royal blue hat

Keď som na stránkach shein.com uvidela klobúk v nádhernej modrej farbe, tak som vedela, že ho budem mať čoskoro doma. Síce na fotkách vyzerá trošku tmavší, no skutočná farba ma očarila. Má len jednu chybičku krásy, alebo teda možno ja mám tú chybičku krásy, a to, že na hlave nedrží dobre. Je pevný, čo by som za normálnych okolností ocenila, že nemusím klobúk žehliť (pozri postup), ale pevná je aj horná časť a nesedí mi dobre na hlave. Ostatné klobúky, ktoré mám doma, majú hornú časť trošku mäkšiu a viem si ich pekne napasovať na hlavu, či už mám bohatý účes alebo hladký cop. Klobúk je v ponuke iba ako "one size", teda univerzálne číslo, a možno mi je klobúk iba malý :) Klobúk však všetky nedostatky zachráni svojou krásnou farbou, ktorú môžete nechať vyniknúť a skombinovať s jednoduchým čierno-bielym outfitom tak ako ja. Ku koženkovej plisovanej sukni pod kolená som doplnila pásikavé tričko, čierne lodičky a kabelku z podobného materiálu a retro pančušky, ktoré nosím veľmi rada (len to zaberie trošku času mať rovno pásiky, preto si ráno budík posuňte o pár minút skôr) :) Nosíte na jeseň/zimu klobúky? Páčia sa vám tie vo výrazných farbách alebo uprednostňujete klasické čierne? Zapojte sa do súťaže a nakúpte si na shein.com čo sa vám len páči. Súťažime o voucher v hodnote 30$. skirt: shein (similar)  t-shirt, pumps: h&m hat: shein (similar) bag: oriflame tights: tchibo
photo by Tomáš, Nikon  D31004 komentáre:

 1. Tenhle outfit má opravdu styl, ráda vidím klobouky u nás v ČR. :) A ještě ke všemu modré!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Klobouk vypadá super, také jsem si chtěla nějaký na podzim pořídit, myslím že shein dělá kvalitní věci na to že je to čínský eshop :) a tvůj outfit vypadá super mimochodem :)
  Jinak na mém blogu teď probíhá giveaway, kdyby jsi měla zájem: http://www.terripeterk.com/2016/10/give-color-to-your-hair-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak ten teda žiari :) páčia sa mi aj silonky s mašličkami :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. klobúk má ozaj krásnu farbu, spravila si dobre, že si si ho kúpila a čo tam po tom, že nesedí, keď takto vyzerá! :D outfit je super a prostredie tiež ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)