiu konzistenciu. Veľmi dobre sa rozotiera, nevytvára žiadny mastný film na pokožke  a vôňa nie je vtieravá. Pokožka zostala hydratovaná a hladká na dotyk. Jedna báseň :) 

👌 odporúčam, pokožka je krásna prežiarená


Vianoce sú čas, kedy môžete naplno zažiariť… Vystavte na  obdiv dokonale upravené nechty v bohatých, sviatočných farbách,  ktorých elegantný lesk si všimne určite každý. Odtlačok sýteho rúžu  na bielom obrúsku vám na perách vyčaruje spokojný  úsmev. Si magnifique! Jednoducho kúzelné!

Lak na nechty The ONE long wear Xmas

💅  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Dlhotrvajúci*, vysoko lesklý lak na nechty v bohatých, sviatočných odtieňoch. Vylepšený o komplex Expert Gel pre krásnu farbu, ktorá nebledne a neodlupuje sa*. Široký, precízny štetec zaručí rýchle a bezchybné nanesenie*. 

množstvo: 8 ml
kód:   32734 Red Ardent, 32736 Mesmerizing Rose
cena:  5,50 € 2,99  

👀    aká je realita/moje hodnotenie produktu:
"Vianočné" laky na nechty som si hneď zamilovala. Farby sú tak neuveriteľne krásne a lesklé. Najviac sa mi páči cyklamenový alebo ako môj Tomáš povedal "je jednoducho fialový a iné odtiene si vymysleli ženy". Laky na nechty The ONE už poznáte z mojich predchádzajúcich článkov, ale opakovanie je matka múdrosti. Majú 8 ml, čo je akurát. Laky na nechty nie sú príliš tekuté, ale pri červenom mám pocit, že je trošku redší ako fialový, takže to možno záleží aj od odtieňu. Aplikátor je dlhší a dostatočne široký. Mne sa ním lak aplikuje veľmi dobre a na prvý krát som si pekne nalakovala celý necht, nemusela som opravovať ani vrstvu opakovať. Jedna vrstva je dostatočná, ale dve, tak to je kráááása. Druhou vrstvou farbu zintenzívnite. V ponuke je 5 odtieňov xmas edície lakov The ONE a ja som vyskúšala dva z nich, ktoré môžete vidieť na fotkách.  K lakom na nechty doladite aj rúž na pery The ONE Power Shine, o ktorých si prečítajte nižšie.

👌  odporúčam, laky sa dajú nosiť aj na bežné denné nosenie, nie iba na špeciálne udalosti


Rúž na pery The ONE Power Shine

💄 čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Krásne, perleťovo trblietavé odtiene rúžu so stredne krycou schopnosťou, obohateného o drobné trblietky s kovovým leskom, ktoré odrážajú svetlo a zvýrazňujú tak lesk rúžu. Vďaka ošetrujúcemu komplexu LipKiss v tomto rúži sú pery hebkejšie a hladšie, s výraznejším leskom.

množstvo: 1,7 g
kód:  32782 Ruby Razzle, 32784 Ritzy Purple
cena:   5,90 € 3,49  

👀  aká je realita/moje hodnotenie produktu:
The ONE power shine rúže sú úplná paráda :) Síce nie sú vhodné na bežné denné nosenie, ale na večierky, napríklad aj na ten najbližší vianočný, mikulášske párty, rôzne stretnutia a diskotéky sa s ním vyšantíte. Váš partner asi nebude nadšený po bozku, lebo bude celý trblietavý, ale vy sa predsa chcete na párty zabaviť a nejakú tú trblietku vám odpustí. Vyskúšala som dva odtiene jeden červený a druhý fialový. Obidva majú veľmi dobrú kryciu schopnosť a obsahujú dostatočné množstvo trblietok s kovovým leskom, vyzerajú ako strieborné. Aj napriek tomu, že obsahujú trblietky pery rúž nevysušil. Rúže nádherne voňajú (ale sú bez chuti :) ani neodporúčam olizovať veď trblietky ...) Stačí jedna vrstva, no dve farbu krásne zintenzívnia. Aj keď si rúž otlačíte o vreckovku zostane ako keby úplne neporušený, aj keď si ho zotriete stále vám na perách zostanú drobné trblietky a lesk. Ja to beriem ako výhodu no keď potrebujete rýchlo zotrieť rúž, môžete to vnímať ako nevýhodu. Trblietkami nepohne ani olejový odličovač. Máte nejaký typ? Poraďte nám :) Rúž je ale vhodný na párty a večierky, čím viac tým lepšie. Rúže sú v tvare tyčinky a v peknom obale v striebornej farbe, taký malý poklad do každej kabelky :)

👌  odporúčam na večierky a špeciálne príležitostiŠkandinávsky štýl je hitom tejto sezóny. Spočíva v trendovej jednoduchosti neutrálnych odtieňov s dávkou pastelových farieb, ktoré zaženú čo i len náznaky nudy. Oviňte si okolo krku krásny šál z kolekcie Aurora, prehoďte si cez plece tašku z tej istej kolekcie a ste pripravená vyraziť do ulíc Štokholmu, Osla či Kodane.

Taška Aurora

👜  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Aj taška v jednoduchom, mestskom štýle môže byť zaujímavá. Hladký, čierny, polyesterový základ nádherne kontrastuje s moderným prvkom štruktorovanej imitácie kože v zladenom čiernom tóne. Klasická a zároveň trendová taška je vhodná na každodenné nosenie. Má dve otvorené vrecká a jedno vrecko na zips. Táto taška si vás jednoducho získa a nepohnete sa už bez nej ani na krok.

rozmery: 30 x 11 x 36 cm
kód:   29261
cena: 19,99 €

👀   aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Bola to ako rana z neba :) Moje dve čierne kabelky sa pokazili a rozmýšľala som kde idem hľadať novú perfektnú. Objednala som si túto čiernu krásku, ktorá prekonala všetko moje očakávania a zbytočne som sa obávala. Je skutočne nádherná, veľmi dobre sa nosí, hodí sa ku všetkému a dá sa pohodlne nosiť aj na pleci aj v ruke. Zapína sa v hornej časti iba na jeden magnet, čo až tak nevadí, pretože je dostatočne veľká a všetky veci ako peňaženka a mobil padnú na dno a keby sa vám tam chcel niekto prehrabávať, musel by mať poriadne dlhé ruky. Ak si všimnete našité koženkové ozdoby, musím vás vyviesť z "omylu" nie sú to iba ozdoby. Stredná nášivka v hornej časti slúži ako vrecko. Ja som bola úplne nadšená týmto objavom :) Toto vrecko nemá žiadny zips ani gombík a je vhodný na čipovú kartu na autobus alebo na balzam na pery. Ja tam nosím aj mobil, ale som stále v pozore, ten radšej pustím na dno kabelky. Kabelka má trošku užšie dno, je celkovo užšia, vhodná aj na časopis alebo nejaký zošit, či knihu, ale ako píšem je vysoká, čo je paráda. Materiál je hrubý flis, veľmi sa mi páči a nosím ju rada. Už mi ju pár kolegýň pochválilo :) 

👌  odporúčam, kabelka je nádherná a využijú ju všetky ženy 


Objavte ducha Vianoc so sviatočnou kolekciou slávnostných drobností. Obdarujte nimi v tomto čase seba alebo niekoho zo svojich najbližších.


Pero Fairy City Lights Angel

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Napíšte svoj zoznam želaní týmto krásnym perom, s ozdobným anjelom.

dĺžka: 13,2 cm
kód:  27237 
cena: 5,90 €

👀   aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Minulý rok som si objednala záložku do knihy v tvare anjelika v zlatej farbe. Tento krát som si doobjednala krásne pero s malým ozdobným anjelikom takisto v zlatej farbe. Teraz spolu tvoria super dvojku. Jeden anjelik v knihe, druhý pri diáriku :) Perom nikdy nič nepokazíte, potešíte každého a môžete ho darovať len tak, nemusíte čakať na Vianoce :) Potešíte ním školáka, manažérku ale aj kolegyňu. Smelo do toho, pero je krásne, nie je ťažké aj keď tak vyzerá, zapína sa otáčaním a dostanete ho v zamatovom púzdre. 

👌  odporúčam, pero je vhodné ako maličkosť do balíčka či už k diáru alebo peknému notesu 


Tajomná krása a pôvab je to, čo najlepšie vystihuje tieto žiarivé perličky. Vkusné vypracovanie, ružový, lesklý nádych a dotyk pripomínajúci ružové zlato sú zárukou ženskosti a obdivuhodnej príťažlivosti.Dámske hodinky Delicate Pearl

💍  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Zažiarte s nádhernými, očarujúcimi hodinkami s náramkom zo sklenených perličiek ružovej farby. Rámik ciferníka z imitácie ružového zlata je zdobený trblietavými sklenenými kamienkami, ktoré mu dodávajú klasický, ženský vzhľad. Remienok zo sklenených perličiek sa prispôsobí veľkosti zápästia. Dostanete ich v bledoružovej darčekovej krabičke. Sú ideálnym darčekom pre blízku osobu alebo pre vás. Vyniknú samostatne alebo v kombinácii s inými doplnkami z kolekcie Delicate Pearl. Súčasťou hodiniek je strojček Quartz a gombíková batéria. CE certifikát.


rozmery: jedna veľkosť,  priemer remienka: 9,5 cm, ciferník:  2,5 x 0,8 cm
kód:  29307
cena: 34,99 € pri nákupe za 20 EUR z tohto katalógu iba za 11,99 👀    aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Hodinky vám prídu v peknej krabičke previazané šifónovou mašľou, ktorá sa dá vždy odviazať a zaviazať. Hodinky sú uložené na mäkkom saténovom vankúšiku a súčasťou je aj návod na použitie. Samozrejmosťou je aj baterka v hodinách, čo vždy poteší a máte o starosť menej :) Perličkové guličky sú navlečené na priesvitnej gumičke v dvoch radoch. Ciferník je z imitácie ružového zlata a ozdobený kamienkami, ktoré vyzerajú ako štrasy. Hodinky pôsobia veľmi pekne a elegantne. Hodinky môžete otočiť naopak a máte perličkový náramok. Nádhera. Super trik aj na porady, kde sa nesleduje čas :) Ja mám perličky veľmi rada, takže som sa týmto hodinkám veľmi potešila. Ciferník nemá čísla iba bodky, ale to nie je prekážka :)

👌  odporúčam elegantným dámam a každej žene, ktorá chce vyzerať skvele a elegantne


Drevito-aromatická vôňagrapefruit, esencia vavrínových listov, kardamóm. Nedbalá elegancia je neustále aktuálnou témou. Flamboyant je charizmatická vôňa pre sebavedomého muža, ktorý sa rozhodol prežiť svoj život tak trochu inak, len nie obyčajne. Úvod patrí šumivým tónom grapefruitu, ktoré sa postupne transformujú do mocného korenistého srdca tvoreného tónmi bobkového listu, kardamómu a čierneho korenia, záver patrí ušľachtilým drevinám a pižmu. Darujte mu vôňu, jedinečnú ako je on sám. Flamboyant je obľúbená klasika pre mužov od Oriflame. Nápadný flakón je zdobený priliehavým, tepaným, hliníkovým vzorom.


Toaletná voda Flamboyant

💋  čo sľubuje/charakteristika z katalógu:
Vychutnávajte si život bez obmedzení s exkluzívnou vôňou Flamboyant. Svieže citrusy, okorenené pikantným srdcom dopĺňa biele cédrové drevo s pižmovým základom. Flamboyant zosobňuje ambiciózneho, úspešného muža, ktorý si dokáže užívať pôžitky života.

množstvo: 75 ml
kód:   19639
cena: 25,90 € 13,99  

👀   aká je realita/moje hodnotenie produktu:
Toaletnú vodu Flamboyant som dala otestovať Tomášovi. Predtým skúšal Passion, s ktorým bol veľmi spokojný. Táto vôňa je úplne iná. Ako prvú ucítite citrusovú vôňu a potom zaujímavá korenistá vôňa. Vôňa je špecifická a skutočne závisí od človeka. Napríklad môjmu kolegovi sa vôbec nepáči, môjmu Tomášovi sa veľmi páči a mne sa páči až po vyprchaní prvej vrstvy, keď ucítim aj korenisté tóny. Vôňa vydrží približne pol dňa, ide o toaletnú vodu, takže nemôžete počítať s trvaním ako pri parféme. Flakón je krásny, jednoduchý a pritom mužný. Tomáš nepostrehol, že by mu parfém spôsoboval nejaké kožné problémy ani nič podobné :)  

👌  odporúčam hlavne chlapom, ktorí obľubujú citrusovú vôňu a zmes korenín.  SÚŤAŽ UKONČENÁ

📣  V spolupráci s Oriflame máte teraz jedinečnú príležitosť vyhrať jeden z krásnych diárikov Oriflame na rok 2017. Sú malé, chutné, majú krásny dizajn a nezaberajú miesto v kabelke. Stačí dať like na >>facebook Mademoiselle Iva<< a do komentára mi okrem e-mailového kontaktu napíšte, ktorý z týchto dvoch diárikov by ste chceli vyhrať. Výhercovia budú teda dvaja, jeden vyhrá čerešničkový a druhý pásikavý. Súťaž trvá do 22.11.2016.

výherca: pásiky - martha17 November 2016 at 09:30
              čerešne - klaudia17 November 2016 at 09:44


******
Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE
Návody na "urob si sám" projekty nájdete v záložke >>> DIY
Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT
******

43 komentárov:

 1. Kolekce vypadá vážně nádherně, nejvíce mě zaujal dámský parfém! :)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veronikanovotnabaluchova@centrum.sk, poprosila by som čerešničkový diár :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. adela.kokosikova@gmail.com čerešničkový diár :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pásikavý diár. :) lubica.stastna@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. FB Irenka Slováková
  slovakovairca95@seznam.cz
  Líbí se mi proužkovaný diář

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mne páči viac ten pásikavýýý... :P

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. moc se mi líbí ten třešničkový ♥♥
  jinak FB - Kikina Kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz
  jinka celá kolekce vypadá velice krásně ,ale nejvíce mě zaujaly rtěnky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. :D obidva sú krásne !! ale asi čerešničkový
  n.princess@azet.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 9. hodinky som si objednala aj ja, sú krásne :)
  chcela by som vyhrať čerešňový diár :)
  ďakujem!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. čerešničkový :)
  lenka.durcekova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. paulina.budzelova@gmail.com

  krásny je ten pruhovaný s kotvou :) veľmi by ma potešil :) a čo sa týka recenzie veľmi dobrá. Budúci (teda dúfam, že budúci) svokor tú pánsku vôňu "miluje" :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Čerešničkový pre moju sestričku
  vanillka75@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Mňa by potešil čerešničkový diárik :) A ak sa aj nepodarí, určite si urobím radosť aj sama, a to voňavkou "Si Magnifique" - hneď na prvýkrát sa mi zapáčila :) szaboval@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 14. FB: Veronika Baginová
  veo.baginova@gmail.com

  páčil by sa mi pásikavý námornícky diárik :)

  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Rozkošňácký! 😃
  Sleduji FB: Ivana Ratajová
  Přeji krásné (ne)upršené podzimní dny! 😉
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kdyby se usmálo štěstí, moc by mě potěšil proužkovaný námořnický. :)

   Odstrániť
 16. Mne sa veľmi páči ten čerešničkový diár a už teraz viem, že by som ho zaplnila dôležitými informáciami 🙂 e-mail: lucka.michalickova@gmail.com
  Ďakujem

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Čerešničky
  zdenkahalgasova23@gmail.com
  FB: Zdenka Halgašová

  OdpovedaťOdstrániť
 18. keďže si môžem vybrať - námornícky sa mi veľmi páči
  z kolekcie by som siahla po tom červenom laku na nechty, na niekom som taký videla a vďaka za typ, kde ho zoženiem :D
  e-mail - martha83@azet.sk

  OdpovedaťOdstrániť

 19. potešil by ma čerešničkový, je veľmi peknučký... :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 20. uuups, zabudla som pripojiť email...tak ešte raz :)
  hodinky som si objednala aj ja, sú krásne :)
  chcela by som vyhrať čerešňový diár :)
  ďakujem!
  sandorova71@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 21. vk69dsz@gmail.com
  oba sú pekné, ale viac sa mi páči čerešničkový :)

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 23. lenka.klukova@gmail.com
  Ceresnickovy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 24. čerešňový :)
  dominika.kasiarova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 25. veľmi sa mi páčia tie laky, evokujú vo mne Vianoce :) a rúže sú tiež pekné :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 26. Miluju modrou barvu, za mě tedy pruhovaný námořnický.
  GFC Lenca
  FB Lenka Klimova
  lencaklimova@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 27. čerešničkový
  ajinka.murinova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 28. rusinovamiriama@gmail.com

  rada by som vyhrala krásny modrý pásikavý diár :)

  OdpovedaťOdstrániť
 29. rceresnickovy:) gabika.komorova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 30. Pasikavy :-) kattarrinaporubiak@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 31. Čerešničkový :) lucinkabalintova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 32. Pruhovaný námořnický :)
  Nelarichterova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 33. Krásne sú oba diáre :) Ale mne osobne sa viac páči čerešničkový, žiari z neho niečo atraktívne, svieže a veselé, plus mi to pripomína retro, absolútne neviem prečo, ale to sa mi na ňom páči :)
  a môj e-mail: pr3ttylucy@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 34. natynagyova@gmail.com
  Pásikavý by ma potešil :)

  OdpovedaťOdstrániť
 35. FB Miroslava Škampová
  třešničkový se mi líbí :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 36. Čerešničkový, evokuje jar. :) martina.hricikova@email.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 37. Jeeej, krasne su oba 👌 ale o kusocek viac sa mi paci namornicky diarik ⚓
  lucia.pospisil@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 38. HM Hair and Spa Beauty Salon in represents the best therapists and beautician to enhance your beauty from all the aspects. Best Hair Salon Mississauga

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)